Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Pa imas VIP Racun na sajtu, vrlo lepo uradjen. Cak postoji i za trenutni obracunski period :)
 
Poslednja izmena:
Zasto na VIP sajtu na konfiguratoru za mms nema u opciji HTC telefona? Htedoh da konfigurisem mms posto mi nesto ne sljaka al me cudi da nema ovog proizvodjaca :trust:
 
Probaj besplatni SMS-a sa tekstom Net na broj 1221?
 
Vidi, nemaju ni za iPhone, ali sam ja na forumu iSrbija.net, pa sam tamo našao podatke za iphone..
Možda da ti ja prosledim ?
Hoćeš ?

P.S. Jel si sredio do sada ?

EDIT: Mada mi je to malo glupo za HTC, s obzirom da ga imaju u ponudi !?! Šta kao zoveš i kažeš imam HTC, i oni kao: "Nemamo podešavanja.." ili šta ?
 
Probaj besplatni SMS-a sa tekstom Net na broj 1221?

"Postovani korisnice, podesavanja za vas model telefona trenutno nisu dostupna. Za vise informacija pozovite korisnicki servis 1234."

Moracu da ih nazovem da vidim.

@vikhiiz
hvala, cenim da ce operator da sredi stanje :)
 
Poslednja izmena:
Izgleda da je VIPu capture rate svog signala skocio cim reklamiraju od danas pokrivenost 98% :)
 
Poslednja izmena:
aprilska sala... :)
inace, danas nakon 8god koriscenja 063 prelazim na vip postpaid, tj cisto na mesec dana da testiram kolike su mi potrebe i hoce li biti kraduckanja i probijanja racuna, ako sve prodje kako treba uzimam htc legend naredni mesec.... slusam svakakve price od ljudi koji su na postpaidu kod njih pa mislim da bi trebalo da se licno uverim u to
 
Koliko sam do sada putovao po Srbiji plus stalno u Beogradu, imam stalno OK signal. Evo za 2 meseca koriscenja.
Tu je nacionalni roaming sa Telenorom zlu ne trebalo i to bi trebalo da je sasvim dovoljno imati na umu.
Mene je licno vaucer "naterao" da predjem na VIP, ali se ispostavilo da i bez vaucera ima razloga za bezanje od MTSa.

I naravno, ovo su samo licna iskustva, dok licno ne probas neces znati.

Obavezno javi kakvi su utisci :)
 
Poslednja izmena:
aprilska sala... :)
inace, danas nakon 8god koriscenja 063 prelazim na vip postpaid, tj cisto na mesec dana da testiram kolike su mi potrebe i hoce li biti kraduckanja i probijanja racuna, ako sve prodje kako treba uzimam htc legend naredni mesec.... slusam svakakve price od ljudi koji su na postpaidu kod njih pa mislim da bi trebalo da se licno uverim u to
3 meseca je minimum da znades
 
znam, saznao sam u medjuvremenu....banem danas do njih, i rece mi devojka koja radi tamo da se mora uzeti min na 3 meseca, ali da ako hocu da uzmem mob npr nakon 1. meseca nije nikakav problem... ali penis! navodno, posto sam student i nisam zaposlen(tj nemam stalno zaposlednje, na stranu to sto zaradjujem cash...) ja ne mogu da uzmem paket 325 i preko...samim tim mi je rekla da npr ne mogu posle da uzmem htc legend, a niti mogu da prebacim posle npr 1. meseca broj na drugo ime(caletovo npr), tako da sam kao student ogranicen samo na prva dva paketa :mad:

i sta sad kao moram da obavezujem oca ili nekog drugog kako bih uzeo telefon...koje proseravanje, al stvarno...u telenoru npr ovo nije slucaj
 
krastavac ne moze i jare i pare.

Nego reci mi posto i mene zanima, kada moze da se prebaci na necije drugo ime?
 
Nije mi jasno kakva im je to garancija da li je neko stalno zaposlen ili nije. ako nece da placa racune, onda nece, moze da ima platu i 1000 eura... i kako oni proveravaju da li si ti stalno zaposlen? da ne traze jos i kopiju radne knjizice da bi potpisao ugovor da ces ti njima d dajes svoje pare, tj. da ce oni da na tebi zaradjuju... malo mi je to glupo...
 
Nije mi jasno kakva im je to garancija da li je neko stalno zaposlen ili nije. ako nece da placa racune, onda nece, moze da ima platu i 1000 eura... i kako oni proveravaju da li si ti stalno zaposlen? da ne traze jos i kopiju radne knjizice da bi potpisao ugovor da ces ti njima d dajes svoje pare, tj. da ce oni da na tebi zaradjuju... malo mi je to glupo...

Pa standardna provera kreditne sposobnosti. Nista novo.
 
Nije proseravanje, ima smisla.
Zbog ovakve drzave i iskustva koje su imali na pocetku kada je sirotinja bukvalno uzimala telefone na najvece pakete i prodavala ih na ulici a SIM kartice i ugovore bacala u prvi kontejner. Jbga, sve se vrti oko love i oni te ipak kreditiraju na neki nacin sa tim telefonom koji ti daju za mnogo manju lovu.

To sto si student nema veze, moras da imas racun u banci.

Potpises postpaid ugovor, i posto nisi kreditno sposoban (provere na licu mesta online sa kreditnim biroom u Udruzenju banaka Srbije) tj nemas nikakvu istoriju primanja preko racuna, posle 3 ili 6 meseci, proveri na 060/1234, mozes da potpises ugovor sa telefonom. Dakle, moraju da se uvere da ces da placas racune redovno. Za svoje stare korisnike recimo nema nikakve provere kreditne sposobnosti.

I Telenor proverava kreditnu sposobnost, mada malo blaza varijanta ali opet proveravaju jer su i oni iskusili razne trikove raje :)
 
Poslednja izmena:
Ja necu da uzimam jos fon, uzeo postpaid broj pre 10 da.a, definitivno posle praznika idem da trazim onaj popust od 25 posto, posto se to radnice u poslovnici nisu setile da mi kazu kao opciju.
 
Kako ne možeš da uzmeš 325 paket, kao student ?
Ja sam to uradio pre nešto više od mesec dana... Potpisao sam tu saglasnost za proveru kreditne sposobnosti, ali sam opušteno dobio paket koji sam želeo... Nisam siguran, ali mislim da sam mogao i telefon da uzmem... Ja sam im naglasio da sam student, i da ne radim, ali to nije bila prepreka za potpisivanje ugovora na postpaid 325 i 25% (znači 2god !), čak sam ih i pitao za telefon i to, kad mogu da pređem, ona mi reče, valjda nakon ta 3 meseca, nisam sad već siguran jer nisam obraćao pažnju na to (ne zanima me trenutno ni jedan telefon, jer imam dobar / iphone :) )
 
dunno, ova likusha je bila prilicno jasna kada mi je rekla da ne mogu :)
 
Promeni šop !
Ja sam ladno potpisao ugovor na 2 god kao student ! (bez telefona)
Ali koliko sam skontao, ti ne možeš ni to ? Zar ne ?
 
nope, ni bez telefona ne mogu 325 i preko....
 
Meni je samo glupo što im je zaokruživanje na 30 sek. Kod MTS (nisam siguran za TELENOR) je na 1 sekundu !
Samo to...
A za besplatne minute u okviru VIP mreže, ne znam da li ulaze u postpaid minute, ili ti je free tek nakon svih potrošenih minuta ?
Ovako kaže sajt: 0 dinara u Vip mreži! Besplatni pozivi u mreži čak i nakon potrošenih besplatnih minuta ka svim mrežama.
ČAK I NAKON ! To bi trebalo da znači, da i pre nego što potrošiš, neće uzimati od pretplate...
Ne znam..
Jel ovo novijeg datuma ili...
 
Narode, o tome smo vec raspravljali. Minuti u VIP mrezi se trose tek nako sto se potrosi paket. U svakom slucaju, Vikhiiz, mozes pozvati 060/1234 da proveris ali trebalo bi da se nije menjalo...
 
325 bi trebalo da moze da se uzme kao student, (bez telefona naravno). Ja sam prvo uzeo da probam samo, bez obaveze na 2god, pa sam drugi mesec odlucio da potpisem na 2god da bih dobio 25% popusta.

Telefon ne moze da se uzme, a moci ce tek posle 6 meseci jer ce valjda tada da se uvere da redovno placas. To je meni rekla prodavacica. Tj, telefon moze da se uzme ali samo uz paket 150.
 
Novijeg je datuma, do sad je bilo samo poslije potrosenih minuta ukljucenih u paket...

I ja mislim da je ovako !
Ranije je bila varijanta nakon, a i čini mi se da je tako i pisalo na zvaničnom sajtu !
Sada piše baš kako shaddow kaže..
Ako neko može da okrene operatera, i potvrdi..
Ja imam neka posla sada...
 
@Septy: nisam znao za ovu temu :)
Ja cu svakako pozvati operatorijum da proverim... mnogo me kopka sada... jer se tripujem da je ranije drugačije rečeno...

EDIT: Pozvao :))))
I naravno, Septy je u pravu ! Nakon potrošenih besplatnih minuta, imaš free u okviru mreže i to do 1000minuta :)
Dobar marketing trik... zbunjuje a ne daje to što misliš :)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno