Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Pa onda je nemoguce, ako je sve u redu.
Svakako treba proveriti i uloziti zalbu, mada u 98% slucajeva se ispostavi da je ISP u pravu, mozda ste vi u onih 2% i dokazete da niste napravili lokalni poziv od 15 sekundi za 120+ dinara
 
Poslednja izmena:
Ćale ima neku staru tarifu kojoj je pretplata 491 dinara. Obično mu stižu računi od 600-700 dinara, ali je ovog meseca stigao skoro hiljadu i sad gledam listing, a tamo piše, između ostalog:

poziv ka MTS mreži - 00:15:00 - 123,75 RSD
poziv ka Telenor mreži - 00.16:00 - 132.00 RSD
poziv ka fiksnoj mreži - 00:18:00 - 148.50 RSD


Je l' moguće da poziv od 15 sekundi košta 123 dinara? Gledam ovaj njihov cenovnik https://www.vipmobile.rs/upload/documents/cene/Postpaid.pdf i to mi se nikako ne uklapa.

Da li si siguran da je u pitanju dužina u sekundama? Po pdf-u koji si okačio, obračunski interval kod Vipa je 60s/60s tj zaokružuju na pun minut.
Moguće da je dužina poziva izražena u minutima. Gledam svoj račun i isto je navedeno 00:26:00 i u pitanju su minuti.
 
Poslednja izmena:
Aha, to je zbir poziva ka tim mrežama, ne pojedinačni pozivi. Pogledaću ipak na sajtu VIPa detaljan listing.
 
^ Pošto Vip vrši zaokruživanje na 60s u pitanju su ipak minuti. Po toj računici (8,5 dinara/minut), verovatno je račun ispravan.
 
Da, stvarno je tako, ja sam pomislio da su to pojedinačni razgovori izraženi u sekundama, jer ćale baš malo zove, pa mi je bilo čudno. Sve ok.
 
Da niste bili u pograničnom području, pa se telwfon povezao na stranog operatera i odradio poziv iz rominga? Meni se to desilo u okolini Loznice, zakačio se na Bosansku mrežu, a ja nisam primetio i obračunalo mi roming poziv.

Poslato sa YAL-L41 pomoću Tapatoka
 
Lepo ćaleta na globaltel. Za 300 din. mesečno ima 100 min/sms a to mu je izgleda dovoljno. Ako ih potroši 20. dana, uplati opet opciju za 300 i troši narednih mesec ili pre itd. Ako ne potroši prenose se.
 
Da, stvarno je tako, ja sam pomislio da su to pojedinačni razgovori izraženi u sekundama, jer ćale baš malo zove, pa mi je bilo čudno. Sve ok.
Kao sto sam i rekao u 98% slucajeva ljudi nisu u pravu tj ISP jeste a izgleda da je to i ovde slucaj.
 
Da li je neko upucen da li korisnici NEO 30 mogu da traze prelaz na NEO 100 bez naknade, ugovorna obaveza traje jos godinu dana. Znam da kad sam bio u MTSu kad su izasle omorike bez problema su me prebacili na omoriku koja je bila ubacena umesto mog tadasnjeg paketa
 
Može se besplatno preći na veći paket. Čini mi se da je takođe besplatan povratak na inicijalni paket.
 
Da li je to vip menjao nesto vezano za stare korisnike intarife i uveo da net "ide" preko 10Gb?
 
Ja ću na VIP .Nije mi jasno da je Omorika 1 na MTS 1500.00 rsd a NEO2 999.00 .To je ogromna razlika. Nije mi jasno kako je do toga doslo .Jel MTS toliko bolja mreza i zbog cega je tolika razlika.Kakva su vaša iskustva sa VIP frka mi jer sam 15 godina na MTS

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока
 
Mene su skoro zvali iz VIP-a da me ubeđuju da pređem na jeftiniji paket jer ne trošim toliko saobraćaja, pa nema potrebe da plaćam toliko.
Veliki plus od mene imaju zbog toga. [emoji846]
Sa signalom i interentom nemam problema.
 
Ja ću na VIP .Nije mi jasno da je Omorika 1 na MTS 1500.00 rsd a NEO2 999.00 .To je ogromna razlika. Nije mi jasno kako je do toga doslo .Jel MTS toliko bolja mreza i zbog cega je tolika razlika.Kakva su vaša iskustva sa VIP frka mi jer sam 15 godina na MTS

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока

Ja sam vec 4 godine kod njih, od kad se pojavio NEO.
Nisam ima problema sa njima.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam ostao u mts na omorici 1 i placam 1450 zbog 100gb iz box 4 koje koristim, inace bih davno menjao...

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Ja ću na VIP .Nije mi jasno da je Omorika 1 na MTS 1500.00 rsd a NEO2 999.00 .To je ogromna razlika. Nije mi jasno kako je do toga doslo .Jel MTS toliko bolja mreza i zbog cega je tolika razlika.Kakva su vaša iskustva sa VIP frka mi jer sam 15 godina na MTS

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока
Ja prešao u VIP pre 2 meseca baš iz tog razloga i za sada bez problema. Neo 2 za 999din umesto omorike 1.


Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 
Ja ću ostati na mts samo ako mi daju omorika 1 po 1100 koliko sada plaćam. 15 septembra mi ističe ugovor

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Meni juna nisu dali. Tražili su 1450din.
Da li u VIPu radi Volte?

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
@talep sto bi im placao 1100 za 01 kad mozes to isto da dobijes za 999din samo podnesi zahtev za prenos broja u drugu mrezu. Sa odabirom e racuna 50 din umanjenje svakog racuna.

Послато са Mi Note 10 Lite помоћу Тапатока
 
@talep sto bi im placao 1100 za 01 kad mozes to isto da dobijes za 999din samo podnesi zahtev za prenos broja u drugu mrezu. Sa odabirom e racuna 50 din umanjenje svakog racuna.

Послато са Mi Note 10 Lite помоћу Тапатока
Od kada to umanjenje iznosa računa biranjem opcije e račun?

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
@talep sto bi im placao 1100 za 01 kad mozes to isto da dobijes za 999din samo podnesi zahtev za prenos broja u drugu mrezu. Sa odabirom e racuna 50 din umanjenje svakog racuna.

Послато са Mi Note 10 Lite помоћу Тапатока
Nije svakog nego prvog sledeceg.
Mene zvali do sad milion puta da mi nude umanjenje za 50 din ali da predjem na e racun, ja pito svakog meseca kaze, jok samo sledeci, ma reko a vi cete svakog meseca da stedite na papiru a meni dajete 1 mesec, i odbijem ih.
Nakon toga svaki dan zvali sa istom ponudom bar 10 dana, jos mi unapred kazu znamo da su kolege zvale interesuje nas da li ste se predomislili.
Bolest mozga, tako da(ovo nema veze sa ovim, cim istekne UO rastajemo se nakon koliko su oni ovde kod nas 8 god ili vise) odoh ja samo ne znam dal na Mts i Telenor to sad istrazujem sta mi je bolje.
 
Neo 5 (ili 10) imaju istu cenu uzeo ili ne telefon?
 
Neo 2 + džoker 12 =1900 dinara sa 14gb
 
@samakoma @miki92 zaboravio sam da napomenem da to vazi samo za nove ugovore potpisane od 1.7. i koliko znam umanjuje se svaki racun a ne samo naredni, za korisnike koji su potpisali ugovor pre 1.7 za njih se umanjuje samo 1 racun.

Da ne dodje do zabune par postova iznad pisalo se o mts-u tako da je ovo vezano za mts a ne vip [emoji2]
Послато са Mi Note 10 Lite помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno