Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

šta se to u yettelu isplati??????
go paketi su ograničeni sa minutima pa te pakete i ne poredim sa a1 neo paketima
total paketi su skuplji od neo paketa.......
šta je tebi jeftinije u odnosu na neo pakete? pvih 12 meseci u yettelu imaš toliko GB i posle ti smanje na onoliko koliko inače ima GB u toj tarifi.....šta ju tu dobro?
Nisu skuplji. Predjes u Yettel na pripejd i kroz 2-3 dana ti se u app pojavi opcija za 50% popusta na pretplatu. Uz Total 40 neo net je god. dana. Nakon toga ono sto ne potrosis se prenosi u naredna 3 meseca. Meni ga nude za 1574 din. sto je jeftinije od novogodisnje promocije u A1. Pored toga u pretplatu su uracunate i 3 app po izboru. U A1 se trenutno isplati samo neo neo za 1250 din.
 
imam neki pripejd A1 broj, na koji su me zvali danas da ponude Neo Surf za 750 prvih godinu dana, nakon toga 1499. Da li je to ok ponuda? Tj da li postoji neka bolja?
Vidi da li imaju da ti ponude NEO 4 za 725 dinara mesečno, svih 24 meseca. Pre je bilo takvih ponuda za pripejd korisnike. Nekome kome ne treba previše interneta to je sjajna ponuda.
 
imam neki pripejd A1 broj, na koji su me zvali danas da ponude Neo Surf za 750 prvih godinu dana, nakon toga 1499. Da li je to ok ponuda? Tj da li postoji neka bolja?
Nije. Meni je na drugom pozivu nuđen taj popust za Neo Surf tokom obe godine. Doduše, možda i zbog toga što sam bio na intarifi za 500.
 
Nisu skuplji. Predjes u Yettel na pripejd i kroz 2-3 dana ti se u app pojavi opcija za 50% popusta na pretplatu. Uz Total 40 neo net je god. dana. Nakon toga ono sto ne potrosis se prenosi u naredna 3 meseca. Meni ga nude za 1574 din. sto je jeftinije od novogodisnje promocije u A1. Pored toga u pretplatu su uracunate i 3 app po izboru. U A1 se trenutno isplati samo neo neo za 1250 din.
I zaboravili smo obojica da naglasimo 1gb roaminga koji radi, za razliku od A0, gde treba da dodatno uplatis i da pazis u kojoj si mrezi.
 
Nisu skuplji. Predjes u Yettel na pripejd i kroz 2-3 dana ti se u app pojavi opcija za 50% popusta na pretplatu. Uz Total 40 neo net je god. dana. Nakon toga ono sto ne potrosis se prenosi u naredna 3 meseca. Meni ga nude za 1574 din. sto je jeftinije od novogodisnje promocije u A1. Pored toga u pretplatu su uracunate i 3 app po izboru. U A1 se trenutno isplati samo neo neo za 1250 din.
OK. sve je to u redu to što si naveo, ali.....to što si ti naveo odnosi se na paket koji su tebi ponudili a ne na novogodišnju promociju
nekome su ponudili ovo, nekome ono....kao na pijaci
nije stvar u tome šta nude "nekome" jer se radi o tome da ne nude SVIMA te pogodnosti
pogledaj zvanične pakete i zvanične cene novogodišnje promocije oba operatora a ne kombinacije sa korisnicima pa onda kaži da li je jeftiniji yettel od a1
nije stvar u tome da kupiš novi pripejd broj pa pređeš na postpejd samo da bi dobioi 50% popusta na ne znam ni ja koliko meseci, imaš to i u a1
i gde ima neoneo za 1250.....bilo nekad
ja sam u svom prvom postu naveo da im je očajna novogodišnja ponuda a ne kombinacije sa korisnicima
u svakom slučaju svako dobro i pozdrav..... 🍺 🍻
 
Poslednja izmena:
Ako ima neko vaučer za neo neo sa 50% popusta molim da mi piše na pm, treba oca da prebacim tamo. Ako postoji nego slično rešenje, recite, u suštini mu ne treba puno interneta ali je dosta u CG pa mu odgovara što više zona 0 interneta.
 
konačno posle mesec i malo jače a1 aplikacija mi radi 100 nasto,i sve mogu da koristim kao i deezer premium.posle 100 poziva,kukanja,i kletvi! isplati se biti uporan hahaha!
Meni i dalje ne radi kako treba.Dozvoljava prikaz racuna samo za prosli mesec a za ostale pre toga ne,i plus nema prikaz potrosnje u tekucem mesecu kao sto je bilo pre ovih nazovi radova....P.S aplikaciju sam pre 2 dana azurirao....
 
Zeni nudili Neo 23 1300 a druga godina 1800 bas insistirali, zvali 3x za nedelju dana zadnjih 10 dana novembra, istice ugovor za 20 dana.
Ima Neo 4.
Odbila
 
  • Like
Reagovanja: uji
Samsung S23FE je dostupan za rezervaciju u A1. Nadao sam se manjoj ceni, u neo surf tarifi tarfa + telefon mesečno 5124 din. Da je sve do 4000 verovatno bih zamenio nord 2 ovako ništa, hvala im olakšali su mi odluku. Odlični nord 2 će me i dalje odlično služiti.
 
Samsung S23FE je dostupan za rezervaciju u A1. Nadao sam se manjoj ceni, u neo surf tarifi tarfa + telefon mesečno 5124 din. Da je sve do 4000 verovatno bih zamenio nord 2 ovako ništa, hvala im olakšali su mi odluku. Odlični nord 2 će me i dalje odlično služiti.
Nije realno da bude 4000 mesečno. Još dobijaš i sluške koje vrede bar 100 evrića. Ja sam uzeo Xiaomi 13t koji je prilično jeftiniji telefon, pa je uz Neo Surf 4124.
 
Slična cena je i u yetelu naravno uz reciklažu, zato sam se nadao da će u A1 biti povoljniji kao što su nekada i bili telefoni jeftiniji u A1-vipu.
Ovako ništa, i ako se nešto rešim uzeću S22 jer im je ista cena a manji je telefon.
 
S22 je flagship, sto bi uzimao lošiji telefon ako isto košta... Nikad mi nisu bili jasni ovi paketi... Osim ajde zato sto je jednostavno da produzis ugovor i uzmes telefon na rate na istom mestu i odjednom sve sredis...
 
DESET DOOBRIH NEDELJA - A1 Srbija Prepaid

Prvo izaberi Mesečni plan koji želiš, a ako si nov korisnik aktiviraj svoj Mesečni plan 400 bez naplate.
Uz aktivan Mesečni plan, učestvuj u novogodišnjem kalendaru i svakog ponedeljka čeka te poklon dodatak u Moj A1 aplikaciji.
Odmah na početku spakovali smo ti i 10 GB interneta koje možeš da koristiš 5 dana u nacionalnom saobraćaju.
Pored toga, za svaki dan smo spremili i dooobar izazov za tebe. Samo uđi u Moj A1 aplikaciju i pogledaj šta te to izazivamo da uradiš danas.
Preuzmi Moj A1 aplikaciju ovde.
Promocija “Deset dooobrih nedelja” traje od 01.12.2023. do 05.02.2024.

Moje pitanje : Kakvi pokloni se dobijaju svakog ponedeljka u A1 aplikaciji? Da li je to isto ili slično Yettel Petak?
 
DESET DOOBRIH NEDELJA - A1 Srbija Prepaid

Prvo izaberi Mesečni plan koji želiš, a ako si nov korisnik aktiviraj svoj Mesečni plan 400 bez naplate.
Uz aktivan Mesečni plan, učestvuj u novogodišnjem kalendaru i svakog ponedeljka čeka te poklon dodatak u Moj A1 aplikaciji.
Odmah na početku spakovali smo ti i 10 GB interneta koje možeš da koristiš 5 dana u nacionalnom saobraćaju.
Pored toga, za svaki dan smo spremili i dooobar izazov za tebe. Samo uđi u Moj A1 aplikaciju i pogledaj šta te to izazivamo da uradiš danas.
Preuzmi Moj A1 aplikaciju ovde.
Promocija “Deset dooobrih nedelja” traje od 01.12.2023. do 05.02.2024.

Moje pitanje : Kakvi pokloni se dobijaju svakog ponedeljka u A1 aplikaciji? Da li je to isto ili slično Yettel Petak?
Brate, jel misliš da mi imamo ovde magične kugle... Znamo ko i ti... A očigledno svi sto rade na tome su lenji, isprepadani ili nezainteresovani ista da podele... Mislim mozda neko i zna... Ali ja ne znam da ima ikog takvog da je voljan da podeli....
 
Brate, jel misliš da mi imamo ovde magične kugle... Znamo ko i ti... A očigledno svi sto rade na tome su lenji, isprepadani ili nezainteresovani ista da podele... Mislim mozda neko i zna... Ali ja ne znam da ima ikog takvog da je voljan da podeli....
s obzirom da je prvi poklon dodatak 10gb koji vaze 5 dana od aktivacije, verujem da ce i svakog ponedeljka biti isto. Mozda daju Deezer, Xplore tv, nesto iz sekcije A1 zabava. Ja uzeo, javljam sutra sta je poklon.
Kada će A1 dodati Netflix u ponudi?
uskoro, Austrija i Bugarska vec imaju, HR najavljena za prvu polovinu sledece godine
 
Ok otišao sam kupiti A1 karticu, ne radi 4G. Kako da ga aktiviram?
Ako si aktivirao plan. Upaljen 4G na telefonu. I imaš signala na lokaciji. Resetuj telefon ako si i dalje samo na 3G proveri da neko ima 4G i sutra pitaj Anu. Ili pošto ti nece znati pomoci trazi da ti da agenta... Napisi mu šta je problem. I nadaj se nekom lakom rešenju da se ne smaras....
 
Moze mala pomoc, je li imate nekog promotera za neo neo od 1250rsd ili se podnosi zahtev za prenos u drugu mrezu, pa se ceka poziv? Hvala
 
20 dana kako je završen prenos u A1, još ne mogu da mi aktiviraju VoLTE. 100 puta sam zvao cc, te videće, proveriće, javiće, preneće, evidentiraće, i tako u krug. Poražavajuće😞. Nažalost, mi trenutno nemamo operatera koji je iole vredan našeg poštovanja i naših para.
 
Kad sam prešao iz a1 u yettel istog momenta su ukljucili volte tokom razgovora sa operaterom njihovim. Uradio restart kako je rekao i VOLTE je bio tu. Čak me nije ni pitao lik koji fon imam ni ništa, za razliku od a1 gde sam morao da lažem jer imam nepodrzan fon kako oni kažu
 
Prihvaćen mi je zahtev za reklamaciju i zamenu uređaja(verovatno nemaju delova).
Ukoliko ne budu imali isti uređaj na stanju,
a 99% nemaju, da li će oni ponuditi neki uređaj približne cene kao prethodni? Ističe mi ugovor za 5-6 meseci, ovaj zamenski će biti valjda 24m garancije a za 5-6 meseci imam pravo na novi uređaj kad produžim ugovor ili ne?
 

Prilozi

  • IMG_0331.jpeg
    IMG_0331.jpeg
    116.5 KB · Pregleda: 62
Ukoliko ne budu imali isti uređaj, da li će ponuditi onaj približne cene kao prethodni? Ističe mi ugovor za 5-6 meseci, ovaj zamenski će biti valjda 24m garancije a za 5-6 meseci imam pravo na novi uređaj kad produžim ugovor ili ne?
Mom poznaniku je za Honor X7 ponuđen X7A pa ti sam zaključi. Prihvatio je. To je njihova greška, ne tvoja i ne utiče na trenutnu ugovornu obavezu, odnosno imaćeš pravo na obnovu sa uređajem po želji.
 
Znaci, opet za stare korisnik jedno veliko k po sred celenku da se mlatnemo, opet neke kombinacije prenesi broj i ostale trice i kucine.
Ističe mi ugovor krajem godine, razmišljao da produžim i možda uzmem telefon očekivajući neku akciju oko NG ali koliko sam video sve povoljnosti koje nude se odnose samo na nove korisnike..

Još uvek me niko nije zvao da ponudi bilo šta.

Veliko nepoštovanje prema dugogodišnjim korisnicima.
 
Mom poznaniku je za Honor X7 ponuđen X7A pa ti sam zaključi. Prihvatio je. To je njihova greška, ne tvoja i ne utiče na trenutnu ugovornu obavezu, odnosno imaćeš pravo na obnovu sa uređajem po želji.
Necu prihvatiti losiji/jeftiniji telefon. Valjda je bolja opcija po njih i da mesecno dignu par stotina dinara za malo bolji telefon...
Dobio sam sms da ce me kontaktirati neko iz sluzbe prodaje za preuzimanje novog zamenskog uredjaja.
 
  • Like
Reagovanja: uji
Zeni sitice 20.12. zvali jesu ali samo tarivu onu neo 23 nudili, pisao sam o tome, kada je pitala za Honor 90, Magic 5 lite i pro dali su ponudu identicnu kao na sajtu nikakav popust.
Sve se nadamo bice neki popust posto sam hteo da uzmem i GT4 na ugovor ali mislim da cemo sada samo da produzimo njen ugovor i to da nastavimo sa Neo 4 tarifom.
 
Necu prihvatiti losiji/jeftiniji telefon. Dobio sam sms da ce me kontaktirati neko iz sluzbe prodaje oko novog zamenskog uredjaja.
Ako predloženi uređaj/i ne zadovoljava/ju odlike trenutnog, raspitaj se koje su tvoje mogućnosti, tj. da li postoje šanse za doplatu (ne verujem da mogu preraspodeliti na rate za preostali broj meseci, najverovatnije bi išlo samo za keš, ali nećeš ostati natrag za par hiljada dinara) ili ćeš u krajnjoj liniji dati saglasnost za odlaganje rešavanja reklamacije van zakonskih okvira, da bi izvršili nabavku i zamenu dela, u slučaju da opcija oko zamenskog uređaja nije prihvatljiva.
 
Nazad
Vrh Dno