Šta je novo?

Problem sa gigabyte p35-ds4 i ps2 konektorima

BojanBG

Slavan
Učlanjen(a)
20.07.2005
Poruke
239
Poena
320
Pozdrav svima

pazario sam racunar pre neki dan (intel e8400, gigabyte p35-ds4, geil 2x1gb 800mhz ultra, palit 8600gt sonic, antec sonata) na koji sam nakacio old mis logitech mx300 i tastaturu logitech internet keyboard i instalirao windows xp sp2. Ova tastatura i mis imaju usb prikljucak ali i onaj nastavak za ps2 port. Svaki put kad ugasim racunar mis i tastatura mi ostanu ukljuceni (na tastaturi gori lampica za F mode taster a na misu gori onaj laser). Ovo se ne desava kada misa i tastaturu prikacim direktno na USB (ali hocu ovo da izbegnem da mi ostane sto vise usb portova slobodnih). Napominjem da u biosu nije ukljuceno ono paljenje racunara uz pomoc misa/tastature kao i da su radili bez problema na ps2 portu na starom racunaru.

Da li neko ima predstavu sta moze da bude problem? Pretrazivao sam net ali nisam naisao na nesto slicno. Hvala unapred!
 
pa jednostvano tako je, ne znam shta ti je tu chudno... i meni isto tako ;)
 
BUG!!!
Meni je bilo isto tako (do duse na drugoj ploci) pa sam i ja stavio preko USBa jer mi je svaki pomeraj misa palio kompjuter.
Nema leka... krastavac... mucio sam se 2 meseca sa tim.

Sad se setih; ploca K8N i drugar sa istom plocom je imao isti problem; menjali biose, sva podesavanja - DZABE!!!
 
Chekaj, pa on ne kazhe uopshte da mu se pali ;)
 
Sorry, me mistake... Meni su sijale Le diodice a sa pomerajem misa sa palio komp.
Jes da sam pogresio al ne moras traziti dlaku u jajetu, problem je isti :wave:
 
Nazad
Vrh Dno