Šta je novo?

3DMark Vantage/PCMark Vantage

evo sa fiziksom 31270 poena...

4485mhzhton9151100mhz.jpg


i najveci skor do sada za vantage 26676 poena...

11v9151150mhzrecord.jpg
 
Poslednja izmena:
Sapphire 6950 FleX Edition @ 1030/1500Mhz :



P25421
 
Poslednja izmena:
gpu= 27546

cpu = 72244

ukupno= 32587

9541150.jpg
 
Nije fora sa fizikom, ugasi je pa vrti testove, jer inace nije validno....
 
na hw bot jeste prema tome...

so long...:)
 
na hw bot jeste prema tome...

so long...:)

Kako jeste ? Na HWbot-u mora da se vrti bez fizike inace ce ti obrisati skor. Fizika ne predstavlja nista u tom 3DMark-u sem sto odradi posao CPU-a u testovima u kojima bi trebalo da radi samo CPU, apsolutno nsita drugo neces videti sa fizikom upaljenom nikakve efekte, nista. Sad ako se ti lozis na vece brojke koje nemaju veze sa realnoscu onda ne znam sta da kazem.
 
Lozi se :d
 
moja stvar.....
 
Kako tvoja ako postujes u thread ? Da je tvoja stvar ti bi te rezove cuvao na desktopu i uzivao u njima svakodnevno, sto verovatno i radis, a ne bi ovde pokazivao "izvanredne" rezove.
 
aaaaaaaaaaaaaaaahahhahaha

cuti i teraj taj krsh sto imas....
 
Simpatican decko. Sam se sebi i svojim fake rezovima divi. Onaj Vlada je bar bio simpatican, covek se sit ismeje kad cita njegove postove, a ovaj maestro, njahhh ... Nije to to. :smack:
 
nemaju razloga da me banuju... a rezovi nisu fake... mozes da dodjes i sam da vidis..:)bez ljubomore, znaci postoje ljudi koji imaju bolje i losije kompove, sto pre top shvatis, bice ti lakse...bilo kako bilo nije losa ta tvoja office konfica...
 
Prekinite svi da trujete kao da ste vlasnici ovog thread-a. Ovo je za dobrobit komune a vasha jeftina prepucavanja ne vode nichemu. Iskulirajte za promenu...
 
GPU 19985... 11.5 5850@1031/1251
 

Prilozi

  • Best 11.5 (1).jpg
    Best 11.5 (1).jpg
    94.7 KB · Pregleda: 51
Sto je nisi jos malo dotegao da predjes magicnu granicu od 20000 ?
 
Sto je nisi jos malo dotegao da predjes magicnu granicu od 20000 ?

Ne usudjujem se da joj jos dizem napon, a sa ovim nece veci klok, puca test.
Mozda probam ovih dana sa 1.34 ili 1.35v, mada mislim da joj je ovaj klok 1031/1251 vrlo blizu max.
Mozda moze jos 20-30 MHz.. videcu.
 
Dodaj jos samo truncicu napona i jako malo mrdni gpu clock. trebalo bi da prebaci 20000.
 
vrlo tesko jer je to bas magicna granica... probao pa znam..:)
 
Ma samo neka izvrti par puta test i preci ce 20
 
Lepo lepo kolega. Samo tako nastavi :)
 
Ljudi kakve su vam perfomanse sa novim nvidia drajverima 275.33 meni u ventidzu ochajno znachi skor manji za oko 1000 :(
 
Nazad
Vrh Dno