Šta je novo?

Vox lcd 32

Panco

Čuven
Učlanjen(a)
07.02.2003
Poruke
266
Poena
619
Pita komsija valja li ovo s'obzirom na cenu u tempu sutra 30.000?
 
Na osnovu chega si to zasluzhio?
 
Na osnovu izjava ljudi koji su mi govorili kako su im crkavali vox televizori....nekim posle mesec, nekim malo vise. Neki i rade. Klasicna blja marka, losa kontrola kvaliteta, lose komponente = niska cena. Zato sam i napisao "bi trebalo"....Smatras li da je Vox ok marka?
 
Ne smatram ja nishta dok ne vidim konkretan model, a josh ga nisam video.
Koliko sam chuo eto brdo ljudi verovalo u Samsung i eto sada ima refurbished LCD-e, u Srbiji je sve mogucje, pa da i VOX bude bolji deal, makar si siguran da je NOV:)
Ne volim kada neko tako kao shto si ti generalizuje....znachi donosi zakljuche o nechemu shto je niti ikad video niti ikad probao, ali ima mishljenje. Idi u tempo vidi probaj i iznesi mishljenje, otkud ti znash da LG/Samsung/Sony necje crcji odma posle garancije?
 
Ne pada mi na pamet da idem i kao testiram ga :) Nije to neka marka koja se tek pojavila, pa da generalizujem, bez ikakve prestave, i da ga nikad nisam video slicne uredjaje u radu. Sta mislis, da je ok kvalitet, zasto bi 54cm crt bio 4 hiljade (doduse na akcijama), i zasto bi u Bravo lancima marketa davali vox dvd za 500 din uz svaki fiskalni racun preko 3000 din?

Pre bih kupio refublished samsunga nego foxa za iste pare...ozb

Ako mi se pokvari samsung/sony/lg, bar znam da ima delova, i da je boga pitaj koliko puta manja sansa da crkne. Yebe mi se da na tv-u pishe i "zastava krusevac", ako znam da je to dobra stvar...
 
Vox,Vivax,Veg i slične stvari treba izbegavati u širokom luku. Imam u jednoj sobi vivax, skoro nov i boje su mu katastrofa
 
Nije ti pametno da experimentises sa tim banana markama. Bolje ustekaj jos koju kintu i kupi neki krshten LCD
 
Ne pada mi na pamet da idem i kao testiram ga :) Nije to neka marka koja se tek pojavila, pa da generalizujem, bez ikakve prestave, i da ga nikad nisam video slicne uredjaje u radu. Sta mislis, da je ok kvalitet, zasto bi 54cm crt bio 4 hiljade (doduse na akcijama), i zasto bi u Bravo lancima marketa davali vox dvd za 500 din uz svaki fiskalni racun preko 3000 din?

Pre bih kupio refublished samsunga nego foxa za iste pare...ozb

Ako mi se pokvari samsung/sony/lg, bar znam da ima delova, i da je boga pitaj koliko puta manja sansa da crkne. Yebe mi se da na tv-u pishe i "zastava krusevac", ako znam da je to dobra stvar...
Sta su to Bravo marketi uopste?
 
Jel' vi ovde koji iznosite iskustva to radite na osnovu crt modela ili lcd? Nešto onda izgleda puno ljudi kupilo vox lcd-ove... :p

crt i lcd tehnologije su potpuno različite, tako da ako jedna ima problema sa kvarovima to ne mora da se odnosi i na drugu. Slažem se da je vox kung-fu marka, ali onaj ko nema utiske iz prve ili bar druge ruke, bolje da se uzdrži od komentarisanja, nego da stvara zabunu (rekla mi prijateljica komšinicine majke)
 
jel postoji sajt za vox prozivode ??? dobio sam od tetke dva komada 32 incha VOX LCD-a, pa ne znam shta mi je raditi sa njima ... dal da metem jedan sebi u sobu, i drugi da zatopim, il da ih se ratosiljam oba, zaista sam u dilemi ...

ovaj jedan koji sam upalio, i probao izgleda fenomenalno, ali ni u uputstvu, ni nigde nema nikakav sajt :p koje zlo, LCD tehnologija nije stvar koju kinezi uvoze sa kartonima, a opet nemaju ni sajt ... oloshi.

EDIT: pronash'o sam sajt :p

http://www.voxelectronics.com/

ladno je nash sajt. kazu tamo - VOX: German technology. od kad kinezi rade u nemachkoj ? zar nisu oni za istochnu evropu i slichno ? :p
 
Poslednja izmena:
Vox bi trebalo da je isto kao i vivax, weg, neo...Drugim rechima, nek` bude srecan ako izgura garanciju...

I ja sam uzeo vivax tv i evo svadjam se sa serviserom, jer svakih pola meseca se pokvari i ja ga nosim na popravku međutim neće da ga otpišu već ga nešto kao poprave i opet jovo na novo. Zaobići u širokom luku vox,vivax, weg, neo :whip:
 
fikro, identichan problem sam imao sa dvd playerom! odneo, kazu popravili, vratio, isto...nosio bi im ponovo, al` je na 150km od bg..
 
jel moze neko meni da kaze kolko bi se kretala cena jednog novog VOX LCD-a od 32 incha ? gde to da gledam, u Idea-i, i Tempu ? :p

i probao sam da ga ukachim na komp, izem ti ja HDTV, kad ne moze da pretegne rezoluciju jachu od 1360x768 ... jel tako na svim LCD televizorima ??
 
HDTV su ili HD Ready (1366x768) ili FullHD (1920x1080). Postoje doduse mali broj 1280x720 tv kao i cuvena rezolucija plazmi sa pravougaonim pixelom gde 1024x768 u stvari daje 1280... Nemoj da bacas pare na VOX. Nisi dovoljno bogat da kupujes jeftine stvari (mislim da niko nije).
 
ma, dobio sam ih, 2 komada. i sad sam se izuchio o tome, na osnovu tvog odgovora, bash sam se smorio .. HD ready, kako glup naziv. obichno su "ready" item-i neshto nalik na beta verziju, a ovo je tezak shi'. ne znam ni shta cu sa njima, ce da ih topim, odo u Oglasi sekciju!
 
HDready znachi da uredjaj moze da primi signal visoke rezolucije i da ga prikaze u svojoj rezoluciji. Chak je mislim bila samsung slimfit serija HDready crt-a :) (ili pak bi hd compatibile) Drugim rechima, on ima procesor kojim ce prilagoditi HD signal svojoj rezoluciji. poklon se ne prodaje :D
 
Poslednja izmena:
huh, pa dobro, rekoh u oglasu - prihvatam relativno manje cene. :p zaista, ne znam koji ce mi, a poklon je iz fazona - dobila tetka mesto nekih para 15 komada televizora, pa mi dala dva.

ne bi ja prodavao da ovo mogu da teram na rezoluciji na kojoj teram i 22' TFT monitor, al eto, razocharao sam se kad mi je gvlada rekao .. smor

note - ko mi nadje sliku ovog VOX-a na netu (LCD32762) dobije od mene za dz neki periferni hardver! :p
 
Ako ti treba zbog oglasa, reklame pa slikaj taj sto imas pa uploduj.

ma jok, nego sam iznenadjen chinjenicom da se info o tom teve-u ne moze naci. znachi, svaka pretraga je fail. a VOX sam nashao jedino kroz katalog sajta - Made-in-china.com gde imash info i adresu firme,a sajt i neke kataloge - jok.

evo kutije -

f_Image002m_0659456.jpg
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno