»RSS Benchmark sajt

Strana 40 od 1049 PrvaPrva ... 3036373839404142434450901405401040 ... PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 586 do 600 od ukupno 15735

Tema: [VIP] Postpaid paketi i promocije

Moderator Avatar korisnika Corvus Corax
        Na forumu od
        Sep 2008
        Poruka
        9.934
      2. Moja mašina
        • CPU: AMD® Ryzen™ 7 2700x 3.7GHz + Arctic Freezer 34 eSports Duo
        • MoBo: MSI Tomahawk Max B450
        • RAM: G.Skill Aegis 32GB 3000MHz (16GBx2)
        • VGA: XFX Radeon RX580 GTS XXX Edition 8GB GDDR5
        • MON: LG 29WK500-P 29" UltraWide 2K
        • HDD: SSD Kingston A2000 256GB + SSD Patriot Blast 240GB SATA3 + HDD WD Green 1TB SATA2
        • OPT: Sony Optiarc DVD-RW AD-7240S
        • Case: Thermaltake Element S + EVGA 1000 GQ 1000W
        • LAP: Dell Inspiron 7559 MS Signature Edition
        • TV: Skyworth 49E3200 49" FHD
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: Mionix Naos QG, PS4 Pro + PSVR, NAS (GA-E350N WIN8 + 4GB RAM + Raidmax 300W + WD 3TB+4TB)
      3. Citat Citiram korisnika: Septimus Pogledaj poruku
        Upravo saznah u VIP centru:

Starim korisnicima VIP vauchera je, izgleda, omoguceno da obnove ugovor uz popust od 25% na 2god, na konto tog (starog) vauchera.
        Naravno, uz to mogu jos i uzeti telefon ili jos dodatnih 25% na pretplatu u sledecih 2god.
        Kako doci do tog vaucera?
        -. . ...- . .-. -- --- .-. . .-.-.-

Moderator Avatar korisnika xSeptimus
        Na forumu od
        May 2002
        Poruka
        10.420
        Citat Citiram korisnika: NightCrawler Pogledaj poruku
        'Ajd objasni ovo malo detaljnije ako ti nije problem. Jel traze jos neke uslove ono tipa da si stalno zaposleni,provera preko KB i sl i koliko "star" korisnik moras da budes da bi ti odobrili placanje na rate?
        Koliko se secam ne traze nikakve posebne uslove, osim da imas najmanje 6 redovno izmirenih racuna, tako nekako.

Citat Citiram korisnika: Corvus Corax Pogledaj poruku
        Kako doci do tog vaucera?
        Taj vaucher su delili zaposleni u VIPu, u mom slucaju pre 2 godine. Sta se dalje desavalo i da li ti vauceri jos uvek postoje - ne znam.
        Znam da su oko prosle nove godine delili vauchere za 50% vise minuta za bilo koju tarifu.

Na forumu od
        May 2002
        Poruka
        10.420
        Jos jedna novina, sada postoji i obracunski period od 1og do 1og u mesecu.
        Moze se promeniti pozivanjem call centra ili odlaskom u VIP centar.
        Napomena je da se promena obr. perioda moze uciniti samo jedanput u toku godine. Posto sam vec menjao ove godine treba da podnesem zahtev u januaru.

Na forumu od
        May 2002
        Poruka
        10.420
        Citat Citiram korisnika: Sveki Pogledaj poruku
        Meni sada nije ni jasno kako i kome da podnesem zalbu, devojka sa 1234broja mi je rekla neodredjeno nesto da pisem mail ako mislim da nisam ja potrosio te podatke ali da ona misli da sistem sigurno ne laze?!?!
        Ovo pise u Opstim uslovima ugovora:

L I N K

Član 12
        Podnošenje prigovora

12.1. Pretplatnik ima pravo da podnese prigovor koji može da uključuje i zahtev za nadoknadu Vipu u vezi sa postojećim
        obavezama Vipa. Prigovor se podnesi u pisanoj formi Odeljenju za podršku potrošača, Vip d.o.o., Omladinskih brigada
        21, 11070 Novi Beograd.

12.2. Pretplatnik može u pisanom obliku da podnese Vipu prigovor na iznos kojim je zadužen za pruženu uslugu,
        odnosno na kvalitet pružene Usluge. Rok za podnošenje prigovora je 30 dana od dana dospeća računa za uslugu, kada
        se radi o prigovoru na iznos računa, odnosno 30 dana od dana pružanja usluge, kada se radi o prigovoru na kvalitet
        usluge. Pretplatnik je dužan da plati nesporan deo iznosa računa, a ako osporava ceo račun, dužan je da plati prosečno
        mesečno zaduženje za poslednja tri meseca koji su prethodili periodu na koji se prigovor odnosi.
        12.3. Vip je dužan da u roku od 15 dana od dana podnošenja prigovora dostavi pretplatniku odgovor u pisanom
        obliku, kojim će prihvatiti osnovani zahtev za naknadu štete, saglasno odredbama Opštih uslova o pružanju Usluge
        sa manjim kvalitetom od ugovorenog, odnosno odbiti zahtev, navodeći činjenice i dokaze na osnovu kojih je utvrđen
        iznos zaduženja za pružene Usluge, odnosno utvrđen kvalitet pruženih usluga. Pretplatnik kome je odbijen prigovor
        može se obratiti RATEL-u ili drugom telu radi posredovanja u vansudskom rešavanju spora ili pokrenuti postupak pred
        nadležnim sudom, u roku od 15 dana od dana dostavljanja odgovora operatora na prigovor, odnosno 15 dana od dana
        isteka roka u kojem je operator bio dužan da se izjasni o prigovoru.
        12.4. Pretplatnik koji je podneo prigovor u vezi sa kvalitetom Usluga koje pruža Vip, može da traži odštetu od Vipa
        ako se utvrdi da je kvalitet usluge niži od nivoa predviđenog merodavnim zakonima koji važe na Teritoriji ili od nivoa
        predviđenog u Licenci ili Opštim uslovima.
        12.5. Zahtev za odštetu ili refundiranje više plaćenog iznosa podnosi se Vipu u pisanoj formi. Po prijemu Pretplat-
        nikovog zahteva, Vip može (i) da prihvati zahtev i isplati Pretplatniku zahtevan iznos u roku od 30 dana od prihvatanja
        zahteva ili (ii) da prihvati zahtev i kompenzuje Vipova potraživanja prema Pretplatniku i Pretplatnikova potraživanja
        prema Vipu u roku od 30 dana od prihvatanja zahteva.
        Menjao xSeptimus : 23.12.2011. u 11:08

Member Avatar korisnika hsv.stoned
        Na forumu od
        Oct 2009
        Poruka
        22.662
      8. Moja mašina
        • CPU: AMD Ryzen™ 7 2700/LC-CC-120
        • MoBo: MSI B450 Tomahawk Max
        • RAM: Kingston HyperX Fury 2x16GB DDR4 @3200MHz (CL16)
        • VGA: Sapphire RX 580 Pulse 8GB GDDR5
        • MON: AOC I2481FXH AH-IPS
        • HDD: Kingston A2000 M.2 NVMe 500GB, Toshiba P300 3TB, WD Black 750AALS 750GB, 2 x WD Blue 10EALX 1TB
        • OPT: Samsung SH-222AB DVD/RW
        • Case: Cooler Master Mystique 632s Black & Silver | Cooler Master G550M
        • SND: FiiO E10K & DAC-X6 | Fostex TR-90| PreSonus HD7| ATH-CKX9 | SFR DT6|Sony MH750|Pioneer M390| 2.1 50W
        • Ostalo: Sony Xperia™ XZ2 | Logitech MK320 wireless combo/A4 R7 bloody
      9. Imam par pitanja.. Cale je vec 2 godine na pp150 tarifi [oko 850 din mesecno] i svaki racun je platio prvog dana kada treba da se plati, ama svaki, i malopre mu stiglo pismo od vipa [za vernost] gde navode da sledeca 3 meseca placa 25% nizi racun i da ima priliku da izabere 25% popusta na sve racune u naredne 2 god. ili da ''bira'' telefon za 1 din.

To za nizi racun smo otpisali, on bi presao na smart 300, za nijansu skuplju tarifu jer mu mesecno treba oko 250min i 50-ak sms pa je taj paket logicniji nego pp150.

Sta mislite, da li je ovo fora i da l ice mu ponuditi samo one vip kineze za 1 din ili Nokiu c3 debelu [koju bi i bez te pogodnosti mogao da uzme za 1 din uz smart300] ili moze da ocekuje neki malo skuplji telefon za 1 din?

Da ne pucam mnogo visoko , da li bi ponudili Xperiu mini ili slucajno Ray? Ili neki telefon skuplji od te Nokie c3? Ima li ko slicna iskustva?
        Sony XZ2 & ATH-CKX9/SFR DT6
        Spiral out, keep going

Na forumu od
        May 2002
        Poruka
        10.420
        Ma jok, za 1din ono sto ima na sajtu. Znaci isto kao za nove korisnike.

Na forumu od
        Oct 2009
        Poruka
        22.662
      12. Moja mašina
        • HDD: Kingston A2000 M.2 NVMe 500GB, Toshiba P300 3TB, WD Black 750AALS 750GB, 2 x WD Blue 10EALX 1TB
        • SND: FiiO E10K & DAC-X6 | Fostex TR-90| PreSonus HD7| ATH-CKX9 | SFR DT6|Sony MH750|Pioneer M390| 2.1 50W
      13. ha ha, kakvi kulovi pa sto su mi onda naglasili to u pismu, ali opet se vise isplati i fon od 110e za 1 din [c3, odmah ide u oglase ] nego 2 godine i popust od 25% na racun od 890 din.
        Ma mislio sam bar neki fon od 150e, nisam ocekivao GS II. Mada mozda pokusam sa pricom i prelasku na t'nor
        Spiral out, keep going

Moderator Avatar korisnika Djilkosh_Ns
        Na forumu od
        May 2011
        Poruka
        25.391
        Pa sta bi ti za najslabiju tarifu da dobijes dobar telefon? dobro nije najslabija, ali druga najslabija. Mozes dodati 2-3 hiljade i uzeti onda neki telefon...

Member Avatar korisnika Jelenaa
        Na forumu od
        Feb 2011
        Poruka
        155
      16. Moja mašina
        • LAP: Lenovo G570 59316415
        • INET: DSL
      17. nisam znala (a i njihov operater mi je dao pogresnu informaciju) da ukoliko zelim da raskinem ugovor potpisan na 24 meseca, moram to da ucinim bar 2 meseca ranije....jao kakvi lopovi, mnogo su me razocarali...

Na forumu od
        May 2011
        Poruka
        25.391
        Ja sam evo vec 3 godinu na postpaid-u i nikada nisam imao problema... Pa ljudi imate 3 operatera, pogledajte sta ko nudi i odete kod onog koji vam odgovara, bar to nije tesko... Eno drugar na MTS-u meri protok, 180-190 kb/s, a ja sa Vipom izvucem skoro 700... Tarife su mi ok, sve mi odgovara, a i devojka mi je presla na VIP u porodici su neki presli na VIP, neki uzeli samo Prepaid, savrseno mi odgovara i par drugara sa kojima se cujem svaki dan su uzeli VIP zbog mene...

P. S. Pu pu da ih ne ureknem

Sent from my Samsung Galaxy S 2 powered by ICS Domination

Na forumu od
        Oct 2009
        Poruka
        22.662
      20. Moja mašina
      21. Citat Citiram korisnika: Djilkosh_Ns Pogledaj poruku
        Pa sta bi ti za najslabiju tarifu da dobijes dobar telefon? dobro nije najslabija, ali druga najslabija. Mozes dodati 2-3 hiljade i uzeti onda neki telefon...
        Nisi me razumeo. Nista ne bih ocekivao da ocu nije stiglo to pismo gde se zahvaljuju sto je svaki racun na vreme placen [svaki prvog dana kada treba da se plati] i tu pisu pogodnosti, popusti na racun, kao da bira telefon za 1 din itd. Zato sam mislio, da na osnovu toga sto je stari korisnik sa munjevito tacnim uplatama racuna moze da uzme neki bolji fon- a naslusao sam se tih prica u vezi vip-a.

Da nije dobio to pismo i sam bih znao da za 1 din moze da uzme samo te najjeftinije. Svejedno, on ce preci na smart 300 jer je taj paket 890 din ja mislim a moze da koristi 250 min i 50sms koliko mu realno treba a ne kao sada da ima 150min i 100 sms propada svaki mesec.

Ali cu videti da pregovaram sa njima mozda ponude nesto kul za 1din ili za 2-4000 din da uzmem neki bolji. Ako sve to otpadne uzecu c3 01 Nokiu i ide odmah u oglase
        Spiral out, keep going

Na forumu od
        May 2011
        Poruka
        25.391
        Pa nijedan nas operater za vernost ne daje to kao neku "nagradu" da mozes da uzmes nesto posebno, neki telefon dobar ili npr. tarifu sa 75% popusta u prvih 6 meseci... Barem jedan kad bi to uradio, mislim da bi ga ostala 2 sledila... Ili mozda ne bi?! Ne znam...

Member
        Na forumu od
        Feb 2004
        Poruka
        102
      24. Moja mašina
        • CPU: Ryzen 2700X
        • MoBo: Asus Prime X470 Pro
        • RAM: Corsair LPX 3000mhz
        • VGA: Sapphire Nitro RX580
        • MON: AOC 3279VWF
        • HDD: Samsung Evo 250 GB x2, Intel 545s 512GB
        • Case: NZXT S340 Elite
      25. Citat Citiram korisnika: Djilkosh_Ns Pogledaj poruku
        Pa nijedan nas operater za vernost ne daje to kao neku "nagradu" da mozes da uzmes nesto posebno, neki telefon dobar ili npr. tarifu sa 75% popusta u prvih 6 meseci... Barem jedan kad bi to uradio, mislim da bi ga ostala 2 sledila... Ili mozda ne bi?! Ne znam...

Daje Telekom, u zavisi u koji rang upadnes dobijas odredjene modele telefona za dz. (koje novi korisnici ne mogu dobiti za dz. uz tarifu koju koristis) dok se kod Vipa izjednacavaju novi i dugogodisnji korisnici koji redovno placaju racune.

Member Avatar korisnika Maksim Gorki
        Na forumu od
        Aug 2007
        Poruka
        194
      27. Moja mašina
        • CPU: AMD Athlon 64 3000+
        • MoBo: A8N5X
        • RAM: kingston 512 X 2
        • VGA: asus 4650 1 gb ddr2
        • OPT: nec 3450 dvdrw
        • Ostalo: asus tvfm 7314 i laptop asus A9rp
      28. Ljudi, jel zna neko, hoce li u skorije vreme stizati novi telefoni u VIP?
        Nista ne radim lepo, ALI RADIM POLAKO!!!

Na forumu od
        May 2011
        Poruka
        25.391
        Sta mislis pod tim novi telefoni?

Strana 40 od 1049 PrvaPrva ... 3036373839404142434450901405401040 ... PoslednjaPoslednja

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •