Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Sta se desava kad hoces da odmoris od telefona na mesec dana recimo? Jel ti gase broj ili kako to sad ide po novom kad je rec o intarifi bez ug. obaveze?
 
Kad hoćeš da odmoriš raskineš ugovor. I platiš za to vreme koje si koristio. Moraš broj prebaciti na pripejd uslugu nakon toga jer ne može da ti broj "visi u vazduhu" . Ne plaćaš raskid.
Dakle imaš ugovor kojim se reguliše ta usluga - in tarfia. Ali nemaš ugovornu obavezu - vremensko ograničenje tj minimalan broj meseci 12, 24 koji koristiš tu uslugu. Što znači da možeš da koristiš samo 2 dana potrošiš svih 10 GB i treći dan raskineš ugovor. I platiš za 2 dana korišćenja.
Ne znam da li sam jasan šta je ugovor a šta ugovorna obaveza.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Potpuni prekid signala je ispod zemlje jer VIP nema bazne stanice dole, dok mts ima 2G signal na stanici kod Vuka. [emoji6]


Нема ни Теленор; а ипак је више чудно што Мтс већином има сигнала у тунелима, него што Вип нема :)
 
Нема ни Теленор; а ипак је више чудно што Мтс већином има сигнала у тунелима, него што Вип нема :)

[emoji23] Telenor signal (3G) možeš da nahvataš i ispod kod Vuka. Ako se namestiš dobro na koloseku 1 [emoji23] Mts pokriva neke *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*arije, ali zato iznad te iste stanice kod Vuka prilikom poziva na otvorenom zna da pukne veza i prebaci se na GPRS![emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
To je korektno a i ne treba ti vise SMS. Joa sad bez ugovora ,pesma
Ja pogledao stanje, poslao sam 30 poruka + ka MTSu ne mogu da vidim, jer su free. Ja bi itekako presao 100din da placam po SMSu :)
Bezborazno je sto UVEK (VIP) ostave tako neki cim da ispadne "a, pa ne pise nigde da imate SMS" :)

Eee, a kakve akrobacije sam izvodio 1999. da bih poslao besplatan sms...
Ja tada nisam imao imao telefon jos 5 godina :D


@miki, ne mozes da prelazis postpaid/prepaid/postpaid kako zelis. Mora proci 3 meseca. Mozda ce te oni pustiti prepaid->postpaid bez toga (jer im je u interesu), ali obratno nece sigurno.
VIP je imao to pravilo i pre nego je RATEL napravio isto takvo zvanicno pravilo.
 
Poslednja izmena:
Eee, '84. Spektrum (sve sa čuvenim bejzikom, čudo od mašine, 16kb mem), onda '86. Komodor 64 (pa ga proširim na 128kb memorije - razbijao je tada)...
Tako, omatorilo se [emoji33] [emoji3]
 
Planiram da prebacim jedan prepaid broj na postpaid. Da li ima smisla da ih cimam za neki popust?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ima smisla, poceli su da nude popust na postpaid ako predjes sa prepaida.
 
Oladili me. "Imas mogcnost da iskoristis aktuelnu ponudu ..... "

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Sada možeš da izabereš интарифа paket i bez ugovorne obaveze, uz promotivnu mesečnu pretplatu od 999 dinara
интарифа ti svakog meseca donosi 10 GB za surf i neograničeno četovanje u najpopularnijim aplikacijama Viber, WhatsApp i Facebook Messenger. Uz sve to, imaš i neograničen internet za Facebook. 

Jel ovaj promotivni period znači da ako se potpiše ugovor na 2 godine do 31.05.2019, pretplata iznosi 999 din mesečno?
 
Jel ovaj promotivni period znači da ako se potpiše ugovor na 2 godine do 31.05.2019, pretplata iznosi 999 din mesečno?

Ne, pretplata je uvek 999 din, ali ako ne uzmeš ugovor pretplata je 999 din narednih X meseci (gde samo Vip zna X, može biti narednih godinu dana, dve, pet, a može i mesec dana pa podignu cene, nisu pod ugovorom pa mogu.) ako se uzme broj do 31.05.2019.
 
Sad vidim na fb pise vip podrska oko in tarife bez uo - mora min 3 meseca da se koristi da bi mogao da se ugasi broj ili predje na prepaid.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ye, nothing new from VIP :)
@miki, ne mozes da prelazis postpaid/prepaid/postpaid kako zelis. Mora proci 3 meseca. Mozda ce te oni pustiti prepaid->postpaid bez toga (jer im je u interesu), ali obratno nece sigurno.
VIP je imao to pravilo i pre nego je RATEL napravio isto takvo zvanicno pravilo.
 
Dobro, napravili su revoluciju sa NEO i navukli ljude za 999 din, mozda nekom stvarno trebaju NEOgraniceni minuti... a onda su uveli ovu intarifu sa “samo” 300 minuta (hipsterski cirilicom) za iste pare.


Sent from my iPhone X using Tapatalk
 
Mnogima 1000rsd psihološka granica.. Moja supruga je na neo5, vole fency telefone, puno priča zbog posla,viber, društvene mreže ...
Ja još koristim neo2, meni net treba samo za Google i navigaciju u kolima, ostalo sa kućnog neta

Poslato sa POT-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Da li moze sa klasik plus tarife da se predje na intarifu postejd vez ugovorene obaveze

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Da ali je ovo veci iznos

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Pa ne moze bez UO....
 
1. Istekao mi ugovor u mts-u, prebacio sam karticu na pripejd. Sad kontam da uzmem Intarifu, pa me zanima ako uzmem bez ugovorne obaveze da li VIP moze na primer posle izvesnog vremena da promeni tarifu nesto smanji dal minute, dal GB i onda se ne mozes buniti i ta tarifa vise nije to, a kad potpises ugovor onda si 2god zasticen sto se toga tice? Da li sam dobro skontao ili gresim?
2. I jos me zanima da li mogu isboksovati neke promocije za nove korisnike, nikad nisam koristio VIP mrezu, uzeo bih i novi VIP broj, ovaj stari mts mi ne treba i necu ni da ga prebacujem u VIP?
 
Ako si prešao na mts pripejd, nema ti mrdanja u Vip 90 dana.
 
Druze ovaj mts broj ide u smece, hteo bih novi VIP broj, kao sto sam i napisao. Ovaj mts broj mi ne treba, nisi procitao dobro izgleda
 
Druze ovaj mts broj ide u smece, hteo bih novi VIP broj, kao sto sam i napisao. Ovaj mts broj mi ne treba, nisi procitao dobro izgleda
Gotovo sigurno će ti reći "možete iskoristiti aktuelnu promociju".

Imaš sada ponudu intarifu bez potpisivanja ugovorne obaveze. Koristiš dokle god ti odgovara.

"Sada možeš da izabereš интарифа paket i bez ugovorne obaveze, uz promotivnu mesečnu pretplatu od 999 dinara. 
интарифа ti svakog meseca donosi 10 GB za surf i neograničeno četovanje u najpopularnijim aplikacijama Viber, WhatsApp i Facebook Messenger. Uz sve to, imaš i neograničen internet za Facebook. 

A kada želiš da se čuješ sa nekim ko nije na netu, imaš 300 minuta mesečno za razgovore ka svim mrežama."

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
ja kao da pisem spanski takve odgvore dobijam, ajde molim vas procitajte tekst pre nego sto date odgovore...
 
I sa UO uz mogucnost za raskid u roku od 30 dana.


Sent from my iPhone X using Tapatalk
 
Ljudi, imam problem sa Vipom, bio sam u njihovu poslovnicu za produžetak ugovora, imao sam dva broja, na jedan sigurica 1000 i na drugi online 3 tarifa, pošto su ti paketi ukinuti ja sam podneo zahtev za raskid ugovora, tj. tražio sam da jedan broj pređe u pripejd, a drugi broj da se ugasi. Šalteruša je ištampala papir za raskid ugovorom. Ja sam rekao da želim jedan broj da zadržim tj. da mi ne ugase, ona je rekla da mora da se piše raskid ugovora tj. da automatcki se prelazi na pripejd paket. Ništa potpisao.

Posle tri dana zvoni mi telefon iz kor. centra, daju mi neku promociju NEO3 za 700 din. ja prihvatio, odmah mi aktivirali paket na broj. Ugovor mi šalju kurirskom službom, potpisao 22.4. .

1 Maja gase mi broj, žalio sam se call centru, danas išao u poslovnicu, ništa se ne dešava i dalje ugašen broj. Sada vidim račun kreiran iznos 34311 dinara. Oni su znači pomisleli da sam ja raskinuo ugovor za NEO3 tarifu i uračunali 2 godine penalne kazne. Strašno, Ne znam šta da radim.
 
Sredice se to. Nemoj da brines. Pogledace to neko ko zna (svoj) posao. Probaj u poslovnici, a ako oni ne mogu... onda ulozi prigovor


Sent from my iPhone X using Tapatalk
 
Sredice se to. Nemoj da brines. Pogledace to neko ko zna (svoj) posao. Probaj u poslovnici, a ako oni ne mogu... onda ulozi prigovor


Sent from my iPhone X using Tapatalk

Ok podneo sam prigovor skenirali sve što imam uz ugovor, sve papire od kurirske službe pa sve do fiktivnog računa. Jedino nisu hteli da potpišu papir da su primili.
 
Nazad
Vrh Dno