Šta je novo?

Sony PSP opšta diskusija - noviteti, pitanja, odgovori...

ranije sam stavaljo 6.20 premanent patch,ali sam sve zaboravio.
sad sam dobio jedan psp 3004 sa 6.39
evo sta kaze PSP Module Checker
Release:6.39
Build:5148,0,3,1,0:buildder@vsh-build6
system:57445@release_639,0x06030910:
vsh:p6611@release_639, v58354@release_639,20110518
target:1:WorldWide
PSP Module 09g

sta mi predlazete da radim, da li ici downgrade na 6.20? ili nesto drugo predlazete

Hvala

Pozdrav
 
Ako mozes, downgrade je uvek bolja opcija, jer uvek mozes kasnije uraditi upgrade... Inace, nemam 3004, pa ti ne mogu reci moze li ili ne..

@tema - polako PSP pada u zaborav, krastavac stize vita...:(

Sada neke igrice koje su bile na PSP-u dobijaju nastavke samo na viti... bas bezveze...
 
Narucio sam Vitu iz Nemacke pa me zanima da li ce ona kod nas online raditi normalno,i da li je za nju postoji varijanta da se ,,otkljuca,,!!!
 
Mali od sestre dobio na poklon psp 2002 i nesto je cackao i poslije toga mu se zeznula virtuelna tastatura...Isto kao na ovom linku http://www.youtube.com/watch?v=ylS3JDcxTmk ,samo sto je kod njega mnogo krace, otkuca 5-6 puta neku tipku (cini mi se slovo J ili broj 5) i ne moze nista da kuca, u igrama sve radi normalno bez ikakvih problema...

Zna li neko kako ovo rijesiti, ja sam razmisljao o ubacivanju novog custom fw, ali nisam se nikad sa tim susretao pa se bojim da ne bih jos vise zeznuo stvar!? Ako moze neko da me uputi sta i kako bio bih veoma zahvalan...
 
Drugari, klincu sam ovde sa Bencha pre nekih godinu i kusur dana kupio PSP 3004. Ima, mislim, 5.50 firmware. Od skoro se dešava sa konzolom da posle restarta ne da sliku. Moramo par puta (nekad i 10-15x) da upalimo i ugasimo da bi uopšte dobila sliku. Ukoliko neko zna da to popravi a i ujedno da mi stavi neki novi firmware (iskreno, mrzi me da se sada bakćem sa tim i sam učim) na kome bi i novije igre radile, neka me kontaktira na PM. Naravno, spreman sam da platim za tu uslugu po dogovoru.
 
Par pitanja za mooozda buduceg korisnika ;)

Interesuje me PSP iskljucivo za ubijanje vreme an extremno dugim i extremno cestim putovanjima. Imam NookCOlor...i citam dosta..ali to iskreno smori posle par h pa mi mi nesto interaktivno verovatno lepo leglo.

E sad...da kupujem nov...nemam nameru :) jer..to je tehnika i dan posle kupovine je...polovna :) i to meni ne vredi dodatnih para.

Gledam oglase trenutno...i recimo da je ponuda psp1000 za oko 60, psp2000 za oko 80 i psp3000 za oko 1000e (manje vise).
1000 otpada posto je matoro i verovatno bas razdrndano + baterija itd itd...

Ostaje izbog izmedju 2000 i 3000 modela. 2000 imam u ponudi u gradu (nema smaranja sa kuririma + mogu da probam) a 3000 bih morao da porucim + 20e skuplje (ako ne i vise) ...za te pare bih radije uzeo jos 1 bateriju za putovanja.

Pitanja
kolko odskacu 2000 i 3000 po kvalitetu ? Najvise me interesuje ekran...jedni kazu 3000mnogo bolji..drugi samo malo svetliji ?
Dal se isplati 20e vise za 3000model...hw je skoro isti (osim mikrofona koj mi ne treba jer ne planiram da ga koristim za skajp)?
Kolko vam traje baterija u proseku (gledanje filmova i neka igrica tipa fudbal menadzer ili pes/fifa) ?
Sta bi vi uradili na mom mestu :) ?
Neki dodatni savet ?

Na putovanja secam dslr, laptop i nook tako da...nije da nemam zanimaciju ali...neka putovanja mi traju 24h+ samo u jednom smeru + svakodnevno smaranje u hotelu posle posla (tj pre spavanja). Mislim da bi mi neki psp lepo posluzio kao dodatni alat za razbijanje monotonije ?

hvala svima unapred
 
PSP je odlična konzola i ima stvarno brdo igara, miran si par godina što se toga tiče.

Ako kupuješ PSP u ovom trenutku najbolji izbor ti je definitivno E-1000,
ima bolji ekran od svih serija koje si naveo, najnoviji je model,
a i on bi trebao da može da se nađe ispod 100E.

BTW 100E za model 3000 je previše.
 
Koliko se okvirno ovde krecu cene polovnjaka, neka sto jeftinija varijanta
 
Da lio bi ikome mozda palo na pamet da mi kaze gde bi mogao da nadjem plocu za PSP serije 1000 posto je crkla unutrasnja memorija tj onaj flash od 34 mb!!!
samo da znate i toje moguce.
 
Da lio bi ikome mozda palo na pamet da mi kaze gde bi mogao da nadjem plocu za PSP serije 1000 posto je crkla unutrasnja memorija tj onaj flash od 34 mb!!!
samo da znate i toje moguce.
Vidi na limundu ako ima neki tipa sa pokvarenim ekranom ili sta god pokvareno, pa taj uzmi, nadje se negde, kupujem/prodajem i tako to, potrazi malo.
 
Kako znas da je bas to crklo?
 
Sestrić je uspešno razlupao svoj PSP, onaj prvi debeli. Šta sad da kupi? Ima golmilu orginalnih diskova, a vidim da ima neki tanak, pa 3000, e1000.
 
Treba mi brz ogovor da li moze da se flesuje psp e1004 street ?

edit: moze, nasao upustvo na netu.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno