Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Da li zovu iz Vipa kada se trazi prelazak sa postpaida na prepaid?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Viber opet ne šalje slike/video preko VIP mreže?
 
Radilo je OK jedno vreme. Od kako su bili problemi sada sa viberom, ponovo problem.
 
Neki drugi problemi su bili sa viberom?
Cimajte ih, kada mozete da proverite da slanje ne radi kako treba.

Mislite uopste ne salje, salje presporo (ono sto su Ivan i Djilkosh bas pomenuli skoro) ili ne salje tokom razgovora?
 
Ja evo sad poslao sliku preko vibera, sve normalno, za 2-3 sekunde je otišla.
VIP 4G

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Vip 4G net, slika se šalje oko 3 minuta na viber već 2 meseca. Vrti onaj krug, i nakon 3 minuta kao da dobije da kažem odgovor od servera ili čega već, i pošalje za sekundu. Ima problema i sa fb mesindzerom.
 
Poslednja izmena:
Isto kod mene juče i danas ceo dan. Užas. Baš za praznike je našao da zeza. Ako ne reše uskoro menjam mrežu, taman nisam potpisao ugovor jer nisu imali ništa zanimljivo.
 
Evo ja bas sad slao neke slike i nema bas nikakvih problema, posalje je u roku od 2-3 sec. Vip 4g a Novi Sad je u pitanju
 
Viber je imao velik problem sa serverom, pred sam doček nove godine i posle dočeka. Jako puno ljudi se žalilo. Nije do Vipa niti do ijedne mreže... Udjite preko FB na Viber stranicu pa će te videti kakvih su sve problema imali...
 
Znam za to, ali je ovo sporo slanje slike vezano za VIP i viber, pisali smo već, VIP još nije sredio problem, oni su nešto zeznuli.
 
Možda ste izbrisali proxy, ako vam radi?
 
Poslednja izmena:
I meni na vipu radi slanje, sve normalno.
 
VIP data presisao Telenor, xaxa :)
Pitanje koji period gledaju, jedino.
 
Mts, dok sabere [emoji23][emoji23][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Vip 25->81TB Telenor 31->75TB. I meni je ovo za vreme palo na pamet, ali racunam da su oba operatera ove i prosle godine pravila svoje preseke u isto vreme. Koliko sam nasao na netu VIP daje za vreme 20-08h, a telenor za 23-11h.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne, uvek stimuju ono sto im je zanimljivo, i sto mogu da racunaju i sledece godine da iskoriste (da ne preteraju sada, pa sledece ispadne nulti pomak).
Ali kako god da se gleda, najveci protok je tu oko ponoci verovatno, i koji sat razlike je nebitan kada je VIP ovoliko presisao operatera koji ima oro 50% vise korisnika.

Na sta se odnosilo ovo 25/31?
 
Nasao sam na sajtu obavestenje od vipa za proslu godinu isto su davali podatke za period 20-08h kao i ove godine. I telenorovo saopstenje od prosle godine je na sajtu dali su za vreme 23-11h, za ovu godinu nisu jos okacili. 25/31 se odnosi na broj TB za proslu novu godinu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Битна је ноћ,до 8 ујутро или 10,11 нису неке разлике,тад већина спава.У шпицу је Теленор 23-02=33,5 ТБ а ВИП од 00-02=21,2 ТБ.Отприлике то су неке мале разлике гледајући укупно.ВИП је дао конкретне податке и за позиве.
 
Cool onda. Cisto sumnjam da je veca potrosnja izmedju 08-11h naspram 20-23, tako da nije bas crno/belo.
Ali je svejedno veliki pomak. Rekoh ja da ce VIP dostici Telenor po kolicini podataka, malo sam samo promasio koliko brzo :p
 
Da, svakako je veca potrosnja od 20-23h nego od 08-11h, ali i pored toga po kolicini podataka su ove godine rame uz rame ili eventualno uz minimalnu prednost telenora.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nije, jer onda nema pozive ka drugim mrezama i MB.
Mislim moze i postpaid broj da dopuni prepaid, pa onda on aktivira, ali je ovo automatizovano, nema smaranja sa dopunama.

Nije ko zna kakva usluga, ali ume biti korisna.
 
Kod mene Viber na VIP baš zeza, ali sam ja bio ubeđen da je do prastarog telefona, koji se zaglupljuje kada ulkjučim internet. Nekada otvori sličice za minut-dva, nekada ih ne dočekam. KAda stigne sličica na VIP, samo uradim forward iste na Telenor broj i odmah je vidim.
 
Izbriši proxy, ide bolje. Imaš proxy ako ideš preko njihovih podešavanja koja šalju.
 
Nazad
Vrh Dno