Šta je novo?

post express smejurija.... sta raditi?

jeste da je off topic ali evo bas danas sam bio sa ortakom kojeg je zvao kum iz valjeva(pecaros inace) i pitao ga da mu kupi rovce i ritske gliste i neke pijavice za pecanje..

i sad bio problem kako to da se posalje i na kraju zvao on city expres i dosli momci pokupili to....

bas se pitam oce li preziveti


:d:d:d:d
 
Kod koga od ovih ne treba placanje preko racuna nego na ruke kao sto je pre bilo sa cityexpressom? I ko od tih drugih stize na kucnu adresu da pokupi paket?
 
u pravu si za City Express, nekoliko puta smo ih koristili do sada stvarno su korektni, profesionalni i sto nam je najvaznije brzi.

probali smo jednom sa AKS-om, uopste nismo zadovoljni. Sve je bili presporo i neprofesionalno.

Post express ne znam, nismo koristili usluge, mada cujem da su skupi....
 
jeste da je off topic ali evo bas danas sam bio sa ortakom kojeg je zvao kum iz valjeva(pecaros inace) i pitao ga da mu kupi rovce i ritske gliste i neke pijavice za pecanje..

i sad bio problem kako to da se posalje i na kraju zvao on city expres i dosli momci pokupili to....

bas se pitam oce li preziveti


:d:d:d:d



Jbt, dao mi čovek ideju :d
 
A mozes da probas i Overnight i Cargo Express, manje su firme, ne garantujem za dobru uslugu.

Global express nikako, prijatelji su imali losih iskustava sa njima :(
 
He, he, tek sad slucajno bacih pogleda na ovo staro pisanije i moradoh da prokomentarisem. Primetih postove "novoregrutovanih" clanova: Bubble i sesily, gde sasvim slucajno i to bas u svojim prvim i jedinom postovima ;) nagrdise AKS u koji se ja kunem i dalje. Simpaticno. Ili da kazem, isuvise providno. :S:

Ako nekome znaci,mali apdejt, i dalje brdo stvari narucujem preko AKS od kojih je dosta njih bilo i po vise stotina eura vrednosti...uvek na vreme, bez ikakvih problema i neprijatnosti. City express-isti su i dalje, to jest nista bolji.
 
city express je zlo sad je 18 časova,još nisu ispručili i tako svaki put,emmi bi pod hitno trebao promeniti dostavljača,i po cenu nešto više cene...
sa aksom u zadnje vreme imam dobra iskustva
postexpress ubedljivo najsigurniji i najbolji,ako sam kući jesam,ako nisam opet popodne odem do pošte i dignem paket,kad šaljem otkupninu lova je tu već sledeći dan ujutro oko 8,9 sati,taman kad ustanem...
 
Pitanje za RUS-a:

poslao paket - primalac ga OTVARAO i vratio, u dogovoru sa svojim postarom. Jos stoji vracen, u mojoj posti, nisam ga podigao cekajuci savet

Jasni su znaci otvaranja paketa. Jos imam i potvrdu, nazalost preko razgovora mobilnim, da on "shuruje sa kurirom"

Ja hocu da i taj kurir dobije otkaz, kao i da izvucem najvise od ovog sto je moguce. Nije me sramota da kazem da moj postar to meni dozvoljavao lane do 2011, sada se promenilo i kazne su striktne - nek onda vaze za sve. Sta da radim ? prvo zalba u mojoj maticnoj posti, jel ?
 
Nikada do sada nisam imao problem sa PostExpress-om. Danas prvi put. Od jutros čekam paket, ali ga do ovog trenutka nema. Kada pozovem kurira na broj koji sam dobio jutros u SMS poruci mi govori da je on u Kragujevcu (ja sam iz Beograda) i da je to neka greška. Call centar im radi do 18h i ne mogu da ih kontaktiram. Zvaću ih sutra ujutro u 8h. U statusu pošiljke mi piše "* Naredna dostava". Šta to znači? Ne želim da ispadne da nisam hteo da preuzmem paket. Da li Postexpress negde u Beogradu ima centar gde lično može da se preuzme paket?
 
Nikada do sada nisam imao problem sa PostExpress-om. Danas prvi put. Od jutros čekam paket, ali ga do ovog trenutka nema. Kada pozovem kurira na broj koji sam dobio jutros u SMS poruci mi govori da je on u Kragujevcu (ja sam iz Beograda) i da je to neka greška. Call centar im radi do 18h i ne mogu da ih kontaktiram. Zvaću ih sutra ujutro u 8h. U statusu pošiljke mi piše "* Naredna dostava". Šta to znači? Ne želim da ispadne da nisam hteo da preuzmem paket. Da li Postexpress negde u Beogradu ima centar gde lično može da se preuzme paket?

Pošiljke PostExpress-a možeš podići u lokalnoj pošti, ako te poštar ne nađe.

Dešava se da pošiljka zaluta, ali uvek dođe do primaoca. Nikada se ne izgubi.

Pored ovih ostalih, PostExpress je najmanje loš od svih. :(
 
Nazad
Vrh Dno