Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Да,да за динар.Овако би било што каже колега превише добро.
 
Kod Telenora, play 10, 10Gb neta, neograničene poruke, 500 minuta u svim mrežama, plus NBA pass, Deezer I hbogo (plus 3x10 GB za svaki servis) 1150 dinara.

Jedino što po toj ceni nekima daju a nekima ne.

Znam, na drugom broju koristim play 10 sa 50% popusta. Ali to nije zvanična ponuda. Zato kažem da je VIP-ova najbolja. Po mene bar.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Hit akcija [emoji33]
 
Da iznesem neko moje razmisljnje, pa me vi ispravite ako sam negde pogresio. Hocu da prebacim broj u vip. Ranije je bila prica da bi moglo ono online +1 gb mora prvo da se prebaci broj u vip, pa tek onda idem da online apliciram za tarifu. Znaci ako sam dobro razumeo podnesem zahtev samo za prebacivanje broja u poslovnici? Taj broj je onda bez tarife, prepaid? I onda online sve ostalo? Tako?
I jos jedno pitanje. Moze li taj broj tako da stoji u vipu bez potpisivsnja uo neko vreme (prakticno na prepaid) da vidim kako ce se zavrsiti prica sa mts. Za sad me drk*ju nesto i nikako da uvezem ovaj broj u box4, pa ako se tu nesto promeni u medjuvremenu vratio bih se, jer bi mi onda bilo povoljnije.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Prebacuje se na PostPaid. Onda potpisujes ugovornu obavezu. Možeš i da ga prebacis odmah na prepaid.

Šta god da uradiš moraš čekati tri meseca za bilo kakvo manevrisanje.
 
Znaci ide na postpaid, pa ga prebacim na prepaid i posle 3m mogu u mts ili telenor direktno na postpaid tarifu ili mora sa prepaida na prepaid pa onda ponovo na postpaid?
Zavrte mi se u glavi... [emoji23]

Послато са Tab2A7-10F уз помоћ Тапатока
 
Ako prebacis na prepaid bice prepaid, ako prebacis na postpaid bice postpaid. Ako ne potpises ugovor na odredjeno bices postpaid na neodredjeno, a ako potpises na odredjeno, a ne uzmes telefon, moci ces da raskines kad hoces i platis samo iznos popusta koji si dobio.
U svakom slucaju bar 3 meseca moras ostati u mrezi
 
Poslednja izmena:
Hitno pitanje za drugara...uzeo je u VIP njegov cale juce paket (stari VIP korisnik) i uzeo je E5 play... DRugar uopste nije skontao da E5 play nije E5 DS i da ima duplo manje memorije...skontao tek kad je otvorio mob i video da je 1gb a ne 2gb..nije ga vip prevario jer pise play...e sad jel ima opcija da se nekako ovo stornira i vrati?ugovor je juce potpisan ali je mob nazalost otpakovan?
 
Po zakonu? Of coz not (bez penala).
Moze da ih zamoli jedino da zameni, ako imaju E5 DS, ali to zavisi od njihove volje.
 
Po zakonu? Of coz not (bez penala).
Moze da ih zamoli jedino da zameni, ako imaju E5 DS, ali to zavisi od njihove volje.
Зар не може да откаже уговор у оном року од 7/14 дана без пенала?Нек их замоли прво и објасни а ако не буду хтјели нек припријети отказом уговора.
 
Da nije uzeo telefon, mogao bi da otkaze i plati razliku za te dane.
Posto je uzeo telefon, ne. Da je preko neta potpisao, mogao bi.
 
Можда и јесте због оног +1 ГБ,ко зна.
 
Da li neko zna kako ide kod vip-a otplata telefona na rate, u mts mozes ili sve da iskesiras odmah ili na 24 rate, nema opcija da se deo da unapred pa ostatak na rate, da li to moze u vip-u?
Kontam da predjem na in tarifu i uzmem iphone 8, izadje 64000, pa npr da dam 40000k u kesu i ostalo na rate, da li to moze?

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Da li neko zna kako ide kod vip-a otplata telefona na rate, u mts mozes ili sve da iskesiras odmah ili na 24 rate, nema opcija da se deo da unapred pa ostatak na rate, da li to moze u vip-u?
Kontam da predjem na in tarifu i uzmem iphone 8, izadje 64000, pa npr da dam 40000k u kesu i ostalo na rate, da li to moze?

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
Možeš i u Telekomu. Samo izvršiš avansnu uplatu i za toliko ti se smanji račun. Makar je meni tako.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ne može. Učešće je 47.000 i onda još 24 rate po 1000 dinara.
Cena od 63.900 je za keš.
 
E to, to i pise na sajtu, znaci mora biti ta cifra koju su oni zadali.
Ništa, onda bolje za kes ili videti na kp da li ima vakum sa garancijom.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
IN Tarifa je samo jedna :)

Ali za 2+ godina stari telefon dati 600e - WTF :)
 
Ajmo ovako: 2+ godine stari, zar nije predstavljen prošle godine u septembru?

Druga stvar je što će da dobije update sigurno još 3 godine.

Al da deru, deru...

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
 
Pardon, da, 1+, 2 gen.
 
IN Tarifa je samo jedna :)

Ali za 2+ godina stari telefon dati 600e - WTF :)
Ok.
Menjam telefon u proseku na 1-2 god, sad sam odlucio da uzmem nesto sto bi moglo da me sluzi 2+ god, notch me uzasava, samsungov zakrivljeni ekran jos vise, trenutno koristim p10 koji je ok ali eto resih da ga menjam jer nema sanse da ima podrsku jos 2 god. Kinezi su ok ali ipak ne.
Sta preporucujes?!

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
OnePlus 5/5T iz oglasa, ili slobodno OnePlus 3/3T (trenutno ih ima ispod 250e, naravno korisceni, ali rade brze i bolje od iPhone-a 8).
Ja sam na S7 primarno zbog cene, ali i zbog zakrivljenog ekrana iskreno, tako da te razumem sa te strane.

Sta znaci to "da ima podrsku"? Da ima update koji ce ti usporiti rad, kako bi te naterao da kupujes novi telefon? Budi siguran da ce imati i 5 godina to :)
Sve sto je na nivou S7 +/-, radice i sledece 2-3 godine bez problema. To sto nema update OSa je samo marketing za mase.


Ako bas hoces iPhone 8, u oglasima je ispod 500e. Naspram skoro 700e da racunas u VIPu (64000 fon + 16800 razlika u tarifi), mislim da ne vredi. Po meni ne vredi ni 500e, ni pod razno ne bi platio toliko kada gorepomenuti rade brze od njega a duplo jeftiniji su skoro :)
 
OnePlus 5/5T iz oglasa, ili slobodno OnePlus 3/3T (trenutno ih ima ispod 250e, naravno korisceni, ali rade brze i bolje od iPhone-a 8).
Ja sam na S7 primarno zbog cene, ali i zbog zakrivljenog ekrana iskreno, tako da te razumem sa te strane.

Sta znaci to "da ima podrsku"? Da ima update koji ce ti usporiti rad, kako bi te naterao da kupujes novi telefon? Budi siguran da ce imati i 5 godina to :)
Sve sto je na nivou S7 +/-, radice i sledece 2-3 godine bez problema. To sto nema update OSa je samo marketing za mase.


Ako bas hoces iPhone 8, u oglasima je ispod 500e. Naspram skoro 700e da racunas u VIPu (64000 fon + 16800 razlika u tarifi), mislim da ne vredi. Po meni ne vredi ni 500e, ni pod razno ne bi platio toliko kada gorepomenuti rade brze od njega a duplo jeftiniji su skoro :)
Oneplus, kinezi[emoji4]
Sprdam se, prosle god sam uzeo 3t sebi posle 1.5 god na iphone se, dopao mi se ali se zadrzao kod mene mozda mesec dana, dok ga je zena videla odma pokupila[emoji4] i tako ja nekim spletom okolnosti zavrsim na p10.
Nemoj me pogresno razumeti, meni je ovaj p10 ekstra ali mi za moje potrebe vise odgovara ios kao sistem.
I onda,
6-ni u ludilu
6s-slaba baterija, telefon iz 2015
7 i 7 plus - p10 sa ios [emoji4]
I posle toga mi 8 deluje kao savren buy, doduse, ipak ce biti preko kp verovatno.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Jedno pitanje u vezi VIP i intarife.
Da li bih ja sada mogao da raskinem ugovor sa VIP i potpišem in tarifu a da mi ostane onih 3gb zauvek kod njih ? To je fazon 14gb za 1000din..
Jedino me ono dokupljivanje sms plaši , sigurno će vremenom to da poskupljuje , ali šta je tu je ..

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Sve dok si i dalje POSTPAID, ostace ti tih +3GB. Mozes ugovornu OBAVEZU da raskines, nemoj ugovor :) To ce ti i radnici reci, tj. ako kazes da ugovor raskines, reci ce ti da gubis broj i gasis ga (sto jeste tacno).
Ovo kazem da te ne buni, sumnjam da ne znas razliku:)

Zasto bi raskidao? Ne mozes preci?
 
Nazad
Vrh Dno