Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Kontaktirala sam ih i kažu može prelazak na novi paket, ali doplata je 10000 din. Potpisala sam ugovor 14.02., a oni su promenili pakete 18.02. Na Neo 5 sam uz uredjaj
I da, blokada interneta je samo za nove tarife
Znam samo da je moj paket bio neo6 a u međuvremenu za taj novac je došao neo 10, pošto je ista cifra a više gigabajta, napravili su ankes ugovora i prešao sam na neo 10 bez doplate


Inače mi uskoro ističe ugovor, bombarduju me mejlovima za obnovu itd, al iz principa neću da obnavljam još uvek. Za sve ove godine, a kod njih sam od početka, ništa nisu ponudili kao stimulans da ostanem. Mesečno su računi bili of 6000- 10000dinara. Nikad kasnio sa plaćanjima itd. Ima da pređem na neku tarifu od 1000 dinara ili pripejd i ćao.
Aparat imam, tarificu neku skromnu i to je to, sem ako ne ponude nešto konkretno.

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Da l ce peoduze ovu zzuper ponudu? :D zna li neko nesto...samo zbog toga koristim vip
 
Ista prica.
Verujem da hoce, na radiju svaki dan idu reklame o zzuper tarifi, nema mi logike da je tako brzo ugase.
 
Ista prica.
Verujem da hoce, na radiju svaki dan idu reklame o zzuper tarifi, nema mi logike da je tako brzo ugase.

Pa isto misljenje, igram neke igrice i ove reklame su pune isto ove tarife...meni od ovoga nije potrebni vise, a i nije nesto skupo, 600din-pa cak i ova od 300din je sasvim okej, ja samm ugasio svoj broj u neo paketu, i uzeo ovako
 
Dobar je zuper, ali meni je in tarifa top pritom što su sada neo podigli. Samo da je ne ugase na leto kada mnogo ljudi obnavlja ugovor kao što je slučaj i samnom.

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
Pa to je glavna prednost in tarife. Nema ugovora.
 
Док је Змај на другој страни,не би требало да укину.Најгоре ће бити ако у исто вријеме угасе оба оператора ове тарифе:)
 
Па да,то је тај ранг.Иначе немам додирних тачака с Теленором,раније само банка и кућни нет.
 
Posto mi narednog meseca istice ugovor, a zelim definitivno da raskrstim sa Vipom, bese moram pred istek ugovora da trazim zahtev za prenos broja u pripaid, kako ne bi nastavili da mi uplacuju uslugu i dalje, jel tako?

Necu cak ni da prenosim broj, uzecu novi kod drugog operatera, samo zelim da se na taj dan isteka ugovorne obaveza veza izmedju mene i Vipa zavrsi.
 
Koja ti je zamerka na VIP ako nije tajna ?
Ja sam progledao tamo posle TELENOR-a zato pitam.
 
Meni ta sto posle 8 godina kod njih nista ama bas nista nisu hteli da mi ponude kao nekome ko je imao za tih 8 god poprilicno jake pakete. Zavrsio sa njima odmah... Trazio sam 50 ili 100 din manju pretplatu na dati paket, inzeverovao i raskrstio.

Sent from my P10 lite using Tapatalk
 
Identicno. 6 ili 7 godina sam pretplatnik kod njih i prokomentarisao sam vece cene, na sta sam dobio odgovor da je sve to proporcionalno poboljsanju usluga i ponude, takodje nisu nista hteli da ponude uzvratno. Takodje sam sugerisao da bi bio zadovoljan i sa samo 100 dinara manje na pretplatu ili bar ugovor od 12 meseci jer ne znam ni da li cu biti u zemlji naredne godine, ali jok, previse trazim valjda.
Tako da cu preci na Mts samo zbog 100 dinara razlike, i to sam naglasio, tako da mi sada ponude sve upola necu pristati.
 
Radim u maloprodaji i povremeno imamo "lojalne" kupce koji na osnovu svoje lojalnosti traže određene ustupke. Mi imamo neka pravila po kojima radimo i imamo pravila i za te ustupke, popuste, bonuse. Interesantno je da je većina tih ljudi zapravo umislila da su važan kupac, jer sa nekoliko klikova izvlačimo njihov promet i vidimo gde su u odnosu na ostale kupce.

