Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Zaboravi na to. Malo pre me zvali,ja trazio neo sufr sa 50% ,kaze ona mora da pita. Zove opet za 5 minuta,kaze ipak ne moze,to je za one koji su preneli broj. Pa reko prenet je pre mesec dana,kaze ne moze. Ok,onda staje na pripejdu,cao zdravo.
Ja jutros pisao na četu na sajtu, isto to tražio, 50% na Neo Surf za celu UO, kaže upisana je napomena :) Vidim već da je to mačku o rep :)
 
Da li neko ima problem sa 2G? Kada odaberem samo 2G telefon ispise "samo u hitnim slučajevima". Kao da su 2G signal ugasili
 
Nisu ugasili 2G signal, radi 2G, osim što je vrlo otežan EDGE (prenos podataka) kroz 2G.
 
Da li može da se dobije za drugi broj koji je u Yettel-u ili Mts mreži , šest meseci po dinar i da se uzme fon !?

Ako neko ima neki kontakt sa nekim agentom prodaje .
 
Kada istekne ugovorna obaveza, da li odmah poskupljuje postpide tarifa? Naplaćuju cenu tarife bez ugovorne obaveze?
 
Naravno, kad je istekla UO i pogodnosti uz nju.
 
Da li A1 ima neke pogodnosti koje nisu na sajtu za nove korisnike sa ili bez prenosa broja uz kupovinu telefona?
 
Baš sam pominjao i prenos broja kod njih ili kao prepaid da dobijem neo neo za 50% popusta. uvek je isti odgovor, ona cena na sajtu. Baš šteta. I 1234 sam zvao i preko sajta.
 
Nazad
Vrh Dno