Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Zaboravi na to. Malo pre me zvali,ja trazio neo sufr sa 50% ,kaze ona mora da pita. Zove opet za 5 minuta,kaze ipak ne moze,to je za one koji su preneli broj. Pa reko prenet je pre mesec dana,kaze ne moze. Ok,onda staje na pripejdu,cao zdravo.
Ja jutros pisao na četu na sajtu, isto to tražio, 50% na Neo Surf za celu UO, kaže upisana je napomena :) Vidim već da je to mačku o rep :)
 
Da li neko ima problem sa 2G? Kada odaberem samo 2G telefon ispise "samo u hitnim slučajevima". Kao da su 2G signal ugasili
 
Nisu ugasili 2G signal, radi 2G, osim što je vrlo otežan EDGE (prenos podataka) kroz 2G.
 
Da li može da se dobije za drugi broj koji je u Yettel-u ili Mts mreži , šest meseci po dinar i da se uzme fon !?

Ako neko ima neki kontakt sa nekim agentom prodaje .
 
Kada istekne ugovorna obaveza, da li odmah poskupljuje postpide tarifa? Naplaćuju cenu tarife bez ugovorne obaveze?
 
Naravno, kad je istekla UO i pogodnosti uz nju.
 
Da li A1 ima neke pogodnosti koje nisu na sajtu za nove korisnike sa ili bez prenosa broja uz kupovinu telefona?
 
Baš sam pominjao i prenos broja kod njih ili kao prepaid da dobijem neo neo za 50% popusta. uvek je isti odgovor, ona cena na sajtu. Baš šteta. I 1234 sam zvao i preko sajta.
 
Meni su nudili nešto za 650 dinara. Ali nisam razumeo nista jako tiho je bilo. Da imam 650 dinara kupio bih novi telefon da cujem sta mi nudi 😁
 
  • Like
Reagovanja: uji
Meni ističe ugovor na intarifu + aparat negde oko 10. Maja. Šta se dešava od 11.maja ako ništa ne uradim? Intarifa više ne postoji, ne mogu da me prikače na neki drugi paket ako nema mog odobrenja? Ili ipak mogu?
Mislim verovatno ću ostati kod njih i uzeti opet neki paket sa telefonom ali dok ne odlučim ne želim da plaćam nešto što nisam hteo. Da li odmah 11.maja da tražim da me prebace na prepaid dok ne odlučim šta i kako dalje?
 
Meni ističe ugovor na intarifu + aparat negde oko 10. Maja. Šta se dešava od 11.maja ako ništa ne uradim? Intarifa više ne postoji, ne mogu da me prikače na neki drugi paket ako nema mog odobrenja? Ili ipak mogu?
Mislim verovatno ću ostati kod njih i uzeti opet neki paket sa telefonom ali dok ne odlučim ne želim da plaćam nešto što nisam hteo. Da li odmah 11.maja da tražim da me prebace na prepaid dok ne odlučim šta i kako dalje?
Mogu da Vam daju neki drugi tarifni profil slični po ceni toj intarifi
 
Ili da podnesem zahtev da me prebace na yettel da se cenjkam sa njima za neku tarifu + telefon? Ali prethodno tog 11 maja da platim sve što im dugujem?
 
Drugari ima li neko neki broj nekog jačeg akvizitera ili ako ima neki da mi se javi. Nakon 24 godine rešio sam da prekinem saradnju sa Mts ne nude ama baš ništa. Unapred hvalaaa
 
Meni ističe ugovor na intarifu + aparat negde oko 10. Maja. Šta se dešava od 11.maja ako ništa ne uradim? Intarifa više ne postoji, ne mogu da me prikače na neki drugi paket ako nema mog odobrenja? Ili ipak mogu?
Mislim verovatno ću ostati kod njih i uzeti opet neki paket sa telefonom ali dok ne odlučim ne želim da plaćam nešto što nisam hteo. Da li odmah 11.maja da tražim da me prebace na prepaid dok ne odlučim šta i kako dalje?
Intarifa je poskupela sa tipa 1000 na 1200 dinara i to je cena do kraja ugovorne obaveze. Međutim, u slučaju da tražiš raskid (prelazak na pripejd) tokom poslednjeg obračunskog, trebalo bi da važi cena za ugovornu obavezu i nakon datuma isteka ugovora, a završni račun stiže poštom. Puna cena je pre bila 2500 dinara, sad ne znam koliko je sa poskupljenjem, ali po toj ceni bi krenuo obračun nakon datuma isteka ugovora ukoliko ne budeš preduzeo ništa (na tom računu bi obračunali cenu po UO za broj dana do isteka i punu cenu nakon UO).
 
Iz zahvalnosti ljudima što mi pomogli ovde kada sam pogrešno shvatio da je 2 Mb/s u stvari 250KB/sec a ne veća brzina i umalo sebe zajebao sa potpisivanjem ugovora za neo surf evo kako možda dobijete popust.

Zovite korisničku službu i pitajte da li možete da dobijete poziv od službi za promociju, jer ako možete da dobijete promociju hteli bi da uzmete paket koji želite, a ako ne dobijete neku promociju onda ne. Dosta je važno da budete jasni da se tako postavite jer se snimaju razgovori i to su te korporativne trigger reči. I da hoće ljudi, ne smeju da vam pomognu, dok ne pitate tako.

Sutradan me je pozvao agent i rekao za neo neo da li želim prvih 6 mesec dana besplatno(bez telefona) i da dođe i potpišemo ugovor. (Sa telefonom je verovatno teže i komplikovanije dobiti promociju ali to samo oni znaju, samo je moj osećaj).

Možda je i ta iskrenost da mi stvarno treba promocija da bi uzeo paket jedino pomogla i izolovan sam slučaj ali eto kako je meni bilo.
 
Nazad
Vrh Dno