To cenkanje kod operatera je i počelo zbog toga što mi ovde volimo da smo po nečemu posebni i vanstandardni. Pa neka je i za 100 dinara mesečno. A generalno nam je svejedno i da je i u pola cene.

Ne znam kako funkcioniše u EU ili SAD. Da li i tamo ideš kod operatera i tražiš popust?
 
Za SAD znam sa sigurnoscu da mozes da dobijes slican tretman kod kablovskih/net operatera. Pretis da ces otkazati paket, oni te stave na hold da kao provere i obicno dobijes umanjenu cenu ili neku dodatnu uslugu ili povecanje brzine. Zavisi koliko se iscimas.
 
Ja nista nisam trazio, lepo su me zvali i rekao sam da ne zelim da produzim ugovor, na pitanje zasto, odgovorio sam da zbog dizanja cene i povoljnije konkurencije.
Takodje sam rekao da mi vise odgovara 12-mesecni ugovor koji oni ne nude, dakle minimum je 2 godine.
Ne smatram sebe ni lojalnim niti bitnim korisnikom, hvala bogu pa zivimo u doba izbora, i ako postoji alternativa koja mi nudi povoljnije i uslove koji meni vise odgovaraju, bez problema cu kod njih.
Ali ne mogu ni tu pricu, sve je to vise za vas sveobuhvatno bolji osecaj usluge.
 
... zivimo u doba izbora, i ako postoji alternativa koja mi nudi povoljnije i uslove koji meni vise odgovaraju, bez problema cu kod njih.
Ali ne mogu ni tu pricu, sve je to vise za vas sveobuhvatno bolji osecaj usluge.

+1
 
Zivimo u doba izbora samo sto su ponude u tim izborima katastrofa,biramo manje zlo od veceg..Uskoro bi trebao MTS da izbaci nove tarife za ovu godinu pa cemo videti sta cemo i gde cemo..
 
Radim u maloprodaji i povremeno imamo "lojalne" kupce koji na osnovu svoje lojalnosti traže određene ustupke. Mi imamo neka pravila po kojima radimo i imamo pravila i za te ustupke, popuste, bonuse. Interesantno je da je većina tih ljudi zapravo umislila da su važan kupac, jer sa nekoliko klikova izvlačimo njihov promet i vidimo gde su u odnosu na ostale kupce.

To cenkanje kod operatera je i počelo zbog toga što mi ovde volimo da smo po nečemu posebni i vanstandardni. Pa neka je i za 100 dinara mesečno. A generalno nam je svejedno i da je i u pola cene.

Ne znam kako funkcioniše u EU ili SAD. Da li i tamo ideš kod operatera i tražiš popust?
Od prvog dana sam u vipu, za sve ove godine nikad ispod tri ugovora na moje ime, računi 50€+ svakog meseca pa sračunaj koliko je to novca i još me neka menadžerka zvala i objašnjavala kako je VIP u minusu kad mi produži ugovor ranije i da aparat na rate. Kad sam predložio da sve stavimo na papir, odustala je.
Isto tako redovno me zovu kad ih ocenim loše itd.
BTW nikad nikakav popust nit sam dobio nit sam tražio. E sad ću tražiti iz principa. Ok, VIP ima svoju politiku, neka im 10 novih pretplatnika po 1000 dinara (plus popusti za nove) za moj jedan mesečni račun. Ako im je to računica i poslovanje od mene će dobiti prebacivanje sa postejda na pripejd.

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka
 
VIP ne da bukvalno nista, ne znam nikog ko je dobio od njih benefit sem onog sto je na sajtu ili ako je neka promocija. Dok kod Telenora i MTSa cenkanje kao na pijaci.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
VIP ne da bukvalno nista, ne znam nikog ko je dobio od njih benefit sem onog sto je na sajtu ili ako je neka promocija. Dok kod Telenora i MTSa cenkanje kao na pijaci.

Ja sam dobio i zadovoljan sam tim sto sam dobio.
 
A sta si dobio, podeli sa nama koji nikad nista nismo dobili, ni smoki.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Za 999 din.Neo paket sa 9GB neta,plus zabrana data saobracaja u romingu i za drugi broj zabranu prekoracenje data saobracaja u nacionalnoj mrezi,isto Neo paket.
 
Nazad
Vrh Dno