Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Da li neko zna 4 cifre koje treba ukucati kada se izabere u telefonu 'zabrana poziva'?
Hocu da iskljucim odlazne pozive za medjunarodne brojeve.
 
Jel može vipov kućni net da se uzme probni period mesec dana? Juče, dok sam plaćala račun, čujem da objašnjava radnik jednoj devojci kako dobija modem na mesec dana i ako joj dobro radi net onda može da potpiše ugovor. Treba sestra da uzme neki net ali joj u poslovnici nisu ništa rekli za probni period.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Jel može vipov kućni net da se uzme probni period mesec dana? Juče, dok sam plaćala račun, čujem da objašnjava radnik jednoj devojci kako dobija modem na mesec dana i ako joj dobro radi net onda može da potpiše ugovor. Treba sestra da uzme neki net ali joj u poslovnici nisu ništa rekli za probni period.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока

Ne može na mesec, može na 24h.
Dobićeš, mali, Huawei sapunčić, koji radi na KN2 tarifi. Dakle, transfer će ti biti 20/4
 
Poslednja izmena:
Ako mislis za probu signala, to bi mogla uzeti Dodji i Probaj tarifu (na nekog iz porodice ko nije vec u VIPu).
Ako bas KN mislis, verovatno neces moci da uvidis koliko ti smetaju oni prekidi sesija, niti da li ti odgovara brzina nakon 100GB :(
 
A i promašila je thread, već postoji zaseban za Vip KN.
 
A ok. Uzeli su net. Kažu da radi super. Nisam onda dobro načula u poslovnici. Znam da na postpejdu može dođi i probaj. Kod mene u Valjevu nema šta da dođe i proba kad vip ima najbolji signal.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Yar preachin' to da converted, sistah ;)
 
Ako sam dobro ispratio temu u zadnje vreme Vip svojim starim korisnicima ne daje nikakve dodatne popuste? Prijatelju ističe ugovor uskoro pa pita može li neki dodatni popust na telefon da izvuče a da ga otplaćuje na rate?
 
Ne...mene cak nisu ni zvali prilikom prenosa broja..brat podneo zahtev za raskid ugovora posto istice ...ni njega nisu a pre dve ponudili mu 25% ...
 
Ne...mene cak nisu ni zvali prilikom prenosa broja..brat podneo zahtev za raskid ugovora posto istice ...ni njega nisu a pre dve ponudili mu 25% ...

Znači da su promenili politiku o korisnicima tj ko hoće da koristi njihove usluge pod ovim uslovima ok a ko neće neka ide slobodno.
 
A realno sta bismo jeftinije ? :)
Drug je dobio jako jako jako dobar popust na iphone kao premium korisnik.
 
Koliku potrošnju moraš da ostvaruješ da bi te svrstali u taj Premium?

Gesendet von meinem HUAWEI VNS-L21 mit Tapatalk
 
Da li postoji bilo koji način da se aktivira zabrana interneta nakon potrošenog iz paketa na NEO tarofama? Broj mi je na NOVA 4 za mlađe od 30 i ta zabrana je aktivna do isteka ugovora a to je za par dana. Obnovio bih ugovor sa NEO 4 ali pod uslovom da mogu da zadržim tu zabranu. Da li je neko uspeo ovo da izboksuje pozivanjeđ call centra, aktivoranjem nekog dodatka makar uz doplatu na mesečnom nivou?
 
Ne. “ zabranu” možeš potpuno free aktivirati na samom telefonu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Stvarno ljudi, imate smartphone.
Mozes da stavis limiter u podesavanjima data usage-a.



Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
 
Ali ima i da se doplati za blokiranje neta. Reći će ti u poslovnici. Čini mi se da je oko 100din mesečno.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
I da ti ne radi kao sto meni tokom maja ili aprila nije radio? Da, podesen limit, tek vidim, presao sam ga poprilicno, nije opalio... da li je bug, da li se iskljuci ako se slucajno i Warning i Limit podese na istu vrednost, ili nesto peto, ne znam.

@djakovac, probaj prvo poziv call centru i kazi da je to uslov da produzis ugovor, mozda te pozovu kasnije, mozda odmah daju, nije garantovano, ali najbolje probaj da napravis takav zahtev.
Ako to ne radi, znam da je ljudima ostala aktivna usluga na NEO tarifi, ako su je prethodno aktivirali na Nova tarifi, ali tu nemas garanciju da ce ostati :(
 
Radi se o tome da je ugovor na moje moje, a broj ne koristim ja. Recimo da bih se ja sigurnije osaćao da ta ta zabrana postoji. Što se mene lično tiče prelazim na NEO, limit na androidu 100 MB ispod onog što je ugovoreno u paketu i nema problema. Nijr šmekerski od njih što ns taj način pokušavaju da namakanu dodatnu zaradu na ovim tarifama. Postoje drugi načini za extra profit na tarifama gde su minuti i poruke neograničeni osim gurati neinformisane ljude u prekoračenje namerno. Neka uvedu neke digitalne servise itd. tarifne dodatke promovisati više... Ovako je čisto pecanje i odaje loš utisak.
 
Čekaj u Vipu gde je 1din=1mb napravila 11k račun. Pa tome preko 10,5 gb prekoračila. Pa šta je radila jdt, a da nije proveralava stanje. Takvim mi stvarno nije žao i takve i treba da šišaju.

Gesendet von meinem HUAWEI VNS-L21 mit Tapatalk
 
Komšija je napravio 32.000 zbog 32 GB. E sad, to su ekstremi i ogromna nepažnja i neinformasinost, i ležernost pri potpisivanju ugovora. Problem je što čak ni oni korisnici koji žele da otklone svaku opasnost da se ovo dogodi, to ne mogu da urade. Ovo u stvari porez na "budale" (stvarno nemam nameru da vređam nikoga), ali je i ogromno nepoštovanje prema tom istom korisniku. Je**š ti firmu koja direktno ulazi u ugovor sa tobom računajući da ćeš se za****i. :D
 
U redu, probali ste da se ovajdite, znam kako želite, imam načina da sprečim, ali napravite sistem da to mogu da uradim na najlakši mogući način bez kvarenja reputacije. To je sve
 
Čekaj u Vipu gde je 1din=1mb napravila 11k račun. Pa tome preko 10,5 gb prekoračila. Pa šta je radila jdt, a da nije proveralava stanje. Takvim mi stvarno nije žao i takve i treba da šišaju.

Gesendet von meinem HUAWEI VNS-L21 mit Tapatalk

Verovatno gledala Farmu na Pinku live 7 dana.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Čekaj u Vipu gde je 1din=1mb napravila 11k račun. Pa tome preko 10,5 gb prekoračila. Pa šta je radila jdt, a da nije proveralava stanje. Takvim mi stvarno nije žao i takve i treba da šišaju.
Nije na tebi da odlucujes da li neko treba da proverava stanje, i ne treba svako da bude advokat, knjigovodja, kvazi-lekar, ekonomista i ITevac da ne bi bio osuren za 10x plate mesecno...
Ne treba svako da razume koliko je GB! Kao sto ni ja ne treba da razumem sta je ibuprofen ili lorazepam ili cefalosporin da bi dobio isti, ako mi zatreba.

VIP je gasio razgovore na 1h, "da bi stitio korisnike" da ne naprave racun. A koliko smo mogili napraviti racun razgovorima? Nije realno da neko razgovora nekoliko sati preko paketa i nema osecaj koliko prica. Niti moze neki petocifreni racuna da napravi na taj nacin.
Internetom moze. Ja sam napravio preko 40GB potrosnje PREKO onoga iz Nova tarife maja ili aprila, jer data limit nije okinuo kada je trebao. OK, sve je to na Speedtest, pa je racun nula. Ali ja sam svestan koliko Speedtest trosi, i postavio sam limit na telefonu! I NIJE RADIO.

Sta da kazu ljudi ne razumeju sta je GB? Ne treba ni da razumeju do te mere da stalno proveravaju potrosnju GB. Ne treba da postoji mogucnost porekoracenja racuna internetom.

I ja sam za neke stvari razmisljao "treba osisati ovce", ali problem je sto kada nestane ovaca, MI cemo postati ovce i onima sto su bili ovce, i onima sto su shishali te ovce :)
 
Prvi put čujem da limit nije radio. Nisi ti dobro to podesio ili si kliknuo kada te pitao nešto, ti si dozvolio.

Uradi sad na nekih 10 megabajta, pa probaj.
 
Dzaba sto sada radi, kad tada nije radio :)

Uzjedno, mada nije toliko bitno vise, ali na Windows Mobile ne postoji uopste data limit, osim na nekim retkim buildovima. Isprobano nekoliko puta na vise telefona, Fast Ring, Slow Ring i 8.1.
 
I ja nisam ni cuo ni video da nekom ne radi, bas cudno.
Ne kazem da lazes ali nesto si sigurno pritisnuo i dozvolio verovatno dalji protok podataka.
Od 100 puta, 100 puta blokira.
Bez greske na bilo kom tel, sad konkretno na S9+ probao, sljaka.

Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno