Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

24 meseca Neo Neo max 5999 din
S21 Ultra 44000 din
Galaxy Buds pro dobijam
Galaxy smart tag dobijam
3 godina garancije dobijam

To je to,što sam ispregovarao

Ostale mi još 2 rate od po 750 din za ćerin A50 to mi neopraštakju

Sent from my OnePlus 8 using Tapatalk
 
Znaci otpisali su ti preostale pretplate i dobio si 10.000 popust, nije lose. Jedino kako imas jos 2 rate za telefon a 8 meseci ugovora, i prosli si prevremeno obnovio ili?
 
Ma ok, samo tvrdim da tu nikako ne može biti pozitivne matematike. Jedino je pitanje koliko je negativna...
Ali ok, ljudi imaju razne razloge i situacije, kapiram to.
 
Kako ne moze biti pozitivne matematike kad ga sve ukupno izadje 1600e a telefon i slusalice vrede koliko, 1400e?
 
Raspada se Vip sad sam merio...

Pre sam imao mnogo veće brzine sad jedva 142 :(

65216d8032cd3facbfefaeb703777ffe.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Fotošop :D

Evo VIP BG, pun signal, nekada bilo 100Mbps na istoj lokaciji kada uspori. Ovo sada je poražavajuće.

https://www.speedtest.net/my-result/i/4380847808


Isto vreme i mesto Telenor, samo 6 puta brzi:

https://www.speedtest.net/my-result/i/4380857688
 
Poslednja izmena:
Dobio sam odobrenu prevremenu obnovu ugovora 8 meseci ranije.
Dobio sam i specijalnu ponudu 10000 din popust na uređaj.

Sent from my OnePlus 8 using Tapatalk
Ја им исто слао мејл да ми одобре неки попуст на уређај, пре десет дана стигао одговор да је у току обрада мог захтева и од тада ништа.
 
Da li, ako ih cimaš, daju neke benefite kada prelaziš u vip iz druge mreže?
 
VIP vise nece imati NEO2 paket? Posto mi je istekao ugovor od 6,7 februara necu vise placati 1000 din pretplatu. Kako vidim nema vise u ponudama za oko 1000 din da imas neograniceno minuta i koji GB. Onda mi je mozda najbolje da se vratim na MTS pa spojim sa TV i net + mob.
 
Oscilacije neta, 4g uključen, na mestu gde nikad nije bilo problema, maločas mereno, napolju
b64b84a5feae7984f06e813fae1be4ca.jpg


Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Znaci bices pod ugovorom 24 meseca. Ili 32? I sta si imao do sada, ugovor sa/bez telefona, koji paket?
Trebalo bi da se sabiraju meseci... Tako je bilo ranije. Nema opraštanja... Plus će platiti jednu mesečnu pretplatu kao "penal" za tu prevremenu obnovu. Kažem, tako je bilo ranije, ali ne verujem da su nešto promenili.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Tako je vec od kad su uveli novi sajt. Instalirajte app pa whitelistujte vipov sajt

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
AdGuard DNS odavno blokira Vip.
Ja imam instaliranu AdAway aplikaciju i sve radi normalno, bez whitelist.
 
Adguard

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Ako je adguard podešen kao private DNS tu nikakve korekcije nisu moguće, to je što je?
 
Igzekli. Mozes rucno da zagasis kad zapne negde.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
kakva su vam iskustva sa 060 1234 brojem korisnickog centra? zvao sam da se raspitam za par stvari, evo vec pola sata cekam da mi se neko javi...
 
Ne znam kako si uspeo uopste naci opciju za operatera kad ne nudi?

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Ladno gledam u VIP poslovnici smartwach samsung GW3 I crni model je skuplji od srebrnog oko 2000 dinara!?
Gledam u telenor ista cena bez obzira na boju.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Vip je sve bezobrazniji, nista novo.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Zdravo svima! :)

Za svog druga pisao sam Vipu da mu odobre popust na dve Vip usluge koje plaća po punoj ceni, iako je student (nova dva ugovova 24). Odbili su! :( Njemu smanjena plata, korona, živi sam, svaki dinar bitan.
Odgovorio sam na to Vipu i opet su odbili mog druga koji ima 5 UO 24 sa njima do sada, i hteo je popust na dve usluge: Neo postpejd i Kućni net. Nema leba.
Prvi email napisao sam baš lepo, a drugi oštrije i -- isto.

Radim to za njega jer se ne razume i kako mu je istekao UO za Neo 2 (gde je imao 2+2GB), otišao je i potpisao prvi ugovor koji su mu pružili (UO 24), po punoj ceni, ni on ne zna koji Neo, najjeftniji Neo, ali to više nije Neo 2 jer toga nema.

Onda je shvatio šta je uradio, da će ga sve to zajedno skupo koštati (puna cena postpejda + puna cena kućnog Neta), odbili su ga za popust i sada želi da raskine ovaj novi ugovor koji je tek potpisao za postpejd ali da sačuva broj. Molim da mi potvrdite:

1) prilikom raskidanja korisnik bira opciju koja mu više ide u korist, pošto je ugovor tek krenuo (kaže da su mu rekli da će krenuti tek sredinom februara, da je tako razumeo), da plati to što je koristio i kraj?
2) Da bi zadržao broj mora da ide na Vip pripejd 3 meseca kod njih (ako uopšte i tako budu želeli da mu sačuvaju broj). Šta mislite?
3) Onda bi video šta dalje. Savetujem mu pripejd Mesečni plan 600 jer mu je cela porodica u Vipu i najviše zove Vip brojeve a oni su besplatni u ovom paketu. Možda i da ostane na tome.

Ako to neće onda su mu opcije (kako ja vidim, vi me ispravite):
4) Telenor pripejd kartica, pa da čeka na par dana na ponudu 50% popusta na postpejd (pitanje do kada važi ova Telenor promocija 50% jer nije zvanična) i uzme neki Telenor Total sa 50% popusta, ali na Telenor kućni net nema popusta. (Telenor Kućni net 100GB košta isto koliko i Vipov).
5) MTS koji je produžio promociju uz postpejd pakete do kraja februara, kada se potpiše UO dobije se 100GB svakog meseca dodatno. Za Omoriku 1 - 12 meseci, za Omoriku 2 - 24 meseca, svaki mesec dodatnih 100GB na broju, može da se tetheruje. Možda time ne bi morao da uzima kućni net, ali tetherovanje uništava bateriju. Tih 100GB bi mu bilo dovoljno.
6) Napisao sam pismo Telenoru šta ja najbolje šta mogu da ponude za navedene dve usluge, da znam za 50% popusta sa pripejda, i da preskočimo to zezanje, odgovorili su mu da ode u poslovnicu u jednoj rečenici. Ima li iko iskustvo šta u poslovnici mogu da ponude, jer specijalne ponude daje služba kada pozove a ne u poslovnici.
7) Pisao sam MTS-u i takođe pitao šta mogu da ponude, ali oni su spori, evo već pet dana nisu ni otvorili email (imam Mail Tracker).

Zatrpao sam vas informacijama, ako neko ima savet, samo napred! :)
 
Poslednja izmena:
@owim Matematički gledano, najisplstivije je Box 3 (fiks/net/mob) 12 meseci po dinar, a potom oko 3.500. Prosečna cena na dve godine ti je jasna.

Na mobilnom maks može da ima 46 gb neta, a pozivi neograničeni prema svima.

Ako je u domu, to mu ne igra ulogu, ali najbolje da vidi s nekim iz prodaje.

Što se tiče raskida, nisam baš siguran da može da raskine tek tako, a kao potpisao ugovor.

Edit: Sada videh, Živi sam



Sent from my SM-N985F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kakve veze ima to što je student?
Operateri imaju posebne ponude za određene starosne dobi, kao 65+, pa MTS je imao +100GB za sve rođene posle '92 godišta i sl. Možda neko ima ponudu za studente a i kad je neko student, obično znači da nije pun para. Recimo on bi se s godinama uklopio u tu staru MTS ponudu.

@owim Matematički gledano, najisplstivije je Box 3 (fiks/net/mob) 12 meseci po dinar, a potom oko 3.500. Prosečna cena na dve godine ti je jasna.
Sve jasno, ali pošto je kod MTS u svim BOX-ovima uslov fiksni, a on živi privatno i ne koristi fiksni (ili i ne postoji fiksni) i seli se, onda to nije opcija. Zato i koristi kućni mobilni net, jer to može na bilo kojoj lokaciji, lako ponese sa sobom - i završava mu posao.

Što se tiče raskida, nisam baš siguran da može da raskine tek tako, a kao potpisao ugovor.
Može. Zvao je Vip, s tim da samo plaća tu razliku ako je počeo novi ugovor (tako mi je preneo). Sad je pitanje da li može da zadrži broj pri raskidu, što jedino znači da na tri meseca mora da bude na Vip pripejd.

Hvala na savetu! :)
 
Nazad
Vrh Dno