Šta je novo?

E8500&DFI P35 BI ln2

Dekara

Čuven
Učlanjen(a)
05.03.2003
Poruke
1,333
Poena
649
DFI Blood Iron, nemodovana
E8500 #5
Crucial ballistix 8500 2x1GB
Corsair VX450 psu
Matrox Millenium PCI 4MB
Ln2@-155C

Voltaze (setovane u BIOS-u):

vcore vid+0.787V (max u bios-u, cpuz kaze 1.968V u idle-u i 1.920V :( u load-u 1M/32M)
vdimm 2.55v
vnb 1.90V
vtt 1.45V
vpll 1.75V
vsb 1.15V
v clock gen 3.85V
svi gtl-ovi x0.61

validacija:

http://valid.x86-secret.com/show_oc.php?id=347948


SuperPi 1M:

1me8500615fsbgb2.png



SuperPi 32M:

32me8500600fsbbh2.png
 
Svaka cast momci, drago mi je da ste uboli proc :wave:
 
Zaista extra rezultati za nemodovanu plocu, tj zaista extra ploca kad nemora da se moduje za ln2 setup. Jeste da je pad napona priličan, ali odradila je svoje. Takodje procesor do -155 je odlično parče hardvera :wave:

Svaka čast za rezultat ekipi!
 
hvala svima :)

proc za sada obecava i bice uskoro druga sesija

:wave:
 
Cestitke, sjajni rezultati ;)
 
dobro dosli u klub sub 8 , a i vrijeme je bilo vise ....
 
Kuku leleeeeeeee, brate mili, pa ovo je nevidjeno!!!!! Svaka cast
 
nevidjeno ? Dobro jeste, ali da je nevidjeno - nije:

http://www.guru3d.com/newsitem.php?id=6835

;)

PS. kolko dana taj cpu moze da radi na 1.95V pre nego sto mu max oc bude 4ghz na tom naponu ?

PPS. Svaka cast za rezultate ! :wave:
 
Poslednja izmena:
e ovo je vec odlican perfnumber za Spi32M !
Sad ste ga lepo zategli :)
 
Kako mi je drago kad vidim da ste jurili moj rez sa 2V :) :D verujem da nije bilo lako :)
Svaka cast na obaranju ...... taman sam hteo da se ponovo aktiviram :)
Sad tek postaje konacno interesantno na ovom forumu
 
Da polako vratimo stvari na svoje mesto :-devil-:, nego monte sto nam je rez ovoliko bolji bez spustanja prozora sa sve aktivnim expolrerom, setfsb-om, cpu-z-tom, bez jp pmem editovanja? Jel to zato sto je tvoj win bolje tvikovan ili sto je prolece nemilosrdno, ili nesto trece, znam da 100% imas odgovor pa me zivo zanima :wave:
 
Da polako vratimo stvari na svoje mesto :-devil-:, nego monte sto nam je rez ovoliko bolji bez spustanja prozora sa sve aktivnim expolrerom, setfsb-om, cpu-z-tom, bez jp pmem editovanja? Jel to zato sto je tvoj win bolje tvikovan ili sto je prolece nemilosrdno, ili nesto trece, znam da 100% imas odgovor pa me zivo zanima :wave:

To polako traje citavu zimu i dobar deo proljeca :)
za odgovor o win'u ces sacekati koji dan :) , moj spi1m rez je takodje postignut bez JP Mem editovanja :)
P.S sto niste probali 32m ?
 
Poslednja izmena:
Veciti derbi u repucavanju je sve zanimljiviji, za nas redovne gledaoce :D :D: D

BTW svaka cast za 3rd run :wave:
 
Nazad
Vrh Dno