Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

zvali me sa +381601238 ponudili Neo 4, prihvatio i to je to.
Razmisljao sam da se cimam da kao prelazim u jetel ali ne mogu, nemam nerava a ni vremena da idem tamo vamo.
Uredjaj svakako nisam imao nameru da uzimam ovo je cena koju sam maltene placao zadnjih godinu dana.
Na kom si ugovoru bio pre poskupljenja, ako si bio na ugovoru, u A1?
 
Ona Mocna tarifa, stim sto mi ostalo neta 732GB od 1024GB, iskreno ne znam ni gde sam ih potrosio jer poslednjim meseci nisam presao 2GB potrosnje mobilnog neta.
Uz po neki placen parking meni su racuni oko 1600 mesecno.
Bitan mi je saobracaj sto se tice minuta da nemam ogranicenja, net ne, uredjaj svakako necu uzimati jer sta god da sam gledao ide preko 3500 a necu toliko da placam.
A da se majem idi ovamo, idi onamo to mi nije upalilo sa MTSom iako sam za 15 godina samo 2 godine nisam uzimao i uredjaj, pa kontam da im ja nisam bitan potrosac i da mi ne bi ponudili nesto wow
 
Zato sam ja iskljucio roming u potpunosti (zvao operatera), ne zelim ni 0,001% sanse da postoji mogucnost da ce da me boli glava zbog rominga. Kupim lokalnu karticu i to je to.
A do tamo, ako je neophodno, prepaid kartica i roming dodatak, mozda deluje kao dodatna peripetija ali je peace of mind.
To je to, 11-ti sat, mir napokon.
To je jedino pravo rešenje. Zaboravi da imas roaming, mirna glava.
 
Ona Mocna tarifa, stim sto mi ostalo neta 732GB od 1024GB, iskreno ne znam ni gde sam ih potrosio jer poslednjim meseci nisam presao 2GB potrosnje mobilnog neta.
Uz po neki placen parking meni su racuni oko 1600 mesecno.
Bitan mi je saobracaj sto se tice minuta da nemam ogranicenja, net ne, uredjaj svakako necu uzimati jer sta god da sam gledao ide preko 3500 a necu toliko da placam.
A da se majem idi ovamo, idi onamo to mi nije upalilo sa MTSom iako sam za 15 godina samo 2 godine nisam uzimao i uredjaj, pa kontam da im ja nisam bitan potrosac i da mi ne bi ponudili nesto wow
Nisi dobro gledao... npr Total 40 - 1700 dinara, 10x vise od neo neo 4 + roaming problemi... No sad nije ni bitno, na tu kartu oni i igraju, da se korisnik nece cimati.
 
Nazad
Vrh Dno