Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Poslao sam juce 4 mms-a na 2 broja i uopste ne stizu, pise da su poslati ali jednostavno ne stizu ni preko 3g ni preko wifi, 1 broj je vip, drugi telenor.. Imam standard 700 paket i do pre neki dan je sve bilo ok. Bas me zanima da li je neko imao slicne probleme?
 
Preko wifi-a i da hoćeš ne možeš da pošalješ MMS :D
 
Nisam na to mislio, uglavnom evo opet sam slao i mms-ovi ne stizu, poslati su ali ne znam u cemu je fazon.
 
Pa ako je ranije radilo a sad nece,a uz to nisi nista prckao po podesavanjima telefona,menjao kartice i slicno,onda je do mreze... prosto obrnes 1234 i cekas
 
Kod mene prolazi mms.. Resetuj podesavanja, mozda je tu problem.
 
Malopre mi devojka poslala mms i stigao je, ja uspesno posaljem ali i njoj i ortaku (vip/telenor) ne stize.. naravno upaljen im je 3g..
 
Da si sve procitao skapirao bi da sam do pre neki dan uspesno slao mms-ove na iste brojeve.
 
Kakav uredjaj uz SIM ponudu? :D
 
My bad :D

Da li moze da se iskoristi placanje na 6 rata sa intesinom kreditnom, ali prilikom dodavanja uredjaja iz vip sim ponude(25% popusta)? Treba mi proverena informacija.

Nisam te razumeo bas :D Ali mozes preko intese na 12 rata, na cekove ili kombinacija kes + cekovi.
 
Od kad moze preko Intese aparat na 12 rata kod VIP-a?
 
Nemam pojma ali tako su mi rekli pre mesec dana.
 
Izmenili su nesto onda, nisu davali da vise od 6 rata ranije, ti to u stvari pet rata od 5000 max. :)
 
Prva rata odmah u poslovnici i jos 5 rata preko racuna :)
 
Da, da, zato pitam odakle ovih 12 odjednom ;)
 
Treba da odem do Vip-a da produzim ugovor a ne mogu da nadjem LK. Da li mogu da ponesem neki drugi dokument, tipa pasos, vozacka dozvola ? Da li ce da prave problem ?
 
Pozuri samo, dok jos traju silne promocije..
 
1234 :d

moze pasos, samo ako vazi. u ugovoru ima polje: br. LK/pasosa, sem toga jos i JMBG, sto opet imas u istom.
 
Znam ali brzo dodje kraj meseca.

Ne znam na koji si paket mislio ali ne mozes da ocekujes neki napucan Android za 1 din.. npr ako uzmes standard 350 sa 50% vise (525 min, 525 sms i 350Mb neta, to se ne povecava jer se racuna kao neka promocija) u tom slucaju najbolji android za dinar je Sony Xperia Tipo. Znaci racun 1390 din i Sony Tipo za din.

Ako ti Tipo ne odgovara za 20e mozes da uzmes Huawei G300 ili Zte Blade 3 za 1 din ako iskoristis ekomotivaciju ali onda naravno nema nista od 50% vise, onda bi za 1390 din imao 350 min/sms/Mb.
 
I šta sad bi sa promocijama VIP-a ?
zvao juče, i bio u poslovnici da proverim, ističe mi ugovor u maju, ali pošto je to dvogodišnji ugovor, već sad mogu da ga produžim..
šta mi se nudi ? nude mi 25 posto popusta ! i to je sve ?! neka nagrada za vernost možda ?!
Znači ja sam baksuz koji ništa nije mogao da uradi pre Nove godine (zbog važećeg ugovora), nego mi sad daju tričavih 25 posto, a moram da uzmem manje isplativu tarifu ?!
NPR. moja tarifa, standard 325/325/325 koja je koštala oko 1188 dinara sa PDV-om (20 posto), više ne postoji..sada imam alternativu u standard 350 (350/350/350) koja košta 1390 ili da za iste pare uzmem SMART 700, što je još slabije, sveukupno, jedino bolje što mogu da balansiram između minuta i SMS-ova.
Ili, mogu da uzmem bolji fon (cene telefona su najniže od svih provajdera, svaka čast), ali onda nemam taj popust.
Vidim da će da radi povratak na LELEkom (kome sam mislio da se nikad neću vratiti), prenesem broj, jer 500/500/500 postapida + ADSL 6MBita+ IPTV osnovni + fixna telefonija= 3100 dinara
mi je mnoogo isplatljivije. Nije da agitujem za Lelekom, nego je računica prosta, jer ja sad plaćam 2250 dinara fixni i 4Mbita ADSL (jer u mom naselju nema alternative ADSL-u) i kada na to dodam VIP račun koji mi je u proseku 2200 din, pa onda je računica jasna da je ukupan trošak oko 1000 dinara manji i dobijam IPTV gratis.. pozdrav !
 
Poslednja izmena:
Ja sam nesto nacuo (ali ne mogu da tvrdim) da ce uskoro izbaciti neku novu ponudu za post paid.
Pre nedelju dve su izbacili nove pakete za biznis korisnike. Sacekaj jos malo mozda se pojavi uskoro
 
Trebalo je da odes ranije. Promocije su vazile od 1.decembra do prekjuce (10.2). Ceka se da izbace nove.
 
Poslednja izmena:
Trebalo je da odes ranije. Promocije su vazile od 1.decembra do prekjuce (10.2). Ceka se da izbace nove.
kako da odem ranije kad mi nije bio istekao ugovor ? ističe u Maju, ali sad mogu da ga produžim unapred (bukvalno od pre par dana)..
Poenta je da je OGROMNA razlika između 50 posto popusta i 25 posto, kao i da snije fer da to bude aktuelno samo za NG, odnosno da korisnici koji su bili dve godine vezani, i hteli bi još dve, trebada da dobiju nešto više od jbn..h 25 posto, na tarifu koju je VIP još umeđuvremenu poskupeo :trust:
 
Poslednja izmena:
Sacekaj novu promociju, uvek ima nesto. Od juna na ovamo su bile 3 dvomesecne promocije (rodjendanska, pdv i novogodisnja) i cetvrta koja jos uvek traje (ekomotivacija).
Nemoj da kukas, bice nesto i za tebe :)
 
šta je to "ekomotivacija" ?
 
Nazad
Vrh Dno