Šta je novo?

A4 Tech KAS-15MU Tastaura

Gde ima kod nas da se kupi to? Ja trazim ponesto od tih novih modela A4 i nisam nasao...
 
Imaš u Telix-u ili u radnjama koje sarađuju sa njima.
 
Da ki je ima neko i kakvi su utisci?
Vidim da ima neka fora za uvlacenje dima od cigarete, odnosno za cist vazduh.
Da li su mekani tasteri, itd...

http://www.a4tech.com/en/product2.asp?CID=100&SCID=101&MNO=KA(S)-15M

Kod nas kosta negde oko 1500din.

Imao sam prilike da istestiram tast. i nije mi bas ostavila povoljan utisak (bar na tom primerku). Tasteri su premekani i klimavi, a na stranicama je krckala plastika (lufta na ivicama je bilo i previse). Nadam se da je samo taj primerak bio los, jer u principu A4TECH ima dosta dobar odnos cene i performansi.
 
Gde ima kod nas da se kupi to? Ja trazim ponesto od tih novih modela A4 i nisam nasao...

Ja kupio model KL(S) -7MU u Rodic mega marketu. U novom Sadu.

Ova ima USB port.Uvek mi treba tastatura sa USB portom, a ranija Trust tastatura sa USB bortom koju imam je sada suviše velika za prostor gde držim PC.

Tasteri jesu mekani, niski i imaju kratak hod, ali otkrio sam da mi to odgovara. Niski tasteri imjau vecu gornju povrsinu (na kojoj je odstampano slovo) sto je za mene bolje, jer mi se sada ne desava da "dohvatim" i oktucam i susedno slovo.
 
Poslednja izmena:
Ova tastatura nema x-key. Moja a4 tech ima xkey i neku mahagoni boju na vrhu. Kosta oko 15 eura i vrlo sam zadovoljan. Nervira me samo sto nema precicu za MyComputer i kalkulator... Ne mogu da najdem ni jedan program za definisanje tastera na ovoj tastaturi. Mislim da je KX-6MU ali znam da sam nalazio onaj njihov program za tastature (kao ioffice za misa ali za tast) koji nema podrsku za veliki broj njihovih tastatura.... Bas steta... Inace ne vidim nacin da jedna tao mala rupica moze da "izfilterise" velike kolicine dima u vazduhu...
 
Villy uvek ti preostaje desno dugme na calculator, properties i cepnes Shortcut key koji oces ;)
 
Imam ja tu tastaturu, to za uvlacenje dima je vise radi marketinga, tj. kao treba da osvezava vazduh il sta vec, ali je to slabo.
Meni su tasteri sasvim ok, nisu tvrdi a nisu ni mekani, znaci tu negde sredina,
Inace po meni je dosta cvrsta moglo bi se reci, tako da nemam neki utisak da je klimava idt..
Ima tu jos neka cuda za USB,mikfon ili sluske idt...
Sve u svemu mislim da je poprilicno ok, s obzirom da je oko 1000din nesto vise valjda.
I ja sam moju uzeo u TNT-u.
 
Nazad
Vrh Dno