Šta je novo?

pomoc potrebna hitno

jaskoramic

Slavan
Učlanjen(a)
18.12.2005
Poruke
37
Poena
304
kao prvo pozdrav danas sam kupio asus p5k i intel 2180 2gb ram i hdd 200gb dosao kuci da instaliram kad ono problem kod kuce imam netztailu tagan od 380w ali ima samo 20pola a u maticnoj ploci ima 24 zvao sam coveka u prodavnici i pitao sta da radim dali da kupim novu netztailu on mi je rekao da probam dali prvo radi sa ovom netztailom ako ne, onda da kupim kaze da ta 4 nista ne vaze e sada ja vas pitam sta da radim dali cu mozda nesto da pokvarim ako stavim moj tagan i probam plasim se da ne pokvarim nesto unapred vam hvala.
 
Neces nista pokvariti, slobodno probaj sa tim napajanjem sto imas, trebalo bi da radi bez problema.
 
Poslednja izmena:
probao i radi ali mi se nesto ne svidza kada pustam muziku nesto mi prekida neznam dali je to do napajanja ili zvucne karte neznam sta da radim svaki predlog bi mi dobro dosao pozdrav.
 
Pa, znam da su Asus P5B ploce imale problema sa integrisanom zvucnom, ne znam za P5K. Najbolje da ti pomogne neko ko ima kuci P5K
 
moja P5B Deluxe takodje stuca sa zvukom od pocetka. ali gledaj to ovako: kada si kupovao komp kupio si i grafiku da bi mogao nesto i da odigras. ista je situacija i sa zvukom - to sto je unutra je dovoljno samo za osnovne potrebe iako je minimum 5.1 sistem!
 
bio je problem sa vistom stavio win xp media centar edition i radi bez problema hvala vam na odgovorima pozdrav.
 
Nazad
Vrh Dno