Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Poruke ako ikome uopste trebaju, ima kao tarifni dodatak 100 poruka za 60din ako se ukljuci visekratno ili 500 poruka za 140din. Sto je meni sasvim korektno cisto uzeti ovih 100 za 60, jer bez tog dodatka poruka je 4.5 dinara.
 
Jer već imaš na svoje ime ugovore baš.
Probaj sa ccom ili u poslovnici, mogu da smanje ili ukinu.
 
Razumem potpuno da mi traže 6 meseci, čak i 12 meseci. Oni ludaci traže 29 meseci avansne uplate, a šta npr. ako posle 24 meseca neću više? Onda mi vraćaju avans? Mislim da ne.

Bio u poslovnici, gospođica Mila (Požarevac) je samo rekla "ne može, ako sistem kaže da ne može onda ne može" i to je to. Call centar mi ne veruje, otvorili su tiket, proveriće neko.

Mislim, strašno.
 
Jel obnavljao neko ugovor online?Ističe mi za par dana Neo 2,a na sajtu ne vidim kako mogu da produzim ugovor(valjda se dobija 1gb za online obnovu).Da li postoji neka caka ili da idem u Vip?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
@saobracajac96
možeš normalno da ga obnoviš kad se uloguješ, idi samo na https://www.vipmobile.rs/privatni/ponuda/postpaid i na "kupi online". to je to. posle samo popunjavaš šta ti traže od podataka. imaš i skriveno "detalji o kupovini", možeš da pogledaš i ugovor i tamo ti sve piše. i to da si dobio 1gb ekstra
 
Kad tu udjem i ulogujem se,stoji mi ovo sa slike.Ne vidim opciju da produžim ugovor,jel tako kod svih ili samo kod mene?
ab5108b9d80bf93a8e6bb62e6a48b95f.jpg


Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Traže 42 meseca unapred za SIM karticu za najjeftiniju tarifu koju imaju.

RXuCSx1.png


Wow. Mislim, jesam ja kod njih u crvenom, podebljanom tekstu, "NEPOŽELJAN KORISNIK", ali baš toliko nepoželjan ... :)
 
^nije do tebe, nego samo do toga sto vec imas brojeve na svoje ime, smatras se riskantnim korisnikom.
I ja sam imao isti slucaj a otplatio bez rata Note 3 odmah :) Jos je smesnije kada sam imao Smart150 i Online 3, koji zajendo nisu bili 550din, trazili su mi slican iznos avansa (to je pre 4 godine!!!) da bi uzeo Nova 2 :)
Probaj sa CCom, mislim nije to greska, sistem stvarno tako gleda na korisnike koji vec imaju ugovore. Sto veci iznos postojeceg, jos ce vise traziti avanse za nove brojeve.

@Cajko, ne, kod mene ima(la) opcija i da se produzi postojeci ugovor. Samo je uslov da je manje od 6m ostalo do kraja UO.
Da nisi ranije produzavao taj ugovor ranije? Znas da se sabiraju preostali meseci kod VIPa uvek?
 
Razumem potpuno da mi traže 6 meseci, čak i 12 meseci. Oni ludaci traže 29 meseci avansne uplate, a šta npr. ako posle 24 meseca neću više? Onda mi vraćaju avans? Mislim da ne.

Bio u poslovnici, gospođica Mila (Požarevac) je samo rekla "ne može, ako sistem kaže da ne može onda ne može" i to je to. Call centar mi ne veruje, otvorili su tiket, proveriće neko.

Mislim, strašno.
Meni su tražili pre jedno 3 godine tražili nešto tipa 5 hiljada i ja ok platio. Krenu ugovori, a niko ne skida avans i svi se prave ludi. Sva sreća nisam bacio uplatnicu. Tako da koliko god da platiš čuvaj dokaz o uplati [emoji4]

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
Ja tu dobijem i opciju "obnovi postojeći ugovor", ne znam zašto je ti nemaš. Ugovorna obaveza mi ističe za par dana inače.
Rešio sam situaciju.Problem je bio to što sam imao 2 broja na isto ime,a svaki broj je bio registrovan na drugi mejl.Tek kad sam izbrisao nalog i imejl s jednog broja,tek da je prošlo sve bez problema.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Iz Vipa mi je jutros stigla čestitka za rodjendan i poklon u vidu od 500mb do kraja današnjeg dana.Šta reći,trebao sam ranije pobeći iz telekoma:Klanjanje
 
Neko mi je pisao juce za kod ali sada ne vidim poruku da prosledim kod. Neka se javi opet u inbox.
 
Treba da predjem za 20 tak dana sa mts pospejd na vip intarifa bez uo. E sad jel moze da se iskoristi kod za vip posto u obrazlozenju pise da ne mogu dve promocije da se koriste?
 
A i ne može za 20tak dana, akcija traje do kraja jula, jedino ako je produže.
 
Imam jos jedan kod, ako nekome treba.
 
Za mene je čudno jer sam straćio godine u mts-u.
 
Ako još nekome treba kod neka se javi na pm, odustao sam od kupovine.
 
Jel zaključava VIP još uvek telefone na svoju mrežu? U pitanju je Xiaomi

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока
 
Vip od 2015. ne zaključava ništa od uređaja. Prvi su to uveli, i jedini su da ne zaključavaju celokupan asortiman telefona i uređaja (modemi, tableti, ruteri). Telenor zaključava neke uređaje a neke ne, najčešće zaključavaju skuplje telefone, a MTS sve, od najjeftinijih do najskupljih telefona i modeme, tablete, itd.
 
Vip od 2015. ne zaključava ništa od uređaja. Prvi su to uveli, i jedini su da ne zaključavaju celokupan asortiman telefona i uređaja (modemi, tableti, ruteri). Telenor zaključava neke uređaje a neke ne, najčešće zaključavaju skuplje telefone, a MTS sve, od najjeftinijih do najskupljih telefona i modeme, tablete, itd.

y6 2018 mts oba slota simfree


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mate 20 lite sa mts-a oba sim slota otključana.
 
Nazad
Vrh Dno