Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Mada, ako se vratiš na stranu 3, Septimus je imao isti problem...
Pitam se da li i on ima iPhone ?
Mada, moguće je to što ti kažeš, samo mi nije jasno kako sam sa MTS karticom video sve mreže ?
 
Mozda i gresim. Probaj u nekom drugom telefonu, ako mozes...
A mislim da si video sve mreze jer mts nema nacionalni roming ni u jednoj...
 
Na Nokia vidim dve VIP mreze i Telenor u Beogradu. Dok na onim Vip-Vodafone telefoncicima se lepo vidi Vip, Yu03 i Telenor :)

Takodje da se naglasi, u Beogradu je iskljucen roaming sa MTS jer nema potrebe.
 
@Septimus: znači nisi rešio taj problem kod Nokia telefona ? Probaću ja sa drugim fonom, pa javljam.. Mada ako je ovako na iPhone tel, a i na Septimus Nokia tel, čisto sumnjam... A da ih zovem pa da pitam ?
 
Od ta 2 VIPa, kada udjes u "pravi Vip" pisace da si u usao u home network. :)
 
Ne, znaš šta je problem...
Ukoliko na iPhone-u ne aktiviram 3g, tada mi izađe lista sa 2 VIP-a (ali nigde ne piše 3g u zagradi), e sad, čim aktiviram 3g, pojavi mi se VIP(3g)... Pa kontam da je to MTS mreža..
Ali..
ja je aktiviram, i signal odmah varira.. opada, pa se diže, itd... dok kod VIP mreže (bez 3g u () ) to nije slučaj.. Često mi se na toj "VIP(3g)" desi da nestane skroz signal, pa mi iPhone ponudi da izaberem novu mrežu...
Ne znam zašto se to dešava...
 
Mislim da je to ona fora sa prioritetima, ako je preopterecena bazna stanica, prvo ce iskljuciti vip korisnike...
 
A zasto kod mene ovako prikazuje sve tri mreze kao VIP?

img0163l.png


Inace ako je tacno da samo EDGE radi onda kul nista ne gubim sto nemam iPhone 3g :D
 
pojma nemam onda :d
 
A zasto kod mene ovako prikazuje sve tri mreze kao VIP?

Inace ako je tacno da samo EDGE radi onda kul nista ne gubim sto nemam iPhone 3g :D

E pa krastavac :) I ja sam kasno saznao da VIP nema 3g pokrivenost ! O tome sam već pisao ! MTS (sa koga sam otišao) ima 3g, ali nema besplatne MB za internet...
Ovi iz VIP-a me uveravaju da će uskoro uvesti i oni 3g mrežu... Naravno ne verujem pre kraja ove godine...
 
Cini mi se da je kako gde u BGu, nisam skroz siguran kakva je situacija. Cini mi se da je ovde na forumu Highl1 pominjao da u centru radi OK.

A ne znam ni da li moze 3G u roamingu sa MTS.
 
Poslednja izmena:
krastavac, i ja se skenjao kad sam skontao da ne podržava 3g... Mada kažem, iz VIP uveravaju da će uskoro uvesti i to...
 
Ma ne bre :) Nego VIP mreža :)
Brzine na 3g i WAP (EDGE) neuporedive su :)
Dosta mi vremena treba da npr. učitam FB app na iPhone-u ! :S
I tako... osetna je razlika..
No, nadamo se :)
 
Izgleda da nema vise roaminga sa Mts-om, novi roaming partner Telenor. Kad odem na manual search izbacuje mi dva Vipa i Mts, na Mts vise ne moze da se nakaci.
 
Ja sad ništa ne razumem...
Kod mene sada stoje 3 VIP mreže kao izbor... Ne vidim ni MTS, ni Telenor :(
 
Sacekaj da se sredi situacija, ovo dodje kao nekakav prelazni period izmedju Telenora i MTSa :)
 
Posle 9 godina u MTS-u, danas presao na Vip postpaid 325.
Nadam se da ovo ne citaju menageri MTS-a, jer se onda mogu zabrinuti za korisnike i njihove seobe ka drugim operaterima.
 
Welcome to the club. :) Meni evo drugi mesec kako sam prešao sa Telenora na VIP, sve radi kako treba, stanje je tačno u bilo kojem trenutku, internet super radi, ovde na Vračaru često na'vatam i HDSPA i 325 MB u paketu mi stvarno znači, pogotovo što sam koristio iPhone i sada sam na Androidu, a svi znamo koliko su ti telefoni i platforme zavisni od interneta. :)
 
Dobrodošli u VIP klub :)
Ja sam već rekao, ali moram ponovo (tako sam ponosan :) )...
I ja sam prešao posle 6+ godina sa MTS-a, na VIP i prezadovoljan sam :))))
ČESTITAM SVIMA NA OVOM HRABROM I VRLOM POTEZU :)
 
Svi ste mi mladi korisnici, ja ih koristim nesto vise od 2g :D
 
Nazad
Vrh Dno