Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Pa nisi ni tražio. Lepo kažeš ja sam tu od početka i hoću da me častite... , najbolje preko fejsa... Ja im slao i slike kutije što su pakovali telefone u početku i dobio i popust i poklon... Nisu loši, al moraju da se cimaju [emoji53]

Poslato sa POT-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
I ne treba da "caste" stare korisnike... to na kraju dovodi do toga da zvanicne cene su prenapumpane.
U prevodu, onda nikada ne dobijamo popust, nego prvo placamo vecu cenu!

Ovo za nove korisnike je fina stvar da se privuku da probaju, to je skroz normalna stvar.
Loyalty je najgora moguca "promocija" za korisnike.
 
I ne treba da "caste" stare korisnike... to na kraju dovodi do toga da zvanicne cene su prenapumpane.
U prevodu, onda nikada ne dobijamo popust, nego prvo placamo vecu cenu!

Upravo se ovo dogodilo u Telenoru, problem je što većina ovo ne razume.
 
Poslednja izmena:
^ye.
Karteli i oligopoli obozavaju korisnike koji veruju da je Loyalty program dobra stvar - zasto bi ga inace sve vise primenjivali, sigurno nije jer vole korisnike :D
 
Ne kapiras da ce to poveccati opet cene?:)
 
Veruj da nemam pojma ni ja, ok prebacio sam pre 3 god iz telenora broj i uzimam telefone uz svaki ugovor ali niti sam se interesovao nesto kod njih niti sam razmisljao o tome, dobio poziv iz kol centra i kao nudimo vam to i to kao nasem dugogodisnjem pretplatniku (cele tri godine). Ne verujem da je to samo meni ali eto ja sam na forumu pa sam preneo taj info ovde. Mnogima mozda i ne treba tako nesto jer ne zele da menjaju broj, otkud znam
Kad ti je istekao stari ugovor? Na jednom postpejd broju ističe ugovor za 3 meseca i stigla je pošilja iz Vipa kao da se obnovi ugovor i da se izabere jedan od 2 telefona koji su krš naravno. U suprotnom za 3 meseca je cena paketa 1199din. Nikakav popust na pretplatu bez telefona nisu spominjali a vidim da je neko dobio neo 3 za 700 din ili sam ja to nešto sanjala.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Kad ti je istekao stari ugovor? Na jednom postpejd broju ističe ugovor za 3 meseca i stigla je pošilja iz Vipa kao da se obnovi ugovor i da se izabere jedan od 2 telefona koji su krš naravno. U suprotnom za 3 meseca je cena paketa 1199din. Nikakav popust na pretplatu bez telefona nisu spominjali a vidim da je neko dobio neo 3 za 700 din ili sam ja to nešto sanjala.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
Novi ugovor sam u septembru prosle godine potpisao, tako da nema veze ponuda sa isticanjem aktuelnog ugovora

Poslato sa LLD-L31 uz pomoć Tapatoka
 
Moze li kod VIPa da se raskine ugovor zbog loseg signala na lokaciji i da se broj prenese u drugu mrezu tj. da ga ne ugase, iskustva?
 
Moze li kod VIPa da se raskine ugovor zbog loseg signala na lokaciji i da se broj prenese u drugu mrezu tj. da ga ne ugase, iskustva?

Moze da se otkupio UO i onda broj postaje postpaid bez UO. Tada radis prenos u drugu mrezu. Nemoj na prepaid jer ces morati da ostanes u Vipu 3 meseca nakon prelaska na Prepaid. Otkup UO se dogovara preko email [email protected]
 
Čovek pita da li može da raskine ugovor na osnovu lošeg signala, kakve veze sa tim ima otkup ugovorne obaveze?

SM-A505FN 4/128 tt
 
Da li penzioneri još uvek mogu da koriste besplatno onaj dodatak za ograničenje neta? Neo 2 tarifa je u pitanju.

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Kad ti je istekao stari ugovor? Na jednom postpejd broju ističe ugovor za 3 meseca i stigla je pošilja iz Vipa kao da se obnovi ugovor i da se izabere jedan od 2 telefona koji su krš naravno. U suprotnom za 3 meseca je cena paketa 1199din. Nikakav popust na pretplatu bez telefona nisu spominjali a vidim da je neko dobio neo 3 za 700 din ili sam ja to nešto sanjala.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока

Neće svakome ponuditi za 700 Din. neo3 paket, moraš prvo podneti zahtev za raskid ugovora pa te oni posle tri dana zovu, meni su ranije dok sam bio pod istekom ugovorene obaveze nudili standardni paket što je dosta skup od ranijeg paketa što sam imao,nije mi odgovaralo pa sam raskinuo ugovor, posle su me zvali ... najbolje zadnji mesec pred istekom UO otići u poslovnicu i raspitati se, mada oni ništa neće ti ponuditi, samo cene iz kataloga.
 
Poslednja izmena:
Kad ti je istekao stari ugovor? Na jednom postpejd broju ističe ugovor za 3 meseca i stigla je pošilja iz Vipa kao da se obnovi ugovor i da se izabere jedan od 2 telefona koji su krš naravno. U suprotnom za 3 meseca je cena paketa 1199din. Nikakav popust na pretplatu bez telefona nisu spominjali a vidim da je neko dobio neo 3 za 700 din ili sam ja to nešto sanjala.

Koliko znam to nije moguće u sistemu da se podesi, 700 din za Neo 3 ne verujem dok ne vidim. Pišu ljudi svašta... Jedino što možeš da sačekaš malo, sada će im rođendan i možda nešto izbace normlano.
 
Čekaj, na 958. strani imaš ugovor gde ja za intarifu dobijen popust 50% a ti ne veruješ da za NEO3 daju ~40% ?
Mislim ne moraš ali šta očekuješ da svako slika ugovor ko dobije te popuste?
 
Nije 700, nego 699 dinara za Neo 3. Izmedju ostalih koji su se javili ovde, i ja sam to dobio.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ja sam dobio NEO 3 za 700 din. Uz ugovor na 2 godine. Ali sam podneo zahtev za gasenje broja pa su me tek tad nazvali i ponudili tu opciju.
 
Ja sam podneo zahtev za prenos u Telenor i odobreno mi maksimalno brzo, niko me nije ni cimnuo iz Vipa [emoji16]

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Eto, sada bi mogli da napravimo portfolio korisnika kojima nude tu pogodnost.
Znači, vi koji ste dobili trojku za 699, koliki su vam računi, koliko imate dolaznih poziva, koliko dolaznih...
Da ukapiramo šta traže [emoji1]
Ovo jeste privatna stvar, al' ovde smo svi inkognito, pa ko velim, može [emoji6]
 
Meni odgovara i da ostane 999 tj odgovara korisniku neo 2. Trebaju mu neo minuti a ni onih 2gb ne potroši. Ostaje da pogledam listing potrošnje dal se uklapa u žabu pa da podnesemo za pripejd. E smara ovo više. Sad je 1200din samo pretplata bez telefona. Sačekaćemo da vidimo hoće li biti kakvog popusta.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Da li je neko raskidao skoro UO pre vremena i kako su mu naplatili ..
Drug danas hteo da raskine Neo2 4 meseca proslo od pocekta uo ,bez telefona, 990 din ,(dobio poslovni sve dzabe)
Ovi rekli da moze ali mora da plati razliku od tih 700 din za sva 24 meseca ...prepucavao se sa njima...koliko sam ja shvatio oni treba da naplate samo za ta 4 meseca razliku u ceni?
 
Samo za 4 meseca,muljaju ga pa ako prođe.

Sent from my SM-T585 using Tapatalk
 
Potvrđujem, treba da plati samo razliku do pune cene tarife, puta broj meseci od početka UO.
 
Poslednja izmena:
Ali oni po direktivi ne smeju tako da kažu iako je ispravnije za korisnika. Ko kaže tako (snimaju se razgovari u kol centru) može da leti sa posla.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Kakva glupost. Nego vecina nema pojma da se zakon promenio i jos pricaju po starom (bar dok se ne podnese zahtev). Kao i za sve ostale informacije (kod svih operatera, prodavaca, sluzbi, itd.) - preovladava neznanje i sopstveno tumacenje (pravljenje pametnim)
 
Nazad
Vrh Dno