Šta je novo?

Haze demo na evropskom PSS

Evo ga i Gamespot review - 6.0/10

The Bad:Abysmal storytelling and voice acting squander the interesting premise Stupid artificial "intelligence" Multiplayer is uninspiring and unbalanced.

Znaci nigde se ne spominje losha grafika ili framerate pa da se kazhe da su xbotovi napisali review. Od prvog trailera se videlo da je igra teshki prosek. Taj nektar zvuchi kul ali nemozhe on da spasi celu igru.Nemam pojma odakle ovakav hype ovoj igri...verovatno zato sto je prvi FPS za 2008. Nadam se da ce Killzone 2 da izvuche nesto vishe od grafike jer sto se tiche gameplay-a, KZ1 je bio smor pogotovu sa svojim chekcpoint save sistemom koji se pojavljuje na svakih 30 min.

EDIT:

Evo i Kotaku deli isto mishljenje kao i ostali. Prihvatite, igre je losha...NEXT!

http://kotaku.com/5009840/haze-review-it-sure-beats-pumping-gas
 
Poslednja izmena:
Pogledaj poredjenje verzija Grida gde konstatuju kako je X360 verzija bolja i to potkrepljuju snimkom sa PS3 (lepo se vide krug, kvadrat, trougao "dugmici" :)), bila je skoro frka po celom netu zbog toga.

Gametrailers je odlichan za ono zbog chega je nastao, ingame filmove, i tu se vrlo lako i na jednom mestu moze sve naci, i puno toga u HDu, ali ne treba im slushati zakljuchke :)


Da, da. Ok, ima i toga. Samo opet su nešto bolji od ostalih. Jer, naravno niko to ne radi više kako treba. Ali ovde bar imaš da skineš video opis pa pogledaš ko čovek. Ne moraš da ga slušaš ako nećeš, a IGN često zna da odvali tekst i glupu ocenu bez videa pa ti posle znaj da li to istina ili ne;). Plus je onaj lik na IGN-u totalna budala, jaoj kako li se ono zove...
 
...Japanci daju desetke mario kartu i slichnim glupostima koje je i moj sin od 6 godina prevazishao...
Mario Kart glupost????? :wall::wall::wall:
Deset godina ga igram sa drustvom eeeee...
Bre ja bi serijalu dao 80 od 40...
Nikad bolja zabava u dva ili vise igraca a ti tvrdis da je glupost????
Nisi iskusio pa te i razumem...
 
Ala je zanimljivo citati utiske od pre 10 godina :D.
Elem, odigrao i ja ovo konacno do kraja. Losa i jako zabavna igra (ne znam samo da li su hteli da sve izgleda kao sprdnja, ili su bili ozbiljni).
Par prosecnih nivoa, gomila losih i jedan sa vozilom koji je bolji nego Halo nivoi na slican fazon.
Dim jako dobro izgleda, ostatak krsh.
 
Nazad
Vrh Dno