Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Sve vreme mi je na LTE. Zvao sam k. servis, kaze mi lik da ne moze.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Vidim da si na iPhone-u, ja sam imao isto takav problem. Na drugim telefonima isključim 2G i nemam taj problem. Ostaje na 3G/4G.
 
Ja živim u naselju koje je odlično pokriveno 2G mrežom, dobro 4G, a 3G-a nema (samo u tragovima). Čim je aktivan poziv, telefon je na 2G, a kad nije u 90% vremena je na LTE. Imam dve LTE stanice koje me pokrivaju jedna je na 800 a jedna na 1800 i 800 (LTE+). Bio bi presrećan kad bi proradio VoLTE, ali i ovako nije strašno. Svakako mi je uglavnom telefon na wifi-ju. Ovde bi jedino na telenoru mogao da koristim 4G/3G mod, dok za Vip ipak moram 4G/3G/2G.
 
Znate li nekoga da je uspeo da obnovi ugovor 6 meseci pre isteka?
Meni nude samo 4 meseca unapred. Da li je potrebno da se piše neka molba možda?
 
Da piše se molba. Ja sam produzavao 6 meseci ranije, a znam još par ljudi koji su isti ranije produzavali.
 
Ali 4-6 meseci ranije placas jednu pretplatu po PUNOJ ceni, i ne otpisuju ti se preostali meseci. Kada istekne novih 24m UO, ostaju ti meseci po punoj ceni.
 
Ti meseci što "ostaju po punoj" ceni - koja je to puna cena? Iznos sadašnje pretplate? A rekoše mi malopre da se plaća jednokratno iznos pretplate, to mi je jasno.
 
Puna cena nove pretplate koju izaberes.
 
Meni od ovog meseca uz Neo2 ide i 9GB neta,i sve to za 999 din.sto nije lose.
Sto se mene tice ovo je sasvim ok,i zaista su korektni ispali pri obnavljanju ugovora.
 
Kako 9GB neta uz Neo 2? Jesi li to trazio kao bonus sto ces da produzis ugovor?

Btw da li moze da se predje na interifu ako do isteka ugovorne obaveze ima vise od 3 meseca?
 
Pitao pre nego sto je istekao ugovor,pa kao nije moglo,pa posle kad je bio neki problem oko dodavanja drugog broja na nalog,spontano mi ponudise dodatnih 3GB + online produzenje ugovora 1GB +3GB zauvek i jos 2GB sto ide uz paket.
I na drugom broju sam dobio zabranu interneta van paketa.
 
Sa nekim zaposlenim i sa nekim ko moze da odobri takve stvari.
 
Uzeo sam dođi i probaj tarifu, trebala da istekne 6.11. ali evo i danas nije isključena kartica. Da li je neko imao iskustva sa tom promocijom? Zašto me još ne isključuju?

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
 
KEva uzela letos, trajala je tarifa 60+ dana ;)
 
Initiate_MNP();
wait_for(call_back);
if(!good_deal(call_back)) do transfer_network;

:)
 
Bar reci u kojoj poslovnici si bio... [emoji6]
 
Koja je poenta da se neko pohvali ovde sta je dobio, ako nece da podeli sa ostalima kako i gde!?
patkometrija?
 
Dobio je još jedan član slično oko 10gb uz neo 2. Tako da je dobio sigurno. Preko call centra, zoveš pitaš, kažeš nezadovoljan, obnovices ako daju nešto, ako ne ideš u drugu mrežu.
 
Na kom broju mogu da proverim stanje?Danas su mi prebacili broj u Vip,hteo bih da proverim nešto.
 
Skini aplikaciju ili preko SMS pošalješ "?" na 1260.
 
Dobio je još jedan član slično oko 10gb uz neo 2. Tako da je dobio sigurno. Preko call centra, zoveš pitaš, kažeš nezadovoljan, obnovices ako daju nešto, ako ne ideš u drugu mrežu.

Meni bi mnogo vise znacilo da ponude zabranu interneta nakon potrosenih GB iz paketa.
 
Nazad
Vrh Dno