Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Не мора нужно да буде телефон. Имају у понуди таблете, телевизоре, разне геџете...

Poslato sa HRY-LX1T pomoću Tapatoka
 
Nije ovo lose, ali koliko vidim ovih 366 GB vaze samo za prvu godinu ugovora, dok za drugu godinu nema nista....
 
Samo da je za obe godine ugovora odma bi otišao da potpišem Neo 3 i uzeo A50 za 150 i prodao ga za koliko je već 250-280.
U svakoj akciji mora da postoji neka caka.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
Malopre sam bio u VIP da vidim neki telefon i zaboravim da pitam da li je telefon moguće platiti u kešu na licu mesta. Jel zna neko?

Znam da sam prethodni platio karticom, ali sada mi više odgovara keš.
 
Zašto ne bi moglo?
 
Malopre sam bio u VIP da vidim neki telefon i zaboravim da pitam da li je telefon moguće platiti u kešu na licu mesta. Jel zna neko?

Znam da sam prethodni platio karticom, ali sada mi više odgovara keš.

Na sajtu im pise cena za gotovinu (sto podrazumeva da ispaltis u celosti trosak za mob, bilo da provuces karticu ili daš keš na licu mesta)
 
Mislim da sam jednom prilikom, pre nekoliko godina, u Telenor poslovnici imao situaciju da ne primaju keš. I ako se dobro sećam, telefone u Telenoru sam uvek plaćao uz prvi mesečni račun nakon preuzimanja. Ali tamo baš odavno nisam uzimao telefon.
 
Jel kod VIP poklon ide odmah uz telefon ili se kao kod Samsunga negde prijavljuje, pa se čeka?
Konkretno ovaj P30PRO sa GT2 satom.
 
Zovi prodaju, 0601238 mislim da je broj.
 
Jel kod VIP poklon ide odmah uz telefon ili se kao kod Samsunga negde prijavljuje, pa se čeka?
Konkretno ovaj P30PRO sa GT2 satom.

I mene ovo zanima, pliz napisi sta su ti odgovorili. Tnx
 
Ide sve odma (sat i telefon) , cak ide i kes :) Ja narucio online slicnu akciju (mate 20 pro i gt) kurir je uzeo kes :)
 
Kako vam se cini kombinacija Neo3 + Honor 9X? Gledajuci cene na KP, dobra je ponuda, ako se placa odjednom telefon kosta 15k.
Razmisljam da ga uzmem zeni, gledajuci review-ove otprilike OK po toj ceni?
 
Plaćaš odmah 15k ali imaj na umu da bi ti Neo 3 bez telefona koštao 1199. Ovakvo će te koštati 1699 ili tačno 500 dinara više. Za 24 meseca to je još 12000 preko.

from Tapatalk SM-A505FN using my Sent
 
Znam, izračunao sve to - 27k ukupno, dok se na KP vrti od 230e pa naviše, što ispada otprilike isto kad se prebaci u dinare.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
1 pretplata, 1 broj, 1 telefon platis i 1 dobijes na poklon!
 
Malopre dobih poziv sa broja +381601238, ističe mi Kućni Net za mesec dana, imam Kućni Net XL trenutno (ranije imao Kućni Net 3 pa prešao na XL pre oko godinu dana).. ukratko: nude mi obnovu uz staru cenu koju trenutno plaćam (1.699) umesto nove od 1.799. Ušteda 100 dinara na mesečnom nivou.. odbio :smoke: stvarno ne znam je l' oni misle da je neko retardiran da pristane na tako nešto, a još sam i premium korisnik, imam NEO 4 i NEO 5 pored Kućnog Neta i računi mi nisu ispod 7000 svakog meseca
 
Dobro si uradio jer prolazi XL za 1199!
 
Kakav crni premium korisnik kod Vipa. Opekoh se jednom i to je to. Od sada samo max popust i najjeftiniji paket.
Inače, nekom logikom Vipa ako imaš više brojeva kod njih onda si rizičan korisnik, nikako premium.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Društvo, potrebna mi je mala pomoć, pošto sam pročitao dobar deo postova u ovoj temi i nisam pametan šta da uradim.
Naime kod VIPa mi je skoro istekao NEO 2 i trebalo bi da ga produžim. Takođe imam i Kućni Net L kod njih na osnovu koga imam dodatnih 10GB mesečno.
Dakle, ukupno imam 13 GB mobilnog Neta a trošim oko 3-4 GB.
Što se tiče razgovora obično mesečno trošim najmanje 1000 min, tako da su mi neograničeni pozivi must.
Ono što je problem je što više nema NEO 2, a novi NEO 3 paket je skuplji 20%. Znam da je u pitanju 200 din/mesečno, i da nije veliki novac, ali u pitanju je princip, jer taj 1 GB mesečno više meni ne vredi toliko.
Da ne govorim o tome da mi stalno kada zovem korisnički servis predlažu da mi račun šalju na e-mail, kao ekologije i sl., a da se nelažemo to rade samo da ne bi morali da štampaju račun i plaćaju poštarinu kako bi uštedeli 20-30 din.
Dakle, zvao sam ih i predočio im sve, i takođe rekao da konkurencija (mts) nudi isto, plus Viber neograničeno, usporen Net nakon potrošenog brzog (100 din/mesecno) i 100 min u romingu mesečno (Crna Gora i Bosna) u paketu Omorika 1.
Takođe sam predložio da nađemo rešenje i da mi daju 2 meseca po 1 din, a ostatak da idemo po ceni NEO 3, i to su odbili.
Ono što me drži kod njih je tih 10 GB koje imam još godinu dana, a nakon toga, padam na standardni NEO 3.
Koliko sam pročitao, ako podnesem zahtev za promenu ovi iz VIPa neće se puno boriti da me zadrže jer je mali račun (NEO 2 i Kućni Net L su 2500 mesečno).
Razmišljao sam da probam da odem u poslovnicu i da im zapretim da ću dogodine otkazati i Kućni Net, kada istekne ugovor, ako mi ne daju neki popust, jer ti vaučeri za kupovinu telefona i ostale navlakuše sa 366 GB za godinu dana uz mobilni za dinar i slično me ne interesuju.
Molim vas za mišljenje/savet/iskustvo, ako neko ima nešto korisno.
Unapred hvala na sugestijama.
 
Poslednja izmena:
^Kod mts je prednost sto mozes ugovor na 12 meseci pa taman kad ti istekne taj VIP kucni net vidi sta ces dalje. Naravno ako ti je 4gb dovoljno koliko dobijes za Omoriku 1 kada kupis online 3+1 gb.

Послато са SM-G935F помоћу Тапатока
 
^Kod mts je prednost sto mozes ugovor na 12 meseci pa taman kad ti istekne taj VIP kucni net vidi sta ces dalje. Naravno ako ti je 4gb dovoljno koliko dobijes za Omoriku 1 kada kupis online 3+1 gb.

Послато са SM-G935F помоћу Тапатока

I ja tako kontam. Takođe i ta opcija sa 12 meseci je isto nešto što me vuče ka mts-u.
 
Kod Telenora uz Total2 i sadašnjom akcijom duplo više interneta i 50% popusta sa dve aplikacije besplatno imao bi 4GB za 1000 dinara.

Послато са MI 8 помоћу Тапатока
 
@Maxi69 Ne daju i 50% popusta i duplo više neta, ili jedno ili drugo
@Mudri to je cena sa popustom kada se uzme i telefon preko Mobi banke. Puna cena je 2049(-50 za e-račun) i na nju se obračunava popust od 50%. Ima sve lepo objašnjeno u Telenor temi u poslednjih 20-ak postova da ne idemo ovde u off

from Tapatalk SM-A505FN using my Sent
 
Nazad
Vrh Dno