Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

myBel na jednom, 066 Postpaid na drugom.
 
jesu...kakvi su s****!katastrofa,umjesto da izlaze u susret korisnicima oni rade potpuno obrnuto!

http://www.vipmobile.rs/privatni/postpaid/tarifa.33.html
ily-SRB.jpg


:d
 
Jel popust od 50% vazi samo do nove godine ili do isteka ugovora?
 
Vala bas!Ako ti se ne isplati ti ne moras ni da uzimas.Meni se isplati tako da cu ja sutra pravo do neke od njihovih poslovnica da potpisem ugovor.
 
sta se desava ako npr imam rok da platim za mesec do 10og a ja to ne uradim? blokiraju mi broj ili jednostavno mogu npr to da uplatim i za 2 meseca?
 
sta se desava ako npr imam rok da platim za mesec do 10og a ja to ne uradim? blokiraju mi broj ili jednostavno mogu npr to da uplatim i za 2 meseca?

Ako ti leze za placanje 1vog, oko 10tog ti gase odlazni saobracaj, oko 12-13, ti stize opomena, oko 25 te zove agencija da pita kada ces da platis, sa njima mozes da se vozas jedno mesec dana pre nego sto ili platis ili ti raskinu ugovor.
 
Ne znam da li ste videli, ali je VIP uveo postpaid tarifne dopune, pa tako za 10mb dopune mesecno doplacujete 250din. Mislim, kakav je to bezobrazluk. Kao da smo mi loodi. 10mb dopuna. Telenor i MTS su daleko povoljniji kada su tarifne dopune u pitanju. Pitam se ko je taj koji ce ovo uzeti...

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
 
Te dopune postoje vec 2 godine. To je bajato.
 
Preveliki je jaz izmedju paketa, 325 je 1280 din( sa porezima) a sledeci paket je ~3200din( isto sa porezima) treba im neki postpad 500 i nek kosta 1500 dinara, to je malo ispod 2000 dinara sa porezima i to bi bio idealan paket za mene :D
 
Preveliki je jaz izmedju paketa, 325 je 1280 din( sa porezima) a sledeci paket je ~3200din( isto sa porezima) treba im neki postpad 500 i nek kosta 1500 dinara, to je malo ispod 2000 dinara sa porezima i to bi bio idealan paket za mene :D

Ja sam imao srece i iskoristio sam vaucer od 10% popusta, nisam uzeo telefon i dobio jos 25% popusta i mesecno placam 830 din paket 325 :wave:
 
Evo jedne pohvale za VIP.... Imam 3 VIP postpaid broja u kuci, a za dva isticu ugovori pocetkom decembra. Danas stigla koverta sa natpisom: "Nagrada za vernost". Za obnovu ugovora su mi ponudili duplo vise minuta po ceni standardnog paketa, sto je zaista dobro. Sada ocekujem da mi stigne ponuda za drugi broj, a nadam se da ce biti ista.
 
postoji li mogucnost da se nekako pre vremena raskine post paid ugovor kod ovih lopova?
 
Postoji.
Platis sve preostale mesecne pretplate na koje si se obavezao.
 
Ja mislim da raskid ugovora predvidja i odredjene "penale" koji nisu bas mali (vidi u ugovoru). A placas sa porezima verovatno - preostale racune do isteka.
 
Sa porezima :)

A sto kaze milos, postoje i odredjeni penali. Sve pise tamo u ugovoru. :)
 
Poslednja izmena:
Ako platiš sve pretplate, besmisleno je da ti naplate penale, jer u tom slučaju možeš da platiš pretplate, isključiš karticu i sačekaš da istekne ugovorna obaveza.
 
17.1. U slučaju da Pretplatnik raskine ili svojim ponašanjem dovede do raskida odnosno prestanka Pretplatničkog odnosa pre isteka minimalnog predviđenog perioda njegovog trajanja, kako je određeno članom5.1.3 Opštih uslova, Pretplatnik se obavezuje da plati Vipu ugovornu kaznu zbog neizvršenja ugovorne obaveze, u iznosu koji je naznačen na zahtevu prilikom zasnivanja pretplatničkog odnosa. U slučaju da Pretplatnik ne vrati Vipu mobilni uređaj i SIM karticu, iznos ugovorne kazne za neizvršenje ugovorne obaveze, uključivaće i iznos ugovorne kazne
za ne vraćanje opreme kako je određen stavom 17.3.
L I N K .pdf
 
Poslednja izmena:
e jos jedno pitanjce..
ja sam uzeo tel pre vise od godinu dana u Vip-u na tarifu 325.
Pitanje je mogu li da smanjim tarifu na onu najnizu?
 
@Stronger: Pre isteka ugovorne obaveze ili ne mozes, ili mozes uz "penale". Verovatnije je ovo prvo...
 
Moze, ali ako si uzeo telefon moraces da platis penale da bi presao u nize tarifne razrede.
060/1234, odmah ces saznati koliko.
 
Verovatno je to razlika u ceni telefona koji si uzeo.
Tako nekako.
 
mozda je malo glupo pitanje, ali kako da ugasim govornu postu? :)
 
Nazad
Vrh Dno