Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

За 99% људи 200GB је више него довољно. Ако имаш Windows 10, можеш видети "data usage" у задњих 30 дана.
 
За 99% људи 200GB је више него довољно. Ако имаш Windows 10, можеш видети "data usage" у задњих 30 дана.
E hvala ti. To mi je trebalo. Nisam znala da to ima na w10.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
^Cak i da ti nije dovoljno, opet je onaj sporiji net nakon 200GB prihvatljiv za vecinu stvari.
Cena uređaja kao uz neo 2 a 200 dinara manja pretplata. Zanimljivo...
Nista cudno, kada ih net kosta limes<0>, dok minuti mogu ozbiljno da ih kostaju.
 
^Cak i da ti nije dovoljno, opet je onaj sporiji net nakon 200GB prihvatljiv za vecinu stvari.
Nista cudno, kada ih net kosta limes<0>, dok minuti mogu ozbiljno da ih kostaju.
Nema šanse da zafali. Na laptopu mesečno oko 70gb, telefon 1 i 2 max 20gb i da trošim na svom laptopu još toliko, uklapam se. Znači nema više povezanosti sa tv-om kod sbb-a bespotrebno. Samo da nam na lokaciji dobro radi vip. U Valjevu generalno najbolje radi.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Ova In tarifa idealna za mene, al zaglavio sam na Neo 2 još godinu ipo [emoji22]

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Vip je izgleda odlucio da pocisti konkurenciju. Ove poslednje ponude su fantasticne.
 
Ova In tarifa idealna za mene, al zaglavio sam na Neo 2 još godinu ipo [emoji22]

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Po novom zakonu ako nisi uzeo mob možeš da raskines ugovor plaćajući razliku do pune cene mesečne pretplate za tih 6m

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Ако није узео телефон, цена је иста 999 дин. Можда би дали да пређе на овај нови пакет.
 
Ако није узео телефон, цена је иста 999 дин. Можда би дали да пређе на овај нови пакет.

Mislim da bi dali i ovako sa Nei2 samo. Proveri za koji dan, kad se prisebe :)
 
Ali ista cena telefona. A limit minuta, i nema SMS.
 
Čekamo odgovor konkurencije. U principu mts može da pojača Moravu 3 sa internetom i malo jačom cenom od trenutne i eto bolje ponude od Vipa. Telenor sada sa Play 5 ne parira toliko ovoj IN tarifi.
 
Play 5 kod Telenora sa 24 meseca uo itekako parira ponudi. Recimo kod Vipa imas 10gb kod Tnr imas 5gb +20 gb za 2 aplikacije. Ja ne bih na telenoru menjao deezer muziku ni za 50gb kod vipa,npr. Drugo Vip nema sms poruke, znaci dokupis nekih 50-100, recimo visektrani dodatak od 50 ili 60din i recimo kod Telenora imas 350 min kod Vipa 300, dokupis jos tih 50(vip ima 60 samo) za 130 din mesecno (visektrani dodatak) i eto iste cene. Da ne pominjem da meni instagram pojede 6,7gb mesecno sam, deezer do 9,10 giga. Sve zavisi od potrebe, gledajuci ponudu opet mts najvise gubi, a vip je ovde prekopirao Telenor kao sto je Telenor uradio sa Total tarifama dok ih Vip gazio ponudom i iskakao iz frizidera bukvalno. Na kraju manje visr sve mu dodje na isto.
 
Play 5 kod Telenora sa 24 meseca uo itekako parira ponudi. Recimo kod Vipa imas 10gb kod Tnr imas 5gb +20 gb za 2 aplikacije. Ja ne bih na telenoru menjao deezer muziku ni za 50gb kod vipa,npr. Drugo Vip nema sms poruke, znaci dokupis nekih 50-100, recimo visektrani dodatak od 50 ili 60din i recimo kod Telenora imas 350 min kod Vipa 300, dokupis jos tih 50(vip ima 60 samo) za 130 din mesecno (visektrani dodatak) i eto iste cene. Da ne pominjem da meni instagram pojede 6,7gb mesecno sam, deezer do 9,10 giga. Sve zavisi od potrebe, gledajuci ponudu opet mts najvise gubi, a vip je ovde prekopirao Telenor kao sto je Telenor uradio sa Total tarifama dok ih Vip gazio ponudom i iskakao iz frizidera bukvalno. Na kraju manje visr sve mu dodje na isto.
Ali zaboravljaš da je Play 5 skuplji od IN tarife za 200 din, što nije malo kad se pomnoži sa celom uo.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Preneo sam broj u Vip, i ne stižu mi OTP kodovi Telenor banke. Pri tome mi je sve najnormalnije stizalo do pre neki dan, dok sam bio u drugoj mreži, tako da nema veze sa TB...

Meni stižu normalno, na NEO postpaidu sam u Vipu. Broj bio u Telenoru, pa bio u mts-u, pa bio u Vipu. Stižu mi i SMS poruke o uplatama bez problema iz Telenor banke.

Mora banka da podesi pravilno mrezu.
Zovite i kazite da broj nije u maticnoj mrezi.

Da vas obavestim o novim momentima. Taman sam mislio da zovem prvo TB pa Vip u vezi problema sa OTP kodom, i probam još jednom kada ekspresno stiže OTP kod !
Dakle, bez zvanja bilo koga samo od sebe je proradilo ! Možda je juče bilo problema pošto je broj prenet istog dana, ko će ga znati. Tako da ukoliko budete imali identičan problem, bolje sačekajte 24h pa krenite sa zvanjem ;)
 
@miki, MTS ima sada Box4, gde uz pripajanje linija, sve linije dobijaju 100GB shared. Kod TLN to moras doplatiti ~1500, kod VIPa i nemas opciju da dobijes toliko, mada bi kombinacije ispale skuplje sigurno od samog Box 4 paketa.

Naravno, racunajuci da vec imate VDSL ili vam je opcija, pa se isplati. Cak i da se TV uopste ne uzme u obzir ;)

Ali ova tarifa sto nema SMS... pa VIP prosto kao da uvek namerno gleda da ti nesto ne da, ono da bode oci, i da nikako ne mozes biti miran :)
 
Ali zaboravljaš da je Play 5 skuplji od IN tarife za 200 din, što nije malo kad se pomnoži sa celom uo.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
Oficijalno da, al ko dobije 50% popusta to je 900din.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
@miki, MTS ima sada Box4, gde uz pripajanje linija, sve linije dobijaju 100GB shared. Kod TLN to moras doplatiti ~1500, kod VIPa i nemas opciju da dobijes toliko, mada bi kombinacije ispale skuplje sigurno od samog Box 4 paketa.

Naravno, racunajuci da vec imate VDSL ili vam je opcija, pa se isplati. Cak i da se TV uopste ne uzme u obzir ;)

Ali ova tarifa sto nema SMS... pa VIP prosto kao da uvek namerno gleda da ti nesto ne da, ono da bode oci, i da nikako ne mozes biti miran :)

Namerno ne daju SMSove? Kakvi probisveti...

F1
 
Poslednja izmena:
Nisi valjda mislio da je propust? Uvek tako nesto urade... jedino uz Nova je izgledalo normalno, koliko se secam.
 
Bojilica
Ne možeš tako da ih upoređuješ pošto novi korisnici u telenoru ne mogu ništa da dobiju sem zvanične ponude, ja recimo play5 plaćam 900din i imam onih 10gb tako da je onda moja kombinacija najpovoljnija :-D
Alfa
Mislim da imaš pravo za novu ako se dobro i ja sećam.
Ne sviđa mi se što nisu dali barem 100sms u ovaj paket koji je stvarno dobro zamišljen.
 
Odlicna tarifa...ali bez Sms... Znam da mu vreme prolazi ali nemaju svi Viber, WA i ostale onll chatove... Meni je to mana...
 
Ja evo 103 SMSa ovog meseca :(
Neophodan je nekada, ne samo za one koji nemaju Viber, nego i kao dokaz. Kako bi pretrazili Viber ili WA history uopste?
 
Nisi valjda mislio da je propust? Uvek tako nesto urade... jedino uz Nova je izgledalo normalno, koliko se secam.
Izvini Alfa, bio sam malo ironičan, svakako da je SMS neophodan, i svakako da su oni na to i računali, da bi uopšte i mogli dati ovakvu ponudu...
Ja držim istoriju SMSa zadnjih 5 godina, samo backup prilikom promene telefona i na gdrive, a uvek u telefonu imam barem zadnju i trenutnu godinu istorije... Milion i jedna korisna informacija se tu može naći, i privatno i poslovno...Viber izbegavam za bilo šta što mi može kasnije zatrebati...

F1
 
Uzeo ovu novu tarifu danas iako sam mislio da mi ne gine opet promena operatera, imao nova paket sa samo 600mb neta tako da ce me ovo preporoditi. Uz paket uzeo i honor 9 lite, navikao na Huawei tako da nema puno privikavanja a sto se tice poruka ima jeftinih dodataka tipa 59 dinara za 100 poruka pa cu vrv to uzeti

Poslato sa LLD-L31 uz pomoć Tapatoka
 
Dugo vremena nije bilo tako odvratne reklame kao što je ova za Vip što se trenutno vrti na televizijama.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno