Šta je novo?

Problem sa X-Fi XGamer

Hehe, tjesis me Falcone, nice of you!
ali dok moje oci ne vide ne vjerujem nista.
Nisam vidio to ali u podrsci linka za DDL DTS u mojoj kartici kaze no.
S hardverske strane moralo bi jer su stvarno iste, jedino ako u driverima 2.18 nisu nesto zakovrljili, ali u tom slucaju probacu Danijelove koje nemaju to "nesto"...?
Moram danas probati da odgonetnem.

Inace sve requirements ispunjavam, nisam stigao ni promjeniti konf. ovdje, sad je c2d e8400 na 3.8. i 9600 Gainvard GS :type:
 
Platih licencu sad, pa će vidimo rezultat čim instaliram Vistu.
 
Heeeh, ajd moram i ja veceras to probati ne mogu docekati da vidim maj.. im pokvarenu,
ako ne bude radio, leti Serbian balistic missile "Sikira" odavde u Sijetl direktno ... ;)

P.S.
Falcon, kako da mi vas forum prebacuje info na mail kad ima koji reply na moj post??? Ta opcija na drugim forumima postoji!
 
Poslednja izmena:
Nego, kad si vec platio i kupio DDL, ako nisi skini i dodaj a ako jesi preporucujem ti da korists DTS-Connect. Slicno radi posao kao i DDL samo je 48/24, znaci ako prenosis 24bit zvuk prenosi se u punom opsegu, dok je max DDL 48/16. Inace, ista licenca vazi i za DDL i za DTS-C.
Ej, ako sam dobro skapirao (a mislim da jesam :d), nema meni nista od DTS Connect opcije, jer to radi samo na Visti...
 
Poslednja izmena:
E, necu :p

Mislim, ako me pa DTS Connect ne natera... :)
 
Ne moras ;)

Koristim Vistu od kao je izasla i def imam mnogo manje problema nego sa XP a razumem se u OS tako da nije da ne umem da podesim. Veruj mi, ne vraca mi se na XP ali takodje cim izadje Windows 7 prelazim na isti. Bigger, better, stronger....
 
Pa onda cu vala i ja da se strpim do sedmice :smoke:
 
Heeeh, ajd moram i ja veceras to probati ne mogu docekati da vidim maj.. im pokvarenu,
ako ne bude radio, leti Serbian balistic missile "Sikira" odavde u Sijetl direktno ... ;)

P.S.
Falcon, kako da mi vas forum prebacuje info na mail kad ima koji reply na moj post??? Ta opcija na drugim forumima postoji!

Thread tools > Subscribe to this thread ;)
 
Da potvrdim da DDL i za DTS-C rade na Xtreme Gamer,pod Vistom i licencom, naravno.
 
Evo malo da ozivim temu. Imam xtreme gamera i instalirao sam youp pax drajvere. To bi trebalo da su prakticno malo doterani originalni drajveri.
Problem je sto nikako ne mogu da pronadjem opciju za izbacivanje zvuka kroz spdif. U cemu je fora?
 

Prilozi

  • spdif.JPG
    spdif.JPG
    32.2 KB · Pregleda: 62
Poslednja izmena:
pa ne nalazi se to tu vec u playback devices (prozor iz koga dolazis do tog prozora)
 
pa nemam taj prozor. samo ovaj sa slike. moguce da to ima veze sa tom verzijom drajvera.
 
desni klik na zvucnik u tray-u pa na playback devices (vista) mora da ima. Ako nista drugo, skini sa njihovog sajta "creative console launcher" :wave:
 
Nazad
Vrh Dno