Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Ako prenesem broj iz Yettel-a u A1, jel daju popust na Neo pakete, i kolike? Hvala!
Upali noge i pravac u filijalu. Vidis da random daju popuste(kako-kome) verovatno ćeš dobiti kao i većina nas muski polni organ. Svi su postali drčni i mnogo smo ih razmazili. Treba jedan žešći bojkot svim operaterima bar na mesec-dva pa bi popustili malo.
 
Meni su ponudili Neo Neo za 2300 dinara (dva puta sam ponovio, tako da mislim da sam dobro razumeo). Samo sam rekao neka hvala, raskidam ugovor i prenosim broj u drugu mrezu.
 
Isto kao i meni, hvala im na mizernom popustu za 11 godina staža, pola od toga na jačim paketima (NeoNeo Max i do sada NeoNeo). Od sutra sam na prepaidu kod Yettela pa čekamo ponudu za 50%
 
Isto kao i meni, hvala im na mizernom popustu za 11 godina staža, pola od toga na jačim paketima (NeoNeo Max i do sada NeoNeo). Od sutra sam na prepaidu kod Yettela pa čekamo ponudu za 50%
Kod mene ista situacija, s tim što je cca 17 godina kod njih, a poslednjih godina uvek na najjačim paketima, ama baš nikakve ponude nije bilo. Evo me na prepaidu već 15 dana, uživam, od sledećeg meseca aktiviram ovaj najmanji paket od 400 RSD :D
 
Dobio odgovor da mogu da vratim uredjaj, otišao u A1 radnju i čudno me gledali,poslali na proveru
1000018209.jpg
 
Nazad
Vrh Dno