Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Kad li ce VIP da ubaci normalne tarifne dodatke, neki medju postpaid paket posto sa 990 paketa odmah sledeci ide na 2500k din...ne znam zasto tako rade...?

Ovo i mene zanima. Nudili su (samo) uz Tattoo i paket 325 da se doplati 500din za 1GB neta. Skroz mi je čudno što to ne nude standardno uz paket 325 ili bar i uz ostale Android telefone...

Da li neko ima neki insajderski info, da li će menjati nešto u skorije vreme? Ova ponuda im je sad već prilično nekonkurentna, Telenorovi Prenesi Plus paket mi trenutno izgledaju mnogo primamljivije. :)
 
Poslednja izmena:
Novi VIP Postpaid 600 paket

4gmdys.jpg
 
Znači isplatilo se što sam(smo) ih smarali mejlovima ovih dana. :D

Mada mogli su da stave bar giga neta, a i Desire je samo 2k jeftiniji u odnosu na 325.

Telenor za te pare nudi giga neta + Desire za 24k, što je osetno bolja ponuda, osim ako HTC ovi u VIPu i dalje nisu zaključani. :)
 
Poslednja izmena:
Da, ali VIP nudi 300min vise razgovora, nekome to odgovara...
Ne moze se svima ugoditi, jasno kao dan :)
 
Pa, da, ali VIP je baš forsirao tu Android priču, a čudno da nemaju bar jedan paket namenjen Android populaciji, tj. da paket ima što više MB, a što manje ovog ostalog. Realno 1GB neta je onako taman, barem meni.

Opet Telenor Prenesi paketi prenose neiskorišćeno u naredna 3 meseca, tako da tih 300 minuta može efektivno da bude kao VIPovih 600, možda ne baš, ali shataš poentu, dok sa druge strane nude 1000 SMS-ova i 1GB neta.

Kontam da je neko u VIPu seo "eh, kako da prehebemo Telenor, a evo, paf, duplo više minuta za iste pare". :)

I još jedna promena je da je sada Samsung Galaxy S jeftiniji od Desire-a uz VIP pakete, a bio je skuplji do juče.
 
Poslednja izmena:
Kako li potrosis 1GB nije mi jasno. Ja ne ispustam fon iz ruku, i opet jedva da dodjem do 300-400MB
 
Pa recimo napraviš hotspot pa se nakačiš sa laptop-a, dobro dođe ponekad kad nema drugog neta. U svakom slučaju bolje da ostane, nego da se "grčim", a u slučaju kad se probije limit odoše parice dodatne za čas. :)
 
Ma stoji, ja doduse imam wifi i u stanu i u ofisu, ali se cesto i ne kacim lakse preko hsdpa...
 
A evo ga i Telenor:
prenesi.png


Ne znam kako se vama čini, ali meni je ova MTSova ponuda bolja jer su uz M i L pakete dali solidno megabajta, ovo ostalo mi je dovoljno u svakom slučaju. :)

Realno M šije 325, a L šije novi 600 paket. Kad se podvuče crta, moža je M paket najbolji jer za cenu manju od 1000din jedini nudi i 300 minuta, 600MB i 600SMSova, mada ni Prenesi Plus 500MB nije loš za one koji ne pričaju previše.
 
Poslednja izmena:
Upravo tako, MTS trenutno ima najbolju ponudu po pitanju MB, ja sam na MixNet L, i sasvim mi je to dovoljno...
 
sta im znaci "domaci sadrzaj" za internet protok??? :)
 
Sve zavisi šta kome treba. Meni recimo treba tih 325 minuta poziva, a 1000 poruka i 1GB neta ne, pa mi je najbolja VIP ponuda.

Pa M paket daje 300min plus je malo jeftiniji, sad ako je tih 25 minuta presudno, a sa druge strane 600MB vs 325 MB i SMSova. Ni meni ne treba 600 SMS-ova, ali net uvek može da zatreba.
 
Kod VIP-a besplatne poruke mogu biti SMS ili MMS.
Njihov paket 600 je idealan za moje trenutne potrebe. OK, ima viška MB i SMS/MMS, ali bolje višak toga, nego manjak minuta, kao kod Telenora.
Doduše, to i nije toliko bitno, jer nisam od onih koji menjaju broj/mrežu češće nego patike. Ostajem na Telenoru.
 
A što da ne? :p

Nikako mi nije jasno zašto se ljudi vezuju za broj telefona kao pre 10+ godina. Uz toliko besplatnih (beskorisnih) SMS-ova ništa lakše nego poslati celom imeniku obaveštenje o novom broju, a tu je i Skype status, Gtalk status, Facebook info i status itd. Danas retko ko pamti broj i kuca broj, osim prvi put kada ga unose u imenik. Jedino može biti problem ako neko ima štampane vizit karte, mada i to nije prevelik problem ako se radi o privatnom broju...

I ne moraju da omoguće migraciju broja nakon 1. januara, baš me briga, promeniću operatera opušteno i uzeću najbolju ponud za sebe. Inače, već 3+ godine koristim isti broj i neće mi biti ni najmanji problem da ga promenim, ako bude bilo potrebe. :)
 
Poslednja izmena:
Pa ko daje privatan broj na vizit karti :d Veoma malo ljudi kod nas ima razdvojene poslovne i privatne brojeve mobilnog...
 
marko_n, ne znam koliko imaš godina, čime se baviš i sl. (i ne interesuje me), ali moj broj, meni, vredi mnogo više nego nekoliko stotina dinara mesečno, da bih ga menjao čim drugi provajder izbaci bolju ponudu ;)
 
Pa ko daje privatan broj na vizit karti :d Veoma malo ljudi kod nas ima razdvojene poslovne i privatne brojeve mobilnog...

Pa, viđao sam vizitke i sa full kućnom adresom. :)

@PJ
Pa ok, ali ne reče razlog zašto je to tako, nije da me nešto mnogo zanima :) ali forumske priče radi.
 
Emotivac, vezujem se za stvari ;)
 
OK :)

Jeste da je teški off, ali ipak, da ti čestitam na šesthiljaditom postu! :)
Evo i shoot za uspomenu i dugo sećanje:
66he6b.png
 
ovi postpaid 325 i 600 su odlicni.
razmiljam da predjem na vip ali trenutno nemaju telefon koji mi je zanimljiv..
ali mislio sam za devojku da predje na 325 i vip droid ili samsung 5230..
znam da ovaj droid ima android:smoke: ali kakav je inace? nista bas da nadjem o njemu..
osim sa vip sajta,kamera i display deluju ok..+ os za 1 din..deluje savrseno:)

nisam pratio vip katalog nikada,jel inace imaju slabu ponudu telefona kao sada ili.. se ceka oljusak pred NG?
oni htc su mi najodvratniji telefoni ikada a kada sam video ekran na wildfire.. sramota:crash:
 
@HSV: ja sam ovog meseca prešao na 600 VIP Postpaid... PREPOROĐEN SAM! Uopšte ne vodim računa o pozivima i porukama, nisam ni pola potrošio, a već za 7 dana ide reset brojača :)
Ma vrh... a bio sam na 325 koje sam redovno znao da prekoračim...

No, to na stranu...

Hteo sam da ti dam predlog...
1. Ukoliko ne uzmeš telefon u VIP-u, možeš da uzmeš 25% popusta.
2. Na internetu imaš vaučere od 10% popusta koje ostvaruješ kada potpišeš ugovor (25+10= 35%/mesečno popusta)
3. Ako sada napraviš/potpišeš ugovor (do NG) dobijaš duplo više minuta sledećih godinu dana (tako ide nova kampanja, proveri šta je tačno u pitanju)

I sad kad sve sabereš ispada nešto ovako:
Postpaid 600 = 1490din/mes
Popust: cca 970 + PDV
Ukupno minuta, sms, mb: 600+600 = 1200

Mislim da je ovo najbolja ponuda na tržištu IKADA!
:D
Sad ti vidi :)
 
hvala na savetima ali..:)
umem ja da prekoracim 600 poruka..tj trenutno oko 650 mesecno..
aj mogu to nekako da smanjim,600 min mi je i vise nego dovoljno,a mts za 200 din vise nudi mixnet l,1500 poruka !!!,1,5 Gb protoka i 600 min.. lud paket,a meni su racuni sa mix1000 tako oko 1800-2000 din..
ne znam sta da radim,ok je je taj vip paket ali mi se ne svidja ni jedan telefon a ne bih prelazio na vip bez tog ''poklona'':)

opet za telekom ne znam dal ce se prodati i kakve ce cene biti posle..luda drzava,3 oparatera vec 3 godine a povoljnosti na kasicicu[osim ajde vip]
al i dalje nas u stvari deru..


nisam pametan vise.

a to do ng da potpisem otpada jer mislim da mi poslednji ugovor[za mix1000] koji imam sa mts istice u martu/aprilu.. ne znam sta se desava ako hocu da ih odj...m malo ranije?:d:-devil-::mad:
 
...
2. Na internetu imaš vaučere od 10% popusta koje ostvaruješ kada potpišeš ugovor (25+10= 35%/mesečno popusta)
...

Znam da je ovih vaučera bilo polovinom godine, ali nisam ih nešto viđao skorije...gde si video da to može da se nađe?
 
da im mene zanima gde ima tih po 10%? posto hocu da predjem na vip
 
Nazad
Vrh Dno