Šta je novo?

Jedno pitanje (ploca nema D-Sub konektor)

MCRadisha

Slavan
Učlanjen(a)
24.07.2005
Poruke
495
Poena
320
Gledam karakteristike jedne maticne ploce sa integrisanom grafikom i vidim da nema D-Sub (sta li je graphic card port?):

Back Panel I/O Ports

- 1 x HDMI port
- 1 x DVI-D port
- 1 x PS/2 keyboard
- 1 x PS/2 mouse
- 1 x IEEE1394 Port (optional)
- 1 x 6 in 1 audio jack
- 4 x USB 2.0 ports
- 1 x RJ45 LAN jack
- 1 x Graphics Card port

E sad, ne kapiram kako se na ovu plocu prikljucuje analogni monitor koji nema DVI-D i da li uopste moze da se prikljuci?
 
Daj bolje ime ploce, a mozes i sam da je nadjes na sajtu proizvodjaca.
 
pa sigurno dobijes i adapter sa DVI na matori analogni
 
Ništa čudno, kao i na novim grafičkim kartama - D-sub priključak dobijamo samo preko adaptera. Dolazi novo vreme za nove proizvode, izgleda da ćemo za kratko vreme imati novu kombinaciju videoout konektora - DVI i HDMI.
 
Da, na slikama vidim D-Sub (plave boje) i DVI-D (bele boje)? Ni ne znam kako izgleda HDMI output, da to nije ono levo od DVI-D output-a?
 
Pa onda ploca ima D-Sub, DVI i HDMI output? Hvala Banzaiii na linku.

Dvoumim se izmedju ove MSI ploce i Gigabyte GA-MA69G-S3H. One su rame uz rame po opcijama i ceni, u principu mi vise odgovara MSI jer je imaju u firmi kod koje bih kupio celu konfiguraciju.
 
I u uputstvu pise da ima vga.
 

Prilozi

  • untitled.PNG
    untitled.PNG
    9.6 KB · Pregleda: 39
MCRadisha, jesi li uzeo ploču? Koju?

Kako se na ovim pločama koristi TV-Out, s obzirom da imaju konektor na ploči, ali se ne dobija bracket?

Da li HDMI na ovim pločama prenosi i zvuk ili samo sliku?

Da li postoji mogućnost da se preko HDMI na ploči i odgovarajućeg kabla poveže PC na kompozitni na TV-u? TV je CRT i stoji u specu da podržava 720p preko kompozitnog.
 
Nazad
Vrh Dno