Šta je novo?

Kako izgleda vaš gaming setup?

Expressionism

Cenjen
Učlanjen(a)
20.11.2007
Poruke
444
Poena
169
DSC01245.jpg
 
Cekao sam da neko iskopira temu sa NeoGafa.
Licno, smatram da je ova tema sluzi samo za hvalisanje...Sto ne znaci da necu postovati :D
BTW Svaka cast za setup, stvarno je vrx.
 
Poslednja izmena:
Vec kada se hvalimo.

:))
 

Prilozi

  • 10022008332.jpg
    10022008332.jpg
    388.3 KB · Pregleda: 1,092
Koliki je ovaj tv kada PS3 izgleda tako malo pored njega : ))))

@Ragnarok

Ma nije za hvalisanje nego eto, mislim da je interesantan topic. Kad ga svi drugi sajtovi imaju, sto ne bi i mi? A opet se radi o nama srbima a ne amerima koji naprave sobu samo za igranje :p
 
Poslednja izmena:
Ljudi sta vam je pa nije hvalisanje:)
Posto postoji thread kakva vam je soba gde vam stoji komp sto be bi postojala kakav vam je gaming setup.
 
Jel i mobilni spada u gaming setup? :)
 
Poslednja izmena:
slika.jpg


Evo a konzola za igranje je PC :). Ako nista drugo srusen je mit da se PC igre ne mogu igrati dok ste zavaljeni u fotelju.
 
Koliki je ovaj tv kada PS3 izgleda tako malo pored njega : ))))

@Ragnarok

Ma nije za hvalisanje nego eto, mislim da je interesantan topic. Kad ga svi drugi sajtovi imaju, sto ne bi i mi? A opet se radi o nama srbima a ne amerima koji naprave sobu samo za igranje :p

40". U pitanju je Sony 40W3000. FullHD :))
 
.........

evo i moj kutak za PS3...:wave:
 

Prilozi

  • DSCN7451.JPG
    DSCN7451.JPG
    158 KB · Pregleda: 1,214
  • DSCN7453.JPG
    DSCN7453.JPG
    163 KB · Pregleda: 932
evo ga
 

Prilozi

  • GAMING.jpg
    GAMING.jpg
    226.6 KB · Pregleda: 1,706
ppredrag, pretpostavljam da si ps3 povezao na onaj mali TV :p
 

Prilozi

  • 12022008334.jpg
    12022008334.jpg
    381.1 KB · Pregleda: 571
Poslednja izmena:
Auuu kako je ovo kod tebe mocno. Pa ti citav komsiluk dignes na noge kada upalis ovo tvoje. Moze li malo detalja oko risivera i zvucnika?

zvucnicu su JBL, ova 2 manja napred su E30, centralni je EC25, bass je E250P/230 i ovi veliki pozadi sto bi trebali napred ali nema mesta su E60..
sto se resivera tice to je harman/Kardon avr 235 vise o njemu

poz...
 
zvucnicu su JBL, ova 2 manja napred su E30, centralni je EC25, bass je E250P/230 i ovi veliki pozadi sto bi trebali napred ali nema mesta su E60..
sto se resivera tice to je harman/Kardon avr 235 vise o njemu

poz...

Ne'a dalje buraz. Ali vidim da riciver nema hdmi ulaz. Vjerovatno si spojio PS3 sa njim preko optikanera. Jesi li primjetio (sto mene ubi u pojam i nije mi jasno u potpunosti) da preko optike ne moze da ide 5.1 ne_kompresovani zvuk nego dobijes 2.0 izlaz?!? Trebalo mi je nekoliko dana da skontam sta je kod mene u pitanju.
Inace sledeca investicija mi je u ovakvo nesto pa sada ganjam gdje ima sta dobro (a sto "jeftinijie") da se nabavi.
Komplet zvicnika ti je do bola dobar.
 
Aj' da stavim i ja svoj setup, cisto da imamo i neki socijalniji ovde: :)
011.jpg022.jpg033.jpg

Tu je sve: Altec Lansing VS2421 2.1 sistem i NOKIA monitor iz 1994.:D
Naravno, kupujem novi monitor kad dodjem do novaca ali za sada je ovako.
 
A evo i mog opustajuceg kutka
 

Prilozi

  • DSC00010.JPG
    DSC00010.JPG
    417 KB · Pregleda: 1,002
Evo i moga mesta gde spustam d..e najvise.
 

Prilozi

  • 13032008.jpg
    13032008.jpg
    290.6 KB · Pregleda: 659
'ebote,ovde svi burzuji a kazu Srbija siromasna zemlja :-devil-:

btw,ja svoj PS2 i Quadro tv bolje da ne slikam,ne uklapa se sa ovim vasim next gen konzolama ;)
 
Poslednja izmena:
Realno, ja sam se smorio kao 16 zmija, sad jurim da kupim neku pristojnu policu za TV i PS3. Sramota me kako to ljudi kulturno drže. :S:
 
Realno, ja sam se smorio kao 16 zmija, sad jurim da kupim neku pristojnu policu za TV i PS3. Sramota me kako to ljudi kulturno drže. :S:

Ma sta te briga sta ce ljudi misliti. Radi onako kako tebi odgovara. Nemoj da menjas i bacas pare ako ti se ne bacaju samo da bi drugi videli
 
Ma **** mi se šta će ljudi misliti, nego sam se smorio kako sam u stvari ja bio lenj i aljkav da sve namestim i složim, nego direktno iz kutije u stiruju i rokaj, snimaj. :D
 
'ebote,ovde svi burzuji a kazu Srbija siromasna zemlja :-devil-:

btw,ja svoj PS2 i Quadro tv bolje da ne slikam,ne uklapa se sa ovim vasim next gen konzolama ;)


Tesko da mozemo da pariramo Rumunskim gamerima.

:D
 
[ekspozitura b. clubbinga] slike okruženja gde igrate konzole...

Jeste da će tred u osnovi biti "vidi šta imam" i "al sam sredio kuću ko cribs", al nema veze :)...

Ideja, odnosno korisnost, teme će biti u tome da vidimo kvalitetno okruženje za smeštanje konzole, tva/monitora, fotelja, stolica, dvoseda, kablova i ostalo...

Gledajte da slike budu ok kvaliteta

da ne budu preko 800px ako ćete direktno da ih linkujete

da slikate i gde sedite i tako to, da se stekne neka ideja

niste obavezni da čistite prašinu, bacate papiriće i pikavce iz kadra

ne morate da u kadar da smeštate 5 mobilnih telefona i 2 laptopa

itd :)...

aj ko će prvi :)
 
Ima već mojih slika negde na forumu, neću prvi, ispašće da se hvalim i da sam zato digo tred :p
 
evo ja cu.. samo da islikam sas ovaj moj mobilni.. :)

edit:
evo ga u spojleru..

ovo je moj drug koji me je zvao u trenutku dok sam kupovao volan, pri tom mi je rekao neke stvarti tipa da li sam normalan, kolko imam godina :D i tako te stvari i stavljam ga samo zato sto je odma sutra dosao malo samo da isproba.. :d

dsc00466gc8.jpg


dsc00468ra3.jpg


dsc00470uw6.jpg




i pogled iz prvog lica kako to inace izgleda dok se djuska :)

dsc00472jq1.jpg
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno