Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Jbt, jes' ti pročit'o ceo moj post!?
Paketi poput ovih JESU poželjni i kvalitetni, kako ti kažeš, ko to osporava? Međutim, ne sme NEO 2 biti najjeftiniji paket, o tome se radi, šta ne razumeš? Glupo mi je što uopšte pišem ovaj post, ko prethodni nije razumeo, nema pomoći...

Pa nije NEO 2 najjeftiniji paket, jesi ikada bio na sajtu VIP-a!?
Da si bio video bi da ima još 2 tarife koje su jeftinije od NEO 2


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne znam, možda sam i bio na sajtu, moguće je...
Još jednom, ko nije shvatio suštinu mog posta, glupo je da objašnjavam. Suštinu.
 
Pa nije NEO 2 najjeftiniji paket, jesi ikada bio na sajtu VIP-a!?
Da si bio video bi da ima još 2 tarife koje su jeftinije od NEO 2


Sent from my iPhone using Tapatalk
Da, dajete 5 minuta 10 poruka i 50 KB za 100 din manje od Neo2...vrlo velikodušna ponuda...ma zaista je ovaj forum postao stecište raznoraznih botova, kojima je svest zamagljena od mirisa sveže tostiranih sendviča...

XT1650
 
Prave promocije za većinu Srbalja su te, da krenu paketi od, npr. 400rsd (100m/100sms/300mb, recimo), pa da se krene uzbrdo sa cenama/ponudama. Neo tarife su dobre, ako nemaš (a nemaš) jeftiniju varijantu.

Pišeš a nisi ni proverio, sve forum experti

Ovaj prvi paket što si naveo se zove Klasik i košta 500rsd, jači od njega je klasik plus za 800rsd sa 200/200/1GB pa nakon toga ide NEO 2...



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mislim da grešiš, upravo su Neo tarife dovele do novih promocija. Ja sam kod Telenora i da nije bilo Neo tarifa ne bi bilo ponude Telenora +10GB svaki mesec.
Nemoj da u svakoj stvari gledaš samo negativno, pokušaj da vidiš i pozitivne stvari.

Ni Neo ni paketi od preko 1600 nisu ni za 10% stanovnika.
 
Znam, a to znaju i vip, telenor i mts.
Ali, neo paketi su pozitivan korak. Pogledaj šta u Terlenoru možeš da dobiješ u redovnoj ponudi do 1000 dinara – 150 minuta u svim mrežama (+5000 min u Telenoru) + 250 sms + 250 MB.
 
Jeste pomak, ali je u najmanju ruku smesno da "neograniceni" minuti iz NEO tarife kostaju samo 100din vise od 200 minuta iz klasik plus. Deluje kao da su minuti u klasik plus "malkice" precenjeni.
 
Pa srediće se to kad neo 2 podignu na 1700 din i bez telefona, tada će biti smislena razlika :)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Pa srediće se to kad neo 2 podignu na 1700 din i bez telefona, tada će biti smislena razlika :)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Ne bi smeli da podignu cenu.
kod nas su još uvek prevelike cene, pogledaj u Telenoru Bugarska šta dobijaš za 15 eura (31 BGN):

1.jpg
 
Da, da, tako ce vec imati smisla. :)

edit: petre, mislim da je u pitanju sarkazam.
 
Poslednja izmena:
Pazi ja se malo jesam šalio al činjenica je da ta razlika stvarno ne pravi smisao, i činjenica je da oni pominju neko trajanje promocije za te neo pakete (do kraja avgusta beše). Meni je nekako najlogičnije da tada podignu cenu...

200 dinara je inače sada razlika, 800 vs 1000 din, 200/200/1 GB vs neograničeno/neograničeno/2 GB. Baš nema smisla taj klasik.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Vidim da ljudi ovde pominju vip online tarifu, ali su je nekako zbudzili na njihovom sajtu, pa ne znam da li sam dobro izracunao. Ako se ne varam 3GB je 290din, dodatak za maksimalno minuta je 420din i recimo onaj za 100 poruka je 60 din. Sve zajedno ne izadje nesto povoljnije u odnosu na neo 2 tarifu. Ima li neki razlog zbog cega se ljudi odlucuju za tu tarifu umesto neo ili je u sustini koriste samo za net u telefonu koji ima duo sim slot?
Gde si našao taj dodatak za maksimalne minute?
 
Standardni dodatak, 240 min, 420rsd, valjda.
 
Za 760 dinara dobija se skoro isto minuta kao u mix M s tim što dobiješ tri puta više neta. Veruj mi da mnogima odgovara, npr. mojoj sestri, koja ne troši više od 200 minuta mesečno a 2-3 gb joj je i više nego dovoljno pritom štedi 240 din mesečno (5.760 din za dve godine).

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Pa u tom smeru se i ide, da se totalno izbaci GSM iz upotrebe, prodavace se samo GB-i.
 
Mislim da ne, svako koristi telefon po svojim potrebama. Na primer ja mesečno u proseku trosim oko 500 minuta i 5-6 gb neta, kolega mesečno sigurno preko 3.000 minuta (biznis korsnik) i oko 2-3 gb. Ali generalno ljudi manje pričaju a više se dopisuju na wa i viber-u, ali uvek će se razgovarati, budemo realni :)

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Ko manje prica? Potrosnja minuta je porasla 15% u 2016.
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Na to sam i mislio, VoIP.
Zbog toga je Vip i napravio taj radikalni korak u budućnost.
 
Za 760 dinara dobija se skoro isto minuta kao u mix M s tim što dobiješ tri puta više neta. Veruj mi da mnogima odgovara, npr. mojoj sestri, koja ne troši više od 200 minuta mesečno a 2-3 gb joj je i više nego dovoljno pritom štedi 240 din mesečno (5.760 din za dve godine).

Sent from my LEX820 using Tapatalk

Mozes li da mi pojasnis ovo? :) Koji paket tacno je u pitanju i sa kojim dodacima? Nisam uspeo da nadjem paket za 760 din.
 
Vrati se par postova nazad, hteo sam da citiram @optical. Radi se o Vip online 3 gb sa dodacima. S tim da sam se danas uverio da je nemoguće preneti broj za ove tarife.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
To je ono što ja vidim u svom okruženju, naravno da nije merodavno. Inače vidim da mnogi na benchmarku slabo pričaju :)
I ja se slazem da su pomak napred, osim po ceni, ali nemojmo pricati da opada koriscenje Voice saobracaja (dakle, pracnje direktno, a ne VoIP) kada su zvanicno porasli. Sta vise, broj korisnika je opao, pa se po korisniku skoro 20% vise prica.
Jeste data saobracaj porastao MNOGO vise nego sto je porastao voice saobracaj, ali ipak voice ne opada.

U sustini, zasto bi se cimao da ukljucujes messanger neki i zoves, ako mozes direktno da dialujes preko voice mreze?
 
Ljudi moze pomoc da li kod neo 2 tarife ima nekih prikrivenih caka, ili 999 dinara neograniceno ka svima i to je to?jel presao neko na te neo tarife

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
 
Nema caka, uzivaj pricaj do mile volje sa drustvom.
Dosta njih je preslo.
 
U sustini, zasto bi se cimao da ukljucujes messanger neki i zoves, ako mozes direktno da dialujes preko voice mreze?

Upravo to je i moje razmišljanje, ne moram da razmišljam kakav je zvuk na viberu ili duo, da li druga strana uvek ima net, da li ima viber, Skype, duo, whats... a zvuk je uvek bolji preko gsm. Stoji da sam ovim može da se premosti, ko ima dosta interneta može samo preko neta da priča, ja sam jedno vreme uglavnom tako razgovarao i funkcioniše. Na stranu što se na benču malo priča, gleda se SoT, a razgovori nula.
 
Poslednja izmena:
  • Like
Reagovanja: NAS
Ljudi moze pomoc da li kod neo 2 tarife ima nekih prikrivenih caka, ili 999 dinara neograniceno ka svima i to je to?jel presao neko na te neo tarife

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
Ja sam juče potpisao ugovor. Bila je priča ovde oko FUP-a, ali ako fon koristiš regularno za pozive nema razloga da razmišljaš o eventualnim posledicama. Pošto VIP nema opciju da uplatiš da ti isključe Net nakon potrošenih 2GB, onda sve to odradiš sam, ručno, u Settings/Data usage I to je to.

Sent from my Redmi Note 3 Pro[kenzo] using Tapatalk
 
Može li se sa telenor postpejda preći na vip postpide online? Odnosno da li se sve može završiti preko računara bez odlaska u poslovnice?
 
Nazad
Vrh Dno