Šta je novo?

Haze demo na evropskom PSS

Mellow

Čuven
Učlanjen(a)
02.05.2002
Poruke
446
Poena
619
Next gen shooter se napokon pojavio.
Skinuo ga sinoc i zavrsio. Vrlo je kratak, mozda 15 minuta gameplay-a. Tezak 1,5 giga.
Meni je licno ok, mada nisam igrao Crysis ili UT3. Desava se u dzungli, makar ovaj nivo (bas cudno zar ne). Iskreno nije mi ostavio neki wow faktor, kao recimo Uncharted. Grafika je ok, cini mi se da ima mnogo blooma, sve je manje vise zamazano i nedovoljno ostro. E sad, ko sto rekoh, nisam igrao Krizu, pa ne mogu da poredim Haze sa njom.
Ono sto je interesantno u igri je koriscenje Nektara (nisu u pitanju sokici iz Subotice), vec neka nafurana gudro iz buducih vremena. Kada se iskoristi, onda dobijate vecu izdrzljivost, bolji vid (protivnici se vide kao svetleci objekti) itd. Elem, izgleda interesantno, ali nista vise do jos jedan FPS.
 
nisam nesto odusevljen ovim, fps ko fps, nit smrdi nit mirise.. a sto se tice nektara, ne znam jel moguce uopste preci bez toga.. likovi se ustekaju u dzunglu i ne bi ih u zivotu video gde su da se ne upucam gudrom :)
 
Evo odigrah demo.Mislim da je ovo za sada najbolji FPS sto ima na next gen konzolama.Komande su odlicne napucavanje stvarno dobro i sto je najvaznije radi ko sat.Treba uzeti u obzir da je ovo samo deo igre i sta sve ima sa druge strane nisana da se radi ...Meni sasvim dobra, bar po ovom demou, videcu vise kad izadje, jos par gameplay filmova pa cu doneti odluku dal uzimam.
 
Meni je ovo jos jedan prosecan fps nazalost, iako je ps3 ekskluziva. Mozda ce full igra ostaviti bolji utisak.
 
Takodje se slazhem da ovo izgleda ko prosechan FPS, na polju grafike prvenstveno a i ostalo. Moguce je da ce biti gotivna igra ali sobzirom koliko je hype oko nje kao PS# only fps naslov...ne izgleda bas nesto spektakularno.
 
prosek. jedina stvar koja me je impresionirala sto je online co op radio ko da nije online. stvarno sam se zabezeknuo :D
 
I trebalo vam je da probate demo da bi znali kakva je igra :) Stvarno ste lameri ;)
 
Sasvim, sasvim pristojan FPS. Neki novi elementi viđeni već u ovih 20-tak minuta. Verovatno će ih u igri biti više. Za one koji vole FPS svakako jeste, za one koji traže revoluciju nije:). To je to.
 
Da. Toliko prasine oko tog HAZE i kao excluziva i svi ocekujemo nesto extra kad ono bulja :mad:

A ko je dizao prashinu ? Noobovi po forumima.

Posle prvog trailera sam znao da ce da bude samo jedan dobar fps, ali posle dobar ima odlichan i vrhunski, tako da to bash i nije dobro osim ako si juche pocheo da igrash fpsove :)
 
Poslednja izmena:
A ko je dizao prashinu ? Noobovi po forumima.

Posle prvog trailera sam znao da ce da bude samo jedan dobar fps, ali posle dobar ima odlichan i vrhunski, tako da to bash i nije dobro osim ako si juche pocheo da igrash fpsove :)

Svi noobovi sem driver-a.
Pa zar da se desi da PS exluziva ne bude nesto najbolje ikad vidjeno,cccc.
 
igrao sam i sasvim je pristojan FPS. Dobar osecaj kretanja i nisanjenja a i nektar je zabavan. Multi nisam probao jer me kickovalo sa one 2 igre koje sam usao jutros a dalje nisam probao jer nisam imao vremena. Jednino sto sam primetio da online nije imao laga koliko mi se cini.
 
Gledao sam par filmica, gameplay izgleda stvarno dobro, svidja mi se gadjanje nozem kao i otimanje tudjeg oruzja. Odlicno padaju kada ih pogodis izbliza. Nektar ce verovatno biti super stvar u multiplayer-u.
Nego nikako ne mogu da zamislim ovako brzu pucacinu igrajuci sa dzojpedom, jer se mucim dosta sa nisanjenjem u GTA IV bez koriscenja auto aim-a.
Kako to funkcionise u COD4 recimo, ima li neka fora za nisanjenje, neki tutorial :)
 
Ovaj IGN kao da vodi neku hajku protiv ps3 ekskluziva, pa i da je najgori fps 4.5 je bas bedno.
 
Meni je zaista obecavala igra na osnovu filmica, nije mi izgledao kao samo jos jedan obican FPS... Videcemo sta Gamespot kaze kao i korisnici posle malo overavanja multiplayer-a..
 
Svi noobovi sem driver-a.
Pa zar da se desi da PS exluziva ne bude nesto najbolje ikad vidjeno,cccc.

A gde to pishe da su sve PS3 eksluzive najbolje ? Moze da bude shta hoce kad je rade neki chobani.
 
Poslednja izmena:
Ne kažem da je igra hit, ali ovo je sramota šta IGN radi. Nema šanse da igra zaslužuje ispod, pa makar 75. Jbt, sniziti ocenu za 30 zato što si potplaćen je previše.
 
da ne bih gresno optuzivao ign, o5 sam danas odigrao demo i otprilike slazem se sa svojim prvim utiskom (i drajverom, zamislite :D), dobar fps ali nista spektakularno. ali ipak 4.5 je premalo...
 
gorane, pa tako funkcionishe USA :)
 
Ali zato Japan ne...
Famitsu je dao igri 34/40, vise nego sto su dobili Orange Box i Goldeneye. :)
 
Ali zato Japan ne...
Famitsu je dao igri 34/40, vise nego sto su dobili Orange Box i Goldeneye. :)

Ne vidim ništa specijalno u Orange boxu. Gomila mutnih textura, bez priče...

krastavac, ne kažem da nije tako Driveru, samo ovakvim načinom diskvalifikuješ sebe kao ozbiljan sajt, ako to IGN i dalje jeste.

Baš smo filipenko i ja danas o tome pričali i ja mu kažem da sada kad vidiš tu ocenu, čak i ja koji tačno znam šta je IGN i koji sam ovde pokrenuo topik o njima i njihovim govnima, sada kad bi želeo da kupim igru imao bih u glavi onako podsvesno da je ta igra dobila 45:S:. Naravno da ovo glupo zvuči nekom pametnom kome ne treba ništa pričati ali nije ni najmanje naivno.
 
Poslednja izmena:
Pa ne postoji americhki veliki sajt koji se nije jednom obrukao i javno priznao nameshtanje ocena, shto znachi da svi oni rade to prvo zbog kesha, a onda ono zbog chega su tu, da prikazu igre. Amerikanci su majstori marketinga a narod im je gomila botova, pa dobrom reklamom mogu da prodaju i ***** sa shlagom.

Ali zato Japan ne...
Famitsu je dao igri 34/40, vise nego sto su dobili Orange Box i Goldeneye. :)

Japanci daju desetke mario kartu i slichnim glupostima koje je i moj sin od 6 godina prevazishao, ali to nije zato shto im je Nintendo iskeshirao, japanci jednostavno vole te gluposti, i u tome ih nikako ne razumem :)
 
Poslednja izmena:
1Up i kotaku po meni imaju najbolje opise, i za njih najmanje kontam da su (pot)placeni.
znam da eurogamer ima ok vesti i sve to, al sto ljudi ne vole PS3 na tom sajtu(kad kazem ljudi mislim urednici, koji svuda navedu kako je ona druga konzola bolja, a sa strane se vrti reklama i nagradna igrua za tu drugu konzolu), pa to ti je..
a gametrailers je sa svojim "uporednim" videom iz GRID-a gde pokazuju kako je sudar na onoj drugoj konzoli bolji od sudara na PS3(a lepo se u uglu vide na oba videa kontrole za ps3) izgubio svo moje poverenje..naravno video su povukli, al ima na youtube-u :D
 
Poslednja izmena:
znaci ko nam onda preostaje da verujemo review-ovima.. sk? :D

Nikome, nauchi da provalish igru iz filmica, bar toga ima na kilo uvek, mnogo pre opisa se vrlo precizno moze znati kakva ce biti vecina igara :)

Gametrailers nije loš. Sasvim pristojni HD opisi;).

Pogledaj poredjenje verzija Grida gde konstatuju kako je X360 verzija bolja i to potkrepljuju snimkom sa PS3 (lepo se vide krug, kvadrat, trougao "dugmici" :)), bila je skoro frka po celom netu zbog toga.

Gametrailers je odlichan za ono zbog chega je nastao, ingame filmove, i tu se vrlo lako i na jednom mestu moze sve naci, i puno toga u HDu, ali ne treba im slushati zakljuchke :)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno