Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

To ima samo mts, ni A1 ni Yettel ne nude takvu opciju.
 
To da sam znao ne bih ni prelazio:). Da ne postoji nikakva mogucnost da se na neki nacin ogranici nesto.
 
Odaberes rucno telekom.me dostupna ti je minutaza i sms kao u Srbiji, data kad potrozis za zonu 0, trebalo bi da se sistemski iskljuci (pogledaj sta pise za konkretan paket, da li se dodatno naplacuje, malo verovatno da ce imati dodatne troskove).
 
Једно питање, ако се нпр налазим у БиХ и ако позивам БиХ бројеве, како се то тарифира, као кад из Србије зовем БиХ или другачије?
 
To da sam znao ne bih ni prelazio:). Da ne postoji nikakva mogucnost da se na neki nacin ogranici nesto.
Da, pa mts je zato top 1 mreza. Najveca pokrivenost. Imas te neke usluge. Ali zato ide cena sa njima... I da imas zaštitu na A1 sta ti znači kad dostavljaju racun posle pet dana iz roaminga. Treba ti momentalna zastita a ne 5 dana kasnije i da je imaju... A1 je isključivo bez roaminga za ikoga ko ne zna najbolje šta radi...
 
Da, pa mts je zato top 1 mreza. Najveca pokrivenost. Imas te neke usluge. Ali zato ide cena sa njima... I da imas zaštitu na A1 sta ti znači kad dostavljaju racun posle pet dana iz roaminga. Treba ti momentalna zastita a ne 5 dana kasnije i da je imaju... A1 je isključivo bez roaminga za ikoga ko ne zna najbolje šta radi...
Fora je ta sto u razgovoru sa agentima sve moze, "zavrsicemo sve kad vas prebace u nasu mrezu", "moze da se ogranici samo na sadrzaj iz paketa" i slicno".
Na kraju se ispostavilo da ne moze nikakav limit da se stavi na potrosnju, a sto se tice rominga moze samo da se postavi da imas internet ili ga nemas🙂. Tako da cu od sad da postavim manuelno trazenje mreze.
E sad ne znam da li moze da se prekoraci 8gb za Zapadni Balkan?
 
To nije to @sboban nego opcija da podesiš tačno u dinar kolko će ti biti prekoračenje preko standardnog računa. Npr u srbiji plaćaš parking, a postavio si ogranicenje 500 dinara, moći ćeš da platiš 11 parking karti, ali preko toga ti neće dozvoljavati jer si postavio ograničenje, to A1 nema. Ovo što si ti spomenuo je automatska blokada saobraćaja u romingu kada istrošiš internet to imaju svi paketi sem neoneo, neoneo platinum i neo surf kod njih se računa nakon istrošenog saobraćaja 1 RSD / 1 MB
 
To nije to @sboban nego opcija da podesiš tačno u dinar kolko će ti biti prekoračenje preko standardnog računa. Npr u srbiji plaćaš parking, a postavio si ogranicenje 500 dinara, moći ćeš da platiš 11 parking karti, ali preko toga ti neće dozvoljavati jer si postavio ograničenje, to A1 nema. Ovo što si ti spomenuo je automatska blokada saobraćaja u romingu kada istrošiš internet to imaju svi paketi sem neoneo, neoneo platinum i neo surf kod njih se računa nakon istrošenog saobraćaja 1 RSD / 1 MB
Loše sam se izrazio. Pod blokada saobraćaja u romingu sam mislio na region zapadnog balkana, ne na roming u trećim zemljama (EU npr.), tamo deru :) ali mislim da ima neki dodatak da se takav saobraćaj skroz blokira bez dodataka za njegovo korišćenje.
 
Sacekajte 1.10.2023. tada na scenu stupa prvo ogranicenje cena data saobracaja na relaciji ZB - EU/EEA. 18€ po GB mogu max da naplate. Sada je to bar 500x skuplje.
 
Vrlo verovatno, treba da važi za sve korisnike svih mreža između ZB i EU/EEA
 
Šta nudi A1 ako budem hteo da prenesem broj iz Yettela? Vidim mts 30% bez telefona. A1 jel daje neki popust kad se uzima samo paket na dve godine?
 
Zadnjih mesec dva izgleda da jeste, ja sam sredinom maja dobio na dva broja. A koliko se sećam i mnogi drugi su.
 
Šta nudi A1 ako budem hteo da prenesem broj iz Yettela? Vidim mts 30% bez telefona. A1 jel daje neki popust kad se uzima samo paket na dve godine?
U ovom trenutku tesko da mozes nesto odlicno da dobijes.
Moji su dobili sve neograniceno za 1250din, ali je to bilo pocetkom godine.
Ja sam presao prosle nedelje iz mts-a u a1 i dala mi je zena 6meseci besplatno i nakon toga moram da odlucim koji cu paket i tad ce malo da mi koriguje cenu, doda jos neta ako ne budem imao neograniceno, itd..
Jedina mana je mreza i signal, kuci i u naselju sam kod mts-a imao pun signal, kod a1 1-2 crte.
 
U ovom trenutku tesko da mozes nesto odlicno da dobijes.
Moji su dobili sve neograniceno za 1250din, ali je to bilo pocetkom godine.
Ja sam presao prosle nedelje iz mts-a u a1 i dala mi je zena 6meseci besplatno i nakon toga moram da odlucim koji cu paket i tad ce malo da mi koriguje cenu, doda jos neta ako ne budem imao neograniceno, itd..
Jedina mana je mreza i signal, kuci i u naselju sam kod mts-a imao pun signal, kod a1 1-2 crte.
To su Vam idealni uslovi 😀👍
 
Ovo je za mene ispalo odlicno. Sad nesto gledam, 6meseci mi istice u martu, u to vreme mi je sestra dobila 1250din za neo neo 😅
Btw.- po meni je najbolje na svake 2god da se menja mreza, ako se ne dobije sta trazis, posto drugi daju sve samo da se predje.
 
Nazad
Vrh Dno