Šta je novo?

Kako izgleda vaš gaming setup?

Kako si dobio uz TV to postolje ? Vredi ono 100e ladno.
Ma moram uzeti bolju stolicu, ova vise nema sundjera za guzove. :d
Mislio sam na sitnice po stolu. Ja toga ne mogu da se resim nikada.

Kako mislis kako je dobio postolje uz tv? Pa na cemu tebi stoji tv nego na postolju koje si dobio u kutiji od televizora? :D
 
Ma bre pitao sam ga za policu ispod TV-a. Nije me razumeo na sta sam mislio.
 
Tebe stvarno treba razumeti...:)
Polica je pravljena kako sam ja zamislio.

Nije jeftina uopšte. Preko 200€ jer su išle kvalitetne i duple ploče.
 
Poslednja izmena:
Tebe stvarno treba razumeti...:)
Polica je pravljena kako sam ja zamislio.

Nije jeftina uopšte. Preko 200€ jer su išle kvalitetne i duple ploče.

Sta da ti kazem osim da znam povrsno i brzo da procitam sta je neko napisao i jos brze odgovorim.
Ja razmisljam dal da kupim neku staklenu ili da pravim ovakvo kao tvoje nesto jer vidim da Z-5500 jako lepo lezi tu, a i danas sutra neki Harmon Kardon HiFi ce stati lepo.
 
Tebe stvarno treba razumeti...:)
Polica je pravljena kako sam ja zamislio.

Nije jeftina uopšte. Preko 200€ jer su išle kvalitetne i duple ploče.

Sta da ti kazem osim da znam povrsno i brzo da procitam sta je neko napisao i jos brze odgovorim.
Ja razmisljam dal da kupim neku staklenu ili da pravim ovakvo kao tvoje nesto jer vidim da Z-5500 jako lepo lezi tu, a i danas sutra neki Harmon Kardon HiFi ce stati lepo.
 
Hvala svima na komplimentima.
@Psiho Moj ti je predlog da uzmeš hartiju i olovku sedneš, razmisliš šta sve ide na tu policu (da ne bi posle pravio kompromise) i kombinuješ. Danas imaš odličan izbor MDF ploča i mislim da je to u svakom slučaju bolje od (po subjektivnom mišljenju) staklo-metal kombinacije. Sam biraš boje i na kraju polica ispadne onako kako si ti želeo. Kompjuterski sto je rađen od iste kombinacije. Mali hint: ako sam praviš, gledaj da izgleda što jednostavnije jer je tako uglavnom i praktičnije (bez ikakvih izbočina, nadgradnji i qrtzoboca jer onda kompjuterski sto može da izgleda kao invalidsko pomagalo)
 
Necu sam da pravim, nemam ja zivaca za to, sa drvetom jedino znam da uzmem motorku i da ga secem, a tad ivice ostanu malo rapave. :D
Kad sam bio mladji ortaci su me zvali u zayebanciji drvoseca. :d
 
Pa ne moraš ti da praviš. Ako te interesuje dobar majstor koji nije lopina, cimaj na PP
 
Imam jedne vrhunske u blizini, skoro su mi radili krevet, dacu njima da rade i ostalo kad se nakanem i narctam sebi sta mi otprilike treba.
To je najgore.
 
Ye8iga meni je to bilo najslađe
 
Daj nacrtaj i meni sto za komp, placam pivo. :)
 
Kad je sto za komp u pitanju jednostavnost je najvaznija... Za mene je najbolji sto 100x70 sa precagom pozadi da na nju stavim noge... Sve ovo sa policama na izvlacenje, izdignutim ekranom itd je komplikacija (uvek mi je bilo bolje da uzmem monitor koji ima podesavanje po visini nego da ga podizem na policu)... Ovako uvek imam veliku povrsinu da na nju trpam papire i ko zna sta :) (mislim da trenutno mogu da vidim povrsinu na svega 10% stola) :D
 
Evo i moga gaminga tj da malo osvezim.Izvinjavam se na prasini koja se vidi al sta da se radi to mi je sve tu;igracka,radna,zabavljajuca da kazem ajd i svalerska(kazem kad dodju zenske i mlade i starije da im ugodim komp ili nesto objasnim ja ih malo muvam dok ugadjam masinu :d)Eto ukratko,zao mi je sto se ne vidi i xbox 360 posto je iza monitora,al bitno da se vidi dzojped da se zna sta je.Ps3 trenutno sam prodao(pala mi dobra kinta) al vec se meracim da kupim novi al najverovatnije kad izadje uncharted tri.
 

Prilozi

  • IMG_2739.JPG
    IMG_2739.JPG
    690.8 KB · Pregleda: 787
Evo i moga gaminga tj da malo osvezim.Izvinjavam se na prasini koja se vidi al sta da se radi to mi je sve tu;igracka,radna,zabavljajuca da kazem ajd i svalerska(kazem kad dodju zenske i mlade i starije da im ugodim komp ili nesto objasnim ja ih malo muvam dok ugadjam masinu :d)Eto ukratko,zao mi je sto se ne vidi i xbox 360 posto je iza monitora,al bitno da se vidi dzojped da se zna sta je.Ps3 trenutno sam prodao(pala mi dobra kinta) al vec se meracim da kupim novi al najverovatnije kad izadje uncharted tri.

wow koji hard core gaming setup, bez zezanja
 
Evo i mog gaming setup-a (bez PCa i strele u kolenu, to je za drugi forum)

PS3 Slim, XboX360 (šteta što nije crn), SONY 7.1 A/V risiver, LG 42" LCD TV, Harman/Kardon sateliti i Yamaha subwoofer.
(iza stakla su ruter, modem i UPS).

front2.jpg


angle2.jpg
 
Evo moj setup danas napravio video ali nisam naveo sve ( ko da je bitno ) evo video linka na YouTube.

 
Sto nisi upalio svetlo?
 
Nazad
Vrh Dno