Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

'ladno nisu menjali kućni net pakete.
Dakle kućni net paketi nemaju smisla više, bolje uzeti neo neo(max) i ubaciti u ruter.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Moraće mnogo togo da menjaju jer nema više smisla.
Pored kućnog neta, vikend net tek sad nema smisla.
 
Jedino što nema smisla je Vikend net na ceo mesec, više meseci uzastopno što i nije njegova namena. A Vikend net itekako ima smisla.
1. Nema ugovorne obaveze
2. Nema mesečne pretplate u slučaju da se ne koristi
3. Plaća se minimalna suma ako je internet potreban na par dana
 
Odlična je ponuda za paket bez telefona, ali zato koliko vidim telefon ne može da se uzme za manje od 4.000 mesečno (paket+telefon) što je prilično skupo.

Nadam se da će biti nekog popusta pred Novu godinu za telefone...

edit-aha sad vidim da su zadržali i stare neo 5/10 pakete
 
Poslednja izmena:
Meni odličan ovaj neo neo.
Planirao da uzmem uređaj u celosti uz neo 25.
Na kraju ispada da ću dati 3000 više ukupno za dve godine, a dobiti neograničen net.
 
Poslednja izmena:
Trenutno koristim Neo 2 za 999 din i u paketu imam 2+2+1 GB neta, ali su me sa ovom ponudom ubedili da im ostavim duplo vise para mesecno za neogranicen Internet. Nadam se samo da ce kvalitet mreze i brzina ostati na slicnom nivou, na lokacijama gde se krecem.

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
 
Cena neo neo bez ugovora sa brzim netom 2k, ako uzmete telefon 6k?! Da nemam 100gb u okviru box4 platio bih raskid ugovora i presao u vip sutra uz ovu tarifu neo neo bez telefona

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Zanimljivo je da su baš upečatljivo naveli šta podrazumeva maksimalna brzina. Da li je ovo način da se ograde u slučaju loših brzina neta? I da li mislite da je moguće da ukinu ovu promociju pre kraja januara ako bude velika navala?
 
Ima li kod neo neo max nego ograničenje kad je u pitanju internet?

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Neki throttle ispod zita mozda bude, ali sve je bolje od 100 GB pa 2/2 posle toga
 
To sto daje Telenor je inferiorno sad, VIP nema tu sibicarsku 2/2 foru nakon isteka tih 50 ili 100GB.

A za pokrivenost ovde gde sam ja je apsolutno nebitno koja je mreza, nista nije zakrceno.
 
Pitao sam da li planiraju nove pakete za kucni net, kazu ne. Ja trenutno imam kucni net, i verovatno cu da uzmem neo neo max, ubacim u ruter i koristim kao kucni net.
Bas bezveze sto nisu menjali kucni net. Mogli su da ostave ogranicenje u brzini neko, samo da skinu GB ogranicenja.
 
Zvali me da potpišem novi ugovor pre isteka tekućeg, na skuplju tarifu. Pitam od kada taj novi počinje da važi, agent reče kad se završi stari, onda počinje novi. Još obrazloži da bi inače VIP tražio nadoknadu za prerani raskid. Nisam od juče, znam jako dobro da ne mogu da traže, jer su sami inicirali, ali ajd' - zvuči logično.
OK, može. Potpišem juče bukvalno na prozoru automobila, a danas dobijem SMS da mi novi obračunski period počinje od 01.12.2020. po toj višoj ceni. Pozovem kol centar, pitam šta je sad ovo, jer imam još nekoliko meseci na starom ugovoru.

Kaže "Nismo mi, agencija u naše ime nudi ugovore i nemaju tačne informacije".

Stopiram ugovor, jepte se.
Pa dobro sto bar nisi pitao jel onda vazi 24 meseca po novoj ceni pa onda nekoliko po staroj ili svih 20 i kusur po novoj ili ti oprastaju tih par meseci starog?
 
Ponuda je odlična, ne žurite... Sad će i ostala dva operatera da prepišu, kao i uvek do sada...

Poslato sa YAL-L41 pomoću Tapatoka
 
Hoće ali ne sigurno za 2000,makar ne Telenor. MTS može da radi šta hoće jer je domaće čedo.
Inače ovaj paket uz telefon košta 6000din, tako da ne verujem da će ubijati ljudima protok.
 
Stvarna brzina prenosa podataka može varirati zavisno od više faktora kao što su svojstvar uređaja, lokacija i pokrivenost mrežom.

Нема жалбе, оградили се, фер и поштено.

Šta je maksimalna brzina protoka?

Maksimalna brzina protoka je najveća dostupna brzina na lokaciji na kojoj se nalaziš i uz nju možeš sve još brže! U svakom trenutku imaš najbrži mogući internet bilo da surfuješ internetom, dopisuješ se i razmenjuješ fotografije i snimke, obavljaš video pozive HD kvaliteta, gledaš live strim u UHD rezoluciji, slušaš muziku online u HiFi kvalitetu, igraš igrice sa više igrača bez kašnjenja i ultra brzo preuzimaš aplikacije i fajlove.
 
Poslednja izmena:
Da li je i intarifa promenjena, ne secam se besplatnih poruka?
Intarifa.png
 
Ovo je odlicna vest cak je i VIP jeftini sto se tice Telenora sa njihovim pilicarskim forama, ali eto da su krenuli u to polako pa ce MTS nadam se pre isteka mog ugovara za 15 Meseci :D

Ja bi presao odmah po isteku ugovora sa MTS-om kod njih ako se nesto nepromeni, ali nazalost MTS je nabolji sto se mreze tice, VIP je najgori ubedljivo, cak i tamo gde i Telenor ima mrezu VIP nema to je cinjenica i to bi bila jako teska odluka.
Ko zna koliko ce trajati popust jos. tako da ove nize cene ce biti tu da se promovisu da skupe odredjen broj novih korisnika i dizi onda po punim...

A i cuo sam da nemogu vec postojeci korisnici da se prebace na novi ugovor, tj mogu ali po punoj ceni, tako da nije ni Vip ostao duzan pilicarskim forama. :D
 
Poslednja izmena:
Znaci ne moze ako imaš neo 3 bez telefona na neoneo max bez telefon? Iako je skuplja tarifa?

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno