Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

S7 ili S7E? Ne secam se da je S7 imao dobru cenu, a S7E je imao neki sulud promo uz najveci paket, gde je ispao jeftiniji ukupno nego uz nize :D Plus vauceri.

Vide li neko vaucere ove godine, BTW?

S7.
Bio je na nekom popustu, pa 3000 za online, pa 10.000 za plaćanje odjednom (znam da sam platio Master karticom) i ne mogu sad tačno da se setim, ali mislim da je bilo 4x.xxx uz neki baš mali paket, recimo 1700din. Zvali su se Nova? Ili je tada bio Smart?
U svakom slučaju, to koliko sam dao + popust koji sam izgubio plaćajući punu cenu i opet je bilo u rangu cena na KP.

Dobio sam I neke GB protoka, ali taj mob se koristi za primanje poziva i malo zvanja, pa mi net nije potreban.

Uodate: evo sad me žena podseća, bilo je nekih 50-ak € skuplje nego na KP
 
Poslednja izmena:
Rekoh... Mozda zbog BL, da li se može otključati i da li je nešto drugačije u tom smislu kada se uzme preko operatera.

Vip ne zaključava telefone, imam već 3 ugovora i koristio sam LGG5, Samsung s7, Huawei p10 nijedan nije zaključan na Vio osim što su instalirane aplikacije Moj Vip, SOGE banka i ubacena vip pozadina.
Nego gledano iz funanskijskog ugla imam sada paket Nova 4 i popust na to 25%, ratu za telefon, ratu za memorijsku karticu, ratu za jbl go zvucnik, vip online net 19, net za 5 opcijui svasta nesto, predje mi racun 5000 samo meni iz kuce a ima nas vise.
Ovaj mi a 2 izlazi uz Neo 4 po 200 din na 24 rate, ako mi daju opet neki popust uz tarifu ispada okej, istice mi ugovor u januaru pa cu videti. Necu pre isteka nista jer su mu prosle godine slali poruke da imam popust 20% bez telefona, pa 35% bez telefona i kada je vec istekla uo dobio poruku 25% popust i telefon.
 
^slicno i kod nas, koji smo bili na Smart tarifama sa 60% - prvo nudjeno 25% na 12 meseci (sto izadje znaci 12.5% popusta) preko osnovnih popusta, a i vauceri su se mogili dodati.
Ja sam valjda nesto vise od mesec pre isteka produzio, a ko je cekao zadnji ili mozda bas da istekne, dobio je 25% na svih 24 meseca popust. Taj popust je bio na tarifu, bez obzira da li se uzima telefon.

Zato mi zvanicne (a i ovo sto Djilke pominje kao nezvanicne) ne lici cak ni zanimljivo za pogledati, jos manje za razmisliti :)
 
Mislim sa MTS posle dugo godina da predjen na Vip i uzmem paket NEO 2 sa nekim telefonom. Kako ste zadovoljni sa VIP-om? Kvalitetom signala? Jel imaju dobro i povoljne ponude telefona naspram MTS i Telenor-a?
 
Odeš na sajt i vidiš cene.

Što se tiče mreže, uzmi dodji i probaj, koristi malo gde se krećeš, pa vidi kvalitet mreže.
 
Kvalitet mreže iz mog ugla (koristio mts 6 godina na postpejdu) pa prešao u Vip - nebo i zemlja. Kvalitet poziva, internet, bolja pokrivenost. Ako se uporedi sa Telenorom onda već vidiš da ima dosta mesta za poboljšanje pogotovo kada je slab 4g pa te vrati na E pa na 3g (ovo ti je kod Vipa kao da nemaš net).
 
Kvalitet mreže iz mog ugla (koristio mts 6 godina na postpejdu) pa prešao u Vip - nebo i zemlja. Kvalitet poziva, internet, bolja pokrivenost. Ako se uporedi sa Telenorom onda već vidiš da ima dosta mesta za poboljšanje pogotovo kada je slab 4g pa te vrati na E pa na 3g (ovo ti je kod Vipa kao da nemaš net).
Hoces da kazes da je Vip drasticno bolji?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ne samo duplo...nego za online daju jos 1gb neta pa na Neo 2 dobijes 5gb neta :)

Sent from my LG G4 using Tapatalk
 
Mesec dana posle potpisa ugovora. Grrrrrrrrr....

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
 
Ako želim da prenesem broj u Vip a UO mi ističe 20. 12.
Kog datuma treba da podnesem zahtev i da li to mogu da uradim preko neta ili moram u Vip poslovnici?
 
Kako je to moguće?
Meni ugovor traje još godinu dana, onda mogu i ja tako? :D

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Pa mozes samo platis razliku od pune cene.
Samo nisam siguran da se tebi isplati finansijski, on posto je na pocetku isplati mu se.
 
Poslednja izmena:
Kvalitet signala nekog operatera zavisi od više faktora, a svakako najbitniji je lokacija i vaš uredjaj.
Dakle, reći da najbilji signal ima VIP ili MTS i Tln je besmisleno.
Zavisi gde, na kojoj lokaciji i zavisi i od vašeg tel koji koristite.

Najbilje je probati mrežu na lokaciji gde ste vi najčešće i tako se i odlučiti. A savetovati nekog drugog da uzme npr. VIP zato što je kod mene najbolji signal... Nema bas smisla.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Kvalitet mreže iz mog ugla (koristio mts 6 godina na postpejdu) pa prešao u Vip - nebo i zemlja. Kvalitet poziva, internet, bolja pokrivenost. Ako se uporedi sa Telenorom onda već vidiš da ima dosta mesta za poboljšanje pogotovo kada je slab 4g pa te vrati na E pa na 3g (ovo ti je kod Vipa kao da nemaš net).

Upravo. [emoji1303]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kvalitet signala nekog operatera zavisi od više faktora, a svakako najbitniji je lokacija i vaš uredjaj.
Dakle, reći da najbilji signal ima VIP ili MTS i Tln je besmisleno.
Zavisi gde, na kojoj lokaciji i zavisi i od vašeg tel koji koristite.

Najbilje je probati mrežu na lokaciji gde ste vi najčešće i tako se i odlučiti. A savetovati nekog drugog da uzme npr. VIP zato što je kod mene najbolji signal... Nema bas smisla.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
E bravo, svako mora da proba sve tri kartice i sam odluci sta je za njegovu lokaciju i kretanje najbolje.
 
Kvalitet signala nekog operatera zavisi od više faktora, a svakako najbitniji je lokacija i vaš uredjaj.
Dakle, reći da najbilji signal ima VIP ili MTS i Tln je besmisleno.
Zavisi gde, na kojoj lokaciji i zavisi i od vašeg tel koji koristite.

Najbilje je probati mrežu na lokaciji gde ste vi najčešće i tako se i odlučiti. A savetovati nekog drugog da uzme npr. VIP zato što je kod mene najbolji signal... Nema bas smisla.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
Upravo to pokušavam reći na temi o Telenoru. Besmisleno je reći da se poskupljenje paketa opravdava kvalitetom kad su sva 3 operatera kvalitetna na određenim lokacijama. Kod mene u Valjevu vip ima odličan signal i mnogo bolji net. Tnr je prosek, radi to je bitno. A mts je užas i ne vredi ni 20din dati za njihov paket kad se pozivi prekidaju u sred razgovora, za net nemam pojma.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Mene je VIP žestoko razočarao, kako cenom/ponudom, tako i kvalitetom mreže u Beogradu. Na mojim lokacijama gde se krećem ne može da se poredi sa Telenorom i Telekomom. I ovi što su me zvali da dajem ocenu i objasnim sta i kako, rečeno mi je kako sam u pravu...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Što nisi probao prvo mrežu?

Ja ne razumem ljude koji odmah potpisu ugovor. Niko vas nije tukao po ušima da predjete u drugu mrežu.

Proveri vidi na mestima gde se krećeš, ako valja onda valja, ako ne valja onda ništa.
 
Što nisi probao prvo mrežu?

Ja ne razumem ljude koji odmah potpisu ugovor. Niko vas nije tukao po ušima da predjete u drugu mrežu.

Proveri vidi na mestima gde se krećeš, ako valja onda valja, ako ne valja onda ništa.
Potpisao zbog 1gb rominga usled čestih putovanja i potrebe za istim.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ljudi znate li oko ove dodatne opreme u vipu? Jel može da se podeli neka stvar na 24 rate iako ugovor ističe za 9 meseci. U poslovnici me ubeđuju da mora na 9 rata ne može na 24. Čini mi se da mi je neko pisao pre godinu dana da može na 24 i da, ukoliko dođe do prekida postpejd ugovora ide rata za opremu.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Vidiš, kod mene je bila obrnuta situacija: ja sam probleme sa mrežom i dostupnošću (sa punim 4g) imao sa MTS-om, i to na ekstra lokaciji N. Bgd, pa sam prvo uzeo VIP-ov probni broj na mesec dana, a kasnije i prebacio sve brojeve - i preporodio se! Tako da je sve to relativno i zavisi od lokacija i opterećenosti mreže na baznim stanicama.
 
Ljudi znate li oko ove dodatne opreme u vipu? Jel može da se podeli neka stvar na 24 rate iako ugovor ističe za 9 meseci. U poslovnici me ubeđuju da mora na 9 rata ne može na 24. Čini mi se da mi je neko pisao pre godinu dana da može na 24 i da, ukoliko dođe do prekida postpejd ugovora ide rata za opremu.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока

Ja uzeo airpods slušalice u 7 mesecu UO za aparat. Nezavisno od telefona idu rate za dodatni uređaj. I to od datuma uzimanja.
Kad istekne UO za aparat, ostaješ korisnik VIP postpaid na ovaj ili onaj način ili isplatiš preostale rate za uređaj.

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja uzeo airpods slušalice u 7 mesecu UO za aparat. Nezavisno od telefona idu rate za dodatni uređaj. I to od datuma uzimanja.
Kad istekne UO za aparat, ostaješ korisnik VIP postpaid na ovaj ili onaj način ili isplatiš preostale rate za uređaj.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Naručila online sve regularno na 24 rate. Izgleda da u poslovnicu uopšte ne bi trebalo ići ni za kakvu informaciju. Ubeđujem ih 10 minuta da idu rate nevezano za postpejd ugovor jer je ovo totalno novi ugovor. Na taj broj će sigurno biti potpisan novi ugovor kad istekne ovaj sad al je glupo, po njenoj priči, da čekam 9 meseci da bih mogla da uzmem dodatnu opremu na 24 rate.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Ne samo duplo...nego za online daju jos 1gb neta pa na Neo 2 dobijes 5gb neta :)

Sent from my LG G4 using Tapatalk
Epa raskinuo sam ugovor sa njima jer su bili bezobrazni cekao akciju telenora a oni podigose cene za 20 posto. Moracu da odradim pokajanje prvi deo :) i opet potisem sa vipom definitvno najbolja ponuda u Srbiji. Isplatilo se cekati !!! Jos ako ubace poco da uzmem i za suprugu pun pogodak !

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Upravo to pokušavam reći na temi o Telenoru. Besmisleno je reći da se poskupljenje paketa opravdava kvalitetom kad su sva 3 operatera kvalitetna na određenim lokacijama. Kod mene u Valjevu vip ima odličan signal i mnogo bolji net. Tnr je prosek, radi to je bitno. A mts je užas i ne vredi ni 20din dati za njihov paket kad se pozivi prekidaju u sred razgovora, za net nemam pojma.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
*mjau**mjau**mjau*a kod zeninih dede i babe imaju Vip 2g, Telenor nema signal, a ja gledam ligu šampiona na Mts TV. Mada meni Mts 4g radi bolje nego adsl kod mojih...

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
 
*mjau**mjau**mjau*a kod zeninih dede i babe imaju Vip 2g, Telenor nema signal, a ja gledam ligu šampiona na Mts TV. Mada meni Mts 4g radi bolje nego adsl kod mojih...

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
To je super ako radi. Moji su dugo bili na mts-u dok je mreža bila ok, posle dođe uvođenje 4g i šta se tu izdešavalo nemam pojma. Problem sa mrežom ne mogu da reše. Dolazi do prekida signala i veza se ili prekine, ili po 20-30sek se ništa ne čuje. Sad su svi prešli na vip i signal je ok, net je odličan.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Jel sredjeno ono sa online apliciranjem za paket kada se prelazi sa druge mreze? Pre je nesto bilo da je radilo samo za vec postojece vip korisnike, a drugi su morali prvo do poslovnice da prenesu broj, pa tek onda online za +1 gb. Da li moze sad bez tog cimanja sve sa neta da se zavrsi?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno