Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Stari mobilni (koji ni ne mora da radi) menjas za popust od 5.000 RSD za novi telefon uz ugovornu obavezu. :)
 
i možeš da ostvariš popust i do 5.000 dinara, na TRI od mnogobrojnih telefona iz naše ponude.

krastavac, prosla nova godina...

nego, jel ne mozes da nastavis po starom ugovoru, iako istekne, ili MORAS kada istekne da ga menjas ili ides na nesto trece?
 
Ako nastavis na neodredjeno onda mozes da zadrzis staru tarifu. Ako zelis novi 2g ugovor onda moras nove aktuelne tarife.
 
Ali uvek su isplativije nove sa ugovorom nego stare bez (nema popusta)
 
cekaj, posle isteka se gube popusti koje si dobio uz ugovor, ili mislis novije = isplativije?
 
Gube se popusti naravno.
 
to sam i mislio, samo hteo dsa proverim...
 
Je l' zna neko kakav je telefon ZTE kis lite (kakva mu je baterija, ekran isl)? Hteo bih da ga uzmem u vipu pa da pitam ima li neko savete za ovaj telefon?
 
Informacija:

Postojeci ugovori sa starim paketima mogu da menjaju tarifne pakete i to i na stare i na nove.
Vip je ostao korektan u vezi ovoga, dosta iznenadjujuce na ovoj nasoj sceni gde su uglavnom stvari negativne po gradjane.
 
Poslednja izmena:
Posto vidim da vas ima dosta koji poznajete materiju, zamolio bih za pomoc.
Posle 10god u telenoru (postpaid), odlucio sam da im dam otkaz i predjem u vip. Do sad sam bio na paketu prenesi 400, koji mi je bio ok, ali mi je definitivno falilo par stotina mb neta, a imao sam previse neiskoriscenih sms poruka.
Koja bi bila alternativa ovom paketu u vipu, naravno pozeljno je da je pretplata do 1500din mesecno. Vidim da su sam "u modi" smartovi, ali sam pomalo skeptican u smislu koliko su vipovci korektni u sabiranju.. :)
U principu za pocetak ne bih potpisivao ugovor osim ako se ne pojavi neka izuzetno dobra ponuda.
 
Dobra vest je da su korektni u sabiranju smartova.
Loša vest je da su imali bolje pakete u ponudi pre nove godine.
 
Meni sada istice ugovor od dve godine i imo sam paket SMART 4400...Sada vise ne postoji taj paket, pa moram ili da predjem na SMART5000 koji je skuplji, naravno ili na neki manji paket. Glupost je da ne mogu da zadrzim stari paket. A i telefoni im nisu nesto povoljni, pa ne znam da li da smanjujem ili da povecavam pakete. Inace, meni je smart paket extra i od 4400 smartova, izguram mesecno oko 4000, ali nikada vise.
 
Rece gore SS - mozes da zadrzis stari paket, menjas u novi, pa vracas u stari (ne verujem da je neko isprobao?). Tesko da ovo vazi ako se potpisuje novi ugovor, naravno ;) :)

@Pioneerko, VIP kad da promocije, to su stvarno izbori, ali trenutno ih nema. Bolje malo sacekaj, sada uzmi onaj VipZaSve ili kako se zvase prepaid, koji je cudno dobar izbor, a kad dodju promocije za postpaid, napravi neku odluku.
Ako treba sada, ili ne zelis da se bakces sa Prepaid-om, najinteresantniji izbor je Smart X, gde je X otprilike broj minuta+sms koliko ti treba + net dodatak od GB/3GB. Posto Smart ne moze da predje racun za net (samo za minute/SMS, jer je posle potrosenih net dodataka i smartova samo smanjena brzina), po meni je bolji izbor od VIP Postpaid paketa sa min/sms/mb.
 
Ok, hvala za savete. Svakako imam jos oko 3 nedelje do isteka ugovora tako da se nadam da ce biti nesto interesantno do tad.

Bitno mi je da znam da su ok iskustva sa tim smart paketima. Meni realno treba okp 350-400 minuta i manje od 100 sms poruka. Net nije presudan.
Ispada da bi mi posao zavrsavao smart 700, ali mi nekako suvise dobro zvuci :)
 
Ne znam gde da pitam, da li postoji vip broj za slanje sms, pomoc maloj Tijani Ognjanovic? Ili mozda neki univerzalni broj za slanje sms-a?
 
Poslao sam, stigla mi je poruka sa tog broja da se zahvaljuju e sad samo jos da proverim da li ce vip obracunati to..
 
Ja sam poslao prvo sa Telenor postapida, i radi. Pa pošto sam video da piše telenor i mts, reko ajd da probam, sa VIP prepaida, i prošlo je, i skinuli 100 dinara sa kredita ... tako da će sigurno i sa tvog postpaida.
Stigle su meni dve poruke, posle vidim da sam dvaput poslao sa prepaida .... ebeš ga, i treba ... juče sam dao za 2 kafe i jednu kiselu 300 dinara za mene i prijatelja ...

Srbija dala 1 000 000 evra kaucije za onog kabadahiju, što se tukao po njujorškim kafićima, SRAMOTA JE da se za ovako nešto ovoliko dugo skupljaju pare .....

 
Poslednja izmena:
Mnogo je efikasnije ovako nego sa uplatom u bankama, pa ko koliko moze.. zalosno je to sto su se mnogi probudili tek posle ovoga sto je uradio Sergej ali dobro, to su neke druge teme.
 
Moj vip aplikacija mi ne radi danima? Samo meni ili...?
 
Meni radi.. ali nisu azurni kao telenor pa me i sama aplikacija smara ponekad.
 
Da li je moguce promeniti paket, uzeti skuplji, bez promene datuma isticanja 2.godisnjeg ugovora.
npr ugovor istice 2.2.2014. i sad proemenim na neku skuplji paket sa vise min i mb, a da se ne promeni tad datum 2.2.2014.
 
Moguce je...ja sam uzeo paket u VIPU od 325 minuta, a presao sam na paket 4400 smartova, koji je tada bio najveci. Vec 7 meseci koristim taj paket i mogu uvek da se vratim na ovaj osnovni. Pozoves call centra, oni te pitaju za osnovne neke podatke i od prvog obracunskog perioda ti se menja paket. Znaci, sa manjeg na veci paket mozes uvek, ali ako budes hteo sa tog paketa na manji, moraces da doplatis razliku. Prelazak na veci paket je besplatan
 
Napomena:
ako si potpisao ranije - stari postpaid paket koji vise nije aktuelan: mozes uvek da predjes ali na skuplji paket i to ove nove pakete. Ali posto su sada novi paketi, neces moci da se vratis na svoj "originalni" paket (jer vise ne postoji).

Ovo je info od pre 5 dana, iako su postojale i suprotne informacije (da moze da se vrati na originalni paket iz ugovora).
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno