Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Mozda su instalirali novu verziju? Ili su pozajmili sistem od MTS-a :)
 
da li je dobro uzeti vip 900 sa 10% popusta,sto bi racun bio ukupno 2290,00
sta kazete?
 
Imajuci u vidu sta si nam sve od informacija dao, odgovor je: kako mi bre to da znamo a da ne gledamo u pasulj?
 
ti ako nisi upucen u postpaid tarife ne moras da se javljas
opste je poznata sta daje tarifa od 2000din , od 1000din...itd
tarifa za koju se dvoumim :
900 minuta za sve nacionalne mreze
+ neograniceno pricanje u vip mrezi nakon isteka 900 min ka svim mrezama
900 sms/mms poruka
900mb

2290,00 din
 
@Stronger: problem je u tome kako si postavio pitanje i jednostavno, niko ti ne može reći šta tebi odgovara. Ako trošiš toliko minuta mesečno da se uklapaš u taj paket i odgovaraju ti njihovi (VIPovi) uslovi, uzmi taj paket. Popust svi vole :). Najkraće rečeno.
 
ti ako nisi upucen u postpaid tarife ne moras da se javljas
opste je poznata sta daje tarifa od 2000din , od 1000din...itd
tarifa za koju se dvoumim :
900 minuta za sve nacionalne mreze
+ neograniceno pricanje u vip mrezi nakon isteka 900 min ka svim mrezama
900 sms/mms poruka
900mb

2290,00 din

Prvo, nauci da govoris. Drugo, pokusaj da budes pristojan, nece skoditi. Trece, ako zelis odgovor koji se ne svodi na "da, najverovatnije, opusteno" i slicno, onda iznesi malo vise detalja. U protivnom, ne zasliuzujes bolji odgovor.

I koliko trosis mesecno? Koga najvise zoves? Koliko poruka saljes? Da li hoces telefon?
 
ako je bio neki problem u mom "pravopisu",jedino sto mogu ovde da popravim jeste pisanje :p
nisam nepristojan nego tema se zove postpaid tarife i svi otpr znamo koje su tarife u pitanju i ti posle spominjes baba vangu i neki pasulj :sceptic:
pa imam tarifu 350 i racun nikada nije ispod 1800din,1900din..
poslednji racun 2800din :wall: preterao sam
 
da li je dobro uzeti vip 900 sa 10% popusta,sto bi racun bio ukupno 2290,00
sta kazete?

Imajuci u vidu sta si nam sve od informacija dao, odgovor je: kako mi bre to da znamo a da ne gledamo u pasulj?


:d:d:d:d:d:d


Иначе, тарифа са 900 минута је одлична ако имаш кинте да плаћаш месечно.
 
ja imam 325 tarifu

par puta sam pregazio do 1900 pa čak i do 2400 din,

jedan put je bio roming u pitanju, tako da kao da nisam prekoračio,

razmišljao sam šta ako budem imao češća prekoračenja, uzeo digitron i izračunao,

ostajem na 325 tarifi,

ovih dana obnavljam ugovor sa 25 plus 10% popusta ( i pored tog popusta neću da ulazim u veću pretplatu)

pomnoži sve sa 24 pa razmisli

a prekoračenja ću kontrolisati

ps : u početku mi je trebalo više MB ali sad mi nije neophodno, i mislim da skoro nikome ne treba 900 MB na telefonu, nepraktično je zbog veličine ekrana, mail i pokoji surf, meni 325MB i previše
 
jel jos nekome kasni racun? trebao je pre 5 dana da mi stigne...
 
Meni je stigao sa par dana zakašnjenja (mislim poruka na telefon), papirni još nije stigao.
 
jel jos nekome kasni racun? trebao je pre 5 dana da mi stigne...

Ja sam ga dobio tek juce. Iako mi je presek 10 u mesecu. Ocito je bio neki kvar u sistemu. Znamo da par dana nije radio presek stanja. Zato su pomerili rok za placanje sa 28 na 1.
 
Ja sam ga dobio tek juce. Iako mi je presek 10 u mesecu. Ocito je bio neki kvar u sistemu. Znamo da par dana nije radio presek stanja. Zato su pomerili rok za placanje sa 28 na 1.

Izgleda da im je porastao broj korisnika pa su poceli problemi...
 
mislim restartovali su mi racun na vreme, ali ja papirnati uz pomoc kojeg bih platio nije mi stigao jos....malo sam pogubljen, posto mi je ovo prvi mesec na vipu, a presek bi trebao da bude 20og. znaci kao trebalo bi 1. da stize?
cisto da proverim, da mi ne blokiraju br. i sl :D
 
mislim restartovali su mi racun na vreme, ali ja papirnati uz pomoc kojeg bih platio nije mi stigao jos....malo sam pogubljen, posto mi je ovo prvi mesec na vipu, a presek bi trebao da bude 20og. znaci kao trebalo bi 1. da stize?
cisto da proverim, da mi ne blokiraju br. i sl :D

Ako ti je presek 22. kao meni npr, onda je rok za placanje 10., a racun stize negde pre 5-og.
 
Ako ti je presek 22. kao meni npr, onda je rok za placanje 10., a racun stize negde pre 5-og.
Da li je neko proveravao minute i uklapa li se s vašim računanjem vremena i minutaže?Ja sam zadovoljan ali me opasno nervira ova pojava da se 4dana radi na održavanju mreže i da ne mogu da proverim stanje.Tek sam prvi mesec odradio i usao u drugi mesec korišćenja 325tarife od stvari koje me još ponekad snalaze sa novom karticom je da nisam dostupan iako mi je upaljen telefon kao i da mi je par puta ludeo signal mreže i pokazivalo mi da sam na Telenoru?!Kada sam zvao servis rekli su mi da promenim traženje mreže na automatsko-pa mislim dobar dan na njemu mi radi telefon!Onda je bilo bisera tipa da vadim bateriju pa da menjam telefon u kome rade ex 64 i 63 kartice 24/7 bez problema:trust: Sad mi samo recite da sam trebao da uzmem telefon iz Vip ponude pa nisam hteo jedini razlog prelaska na prvu postpaid karticu od kada koristim mobilni telefon je ekonomska isplativost paketa 325 sa popustom od 35% realno kad pogledam to jeste trenutno extra ponuda a s druge strane ako nastave sa ovakvim održavanjem mreže neće biti dobro!
 
Ovo je prvi put za 7 meseci koliko ja koristim VIP da se ovakve stvari dešavaju, baš me briga kada će doći račun ako rok za plaćeanje bude kao i pre.
 
Izvinjavam se za mali off.

Da li je HTC HD2 zakljucan na vip mrezu ako se kupi uz 325 ili neki drugi postpaid paket?
 
ja sam uzeo HD2 u novembru, i nije bio zaključan
 
Da li je neko proveravao minute i uklapa li se s vašim računanjem vremena i minutaže?Ja sam zadovoljan ali me opasno nervira ova pojava da se 4dana radi na održavanju mreže i da ne mogu da proverim stanje.Tek sam prvi mesec odradio i usao u drugi mesec korišćenja 325tarife od stvari koje me još ponekad snalaze sa novom karticom je da nisam dostupan iako mi je upaljen telefon kao i da mi je par puta ludeo signal mreže i pokazivalo mi da sam na Telenoru?!Kada sam zvao servis rekli su mi da promenim traženje mreže na automatsko-pa mislim dobar dan na njemu mi radi telefon!Onda je bilo bisera tipa da vadim bateriju pa da menjam telefon u kome rade ex 64 i 63 kartice 24/7 bez problema:trust: Sad mi samo recite da sam trebao da uzmem telefon iz Vip ponude pa nisam hteo jedini razlog prelaska na prvu postpaid karticu od kada koristim mobilni telefon je ekonomska isplativost paketa 325 sa popustom od 35% realno kad pogledam to jeste trenutno extra ponuda a s druge strane ako nastave sa ovakvim održavanjem mreže neće biti dobro!

kako 35%,zar nije 25% popusta!?
 
25% popusta na 2 godine ako ne uzima telefon + 10% popusta preko vaučera
 
Izrazi želju u ovoj temi :). Te vaučere dobijaju "stari" postpejd korisnici, po 4 komada. Na svaka 2 realizovana vaučera, i onaj ko je dao vaučere dobija 10% popusta. Prečešljaj temu ka kojoj sam dao link.
 
hvala svima na pomoci!
 
Nazad
Vrh Dno