Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Planiram da uzmem Neo Neo tarifu i Samsung A55, pošto ću uskoro preći iz Mts-a kod njih i preneti ceo broj zanima me da li ću imati neke povoljnosti, npr. popust prvih nekoliko meseci?
 
Planiram da uzmem Neo Neo tarifu i Samsung A55, pošto ću uskoro preći iz Mts-a kod njih i preneti ceo broj zanima me da li ću imati neke povoljnosti, npr. popust prvih nekoliko meseci?
Najbolje sa nekim iz poslovnice dogovori možda će naći neko rešenje za benefit .
Zvao sam ih na 060/1234 i pogodi šta su mi rekli !?😀
 
Najbolje sa nekim iz poslovnice dogovori možda će naći neko rešenje za benefit .
Zvao sam ih na 060/1234 i pogodi šta su mi rekli !?😀
To i ja razmišljam da pitam kad budem otišao kod njih.
Šta su rekli brate moj napaćeni? :D
 
Ljudi poslovnica\call centar retko kada imaju neke pametne akcije\benefite.
To se uvek rešavalo preko promotera\akvizitera...
 
U ovoj temi se brdo članova javljalo da imaju broj ili da su kontaktirali akvizititera, nađeš post, iscimaš čoveka na pp za broj...
 
Planiram da uzmem Neo Neo tarifu i Samsung A55, pošto ću uskoro preći iz Mts-a kod njih i preneti ceo broj zanima me da li ću imati neke povoljnosti, npr. popust prvih nekoliko meseci?
Teško da ćeš dobiti uz telefon neku popust na pretplatu, dobija se samo bez telefona neko 50%, neko 6 meseci po dinar a nekima je nađeno po par stotina dinara manje. Imao je promoter iz Novog Sada temu ovde na forumu ali je obrisana na kojoj je ostavio broj i nudio je 6 meseci po dinar bez telefona.

Mada ako ti nije žurba sačekaj i budi na pripejdu, verovatno će biti neka akcija u junu ili tokom leta jer ih je napustilo dosta ljudi. Do skoro je bilo normalno da se dobije 20-25% a ako si imao koga u A1 mogao si i 50% popusta na pretplatu sa telefonom, sad su zategli a ljudi se navikli da dobijaju popuste.
Ja sam na trenutno na pripejdu zbog raskida ugovora a novi neću da potpisujem dok ne iscimam nekog u A1 ili ne budu oni dali neku akciju ovako!
 
Koliko placas priprejd, sta dobijas z akolko para?
Nisam na pripejd pa sigurno 15 godina tako da nemam pojma sta se sada dobija
 
Koliko placas priprejd, sta dobijas z akolko para?
Nisam na pripejd pa sigurno 15 godina tako da nemam pojma sta se sada dobija
Trenutno mesečni planovi
Top plan, 700 din. (3 GB i 200 min/sms)
Mega plan, 1000 din. (10 GB + po 5 GB za Insta i TikTok i 500 min/sms)

Ja planiram da probam prvo Top plan da vidim da li mogu da izguram mesec dana sa tim. Ako ne, sa Mega planom sigurno cu moci
 
Trenutno mesečni planovi
Top plan, 700 din. (3 GB i 200 min/sms)
Mega plan, 1000 din. (10 GB + po 5 GB za Insta i TikTok i 500 min/sms)

Ja planiram da probam prvo Top plan da vidim da li mogu da izguram mesec dana sa tim. Ako ne, sa Mega planom sigurno cu moci
Moj savet uzmite Mega tarifu ( za 300 dinara skuplja ) , manje od kutije cigara a nećete da razmišljate o svakom MB utroška .😀
 
Trenutno mesečni planovi
Top plan, 700 din. (3 GB i 200 min/sms)
Mega plan, 1000 din. (10 GB + po 5 GB za Insta i TikTok i 500 min/sms)

Ja planiram da probam prvo Top plan da vidim da li mogu da izguram mesec dana sa tim. Ako ne, sa Mega planom sigurno cu

Auuuuu, odrase te za Mega plan.
 
To i mene zanima jer mi za mesec dana istice ugovor pa da vidimo dal ce da se rastajemo ili da poslujemo dalje
samo podnesi prenos broja u neku mrezu, to pali za sve tri mreze, ne treba nijednu stedeti. Bezobrazni su jako postali. Nema dobre mreze ima samo dobre ponude od sve tri mreze, a prenos je jedini nacin da sigurno dobijes ponudu kako dolikuje...
 
samo podnesi prenos broja u neku mrezu, to pali za sve tri mreze, ne treba nijednu stedeti. Bezobrazni su jako postali. Nema dobre mreze ima samo dobre ponude od sve tri mreze, a prenos je jedini nacin da sigurno dobijes ponudu kako dolikuje...
Prekinut ugovor povodom poskupljenja jer sam uhvatio dobru priliku da isplatim uredjaj u potpunosti, a da ne moram nastaviti mesecnu pretplatu od 3000 da placam, zvali me jednom i samo prekinuli poziv i prebacen broj na prepaid automatski. Sada cekam tu ponudu za postpaid, ako ne bude bilo ponude ide se u Yettel, pa na neku Total tarifu sto bude u ponudi za 50% od cene. Nadam se da cu i ja dobiti ponudu tu, ali evo proslo je vec skoro mesec dana i nista
 
samo podnesi prenos broja u neku mrezu, to pali za sve tri mreze, ne treba nijednu stedeti. Bezobrazni su jako postali. Nema dobre mreze ima samo dobre ponude od sve tri mreze, a prenos je jedini nacin da sigurno dobijes ponudu kako dolikuje...
Ovo probao pre dve godine sa mtsom i ništa nisam dobio pa presao u A1.
Iskreno nemam kada da idem da podnosim zahtev i Yetel pa posle nekoliko dana pripejda da podnesem zahtev za postpaid.
Na kraju pošto nisam planirao tel da uzimam videću ako je velika razlika u pretplati možda se i iscimam za Yottel
 
Nazad
Vrh Dno