Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Besplatni dolazni pozivi verovatno.
 
Pa sta mislis onda da li moze bez kredita? :D
Ja reko imas neke besplatne dolazne (ima toga) pa zato pitas ;)
 
Kod VIPa nema za prepaid (ima na postpaid dolazni i odlazni roming minuti u nekim paketima).
I kod MTSa za mTel mreze u nekim paketima.
 
Da li postoji mogucnost da postpaid korisnik kome je istekao ugovor, otkaze uslugu tako sto posalje pismo putem pošte i sl. jer nije u zemlji i neće skoro biti?
 
Kako ide sa prenosom prepaid broja? Jel ista procedura kao i za postpaid?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Može li neko da mi kaže da li se plaća puna cena od 1699 rsd na NEO 2 posle isteka 24 meseca?
 
Ne znam da li je neko već objavio, ali VIP je ubacio dva "digitalna" dodatka. Za instagram (10 gb) i fejs, mesendžer i instagram zajedno (10 gb). Cena je 150 din mesečno (ako se koristi minimum 3 meseca) i 300 din [emoji1787] ako se koristi samo jedan mesec.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nisu. Na prepaidu je manje drzava.

A na postpaidu nisam lud da rizikujem :)
 
Jel uspeo neko kome ističe neo UO da izbije neku vanstardadnu povoljnost na foru "prelaska kod drugog operatera" pošto mi ističe uskoro i nude samo ono što ima na sajtu....

Послато са SM-G925F уз помоћ Тапатока
 
Da sam kod Vipa, ja bih koristio ovaj dodatak od 1 gb za 800 dinara.

Jedino mi nije jasno, zasto su kod pripejda roming dodaci povoljniji nego kod postpaida?

Imas iz aplikacije dosta je sad povoljan roming u vipu, prijatno sam se iznenadio kad sam video...
2d32769c53687a3c16323513e164c49d.jpg

Onda imas ova 2
3f8ba13fde182a8eb2c4bfdbbe46ddae.jpg

10gb
9658dc90dc279a73ffb9943f962f902c.jpg

3gb
653e7d03b7ff781592d3901464f3c970.jpg

I za Crnu goru
cc74c2578090b6c67be4c8ba54e568e5.jpg


Sent from my iPhone XS using Tapatalk
 
Poslednja izmena od urednika:
Jel uspeo neko kome ističe neo UO da izbije neku vanstardadnu povoljnost na foru "prelaska kod drugog operatera" pošto mi ističe uskoro i nude samo ono što ima na sajtu....

Послато са SM-G925F уз помоћ Тапатока

Ja podneo zahtev, jer mi je trenutno isplativije u MTSu.
Pa ako ponude nesto, javljam, ako ne, ybg.. bio.je cool VIP ovih 6 godina :)
 
^to, kao najupecatljivija razlika.

Pripazite i na postpaidu, ne postoji zabrana van NEO zone! Vec se desilo ljudima da u Turskoj uhvate signal Kipra i naprave racun ili obratno, ne secam se.. a jedna od tih zemalja nije u NEO zoni za intenet roming dodatak.
U Spaniji i Francuskoj moze da se uvhati signal sa Gibraltara, Dzerzija... a te dve "zemlje" nisu deo NEO zone, iako su zvanicno deo zemalja koje jesu u njoj :) Ima jos nebuloza :(
 
Ja trenutno imam kucni net + neo paket 2400 din placam plus kuci imam fiksni koji dzaba placam pretplatu.....

Zvali su me iz vipa, nude mi neo i 4gb plus 150 umesto 100 gb koji sam imao i malo brzi paket koji ne znam kako ce da ispostuju kad i sad radi na jedva 2-3 mb/s.... i daju mi 10gb na neo broj plus onih 4gb koji idu u paket zbog produzenje kucnog neta..... u mts-u svi znamo sta sve ide u 3500 dinara koji su za box paket.... imam ispada kablovsku gratis kao i 10x vise neta na telefonu..... mislim da ce posle 6gpd biti cao vip-u ako ne izadju s boljom ponudom..

Послато са SM-G925F уз помоћ Тапатока
 
Zašto VIP šalje konfig. poruke za net? Nije tek upaljen telefon i ono prvo podešavanje, koristi se fon u uveliko na netu. Znam da ranije nisu ni trebali parametri. Sada šalju i ima i pin:
bac3f4e78dd3f0b674a22766cb3e23ad.jpg
 
Ja trenutno imam kucni net + neo paket 2400 din placam plus kuci imam fiksni koji dzaba placam pretplatu.....

Zvali su me iz vipa, nude mi neo i 4gb plus 150 umesto 100 gb koji sam imao i malo brzi paket koji ne znam kako ce da ispostuju kad i sad radi na jedva 2-3 mb/s.... i daju mi 10gb na neo broj plus onih 4gb koji idu u paket zbog produzenje kucnog neta..... u mts-u svi znamo sta sve ide u 3500 dinara koji su za box paket.... imam ispada kablovsku gratis kao i 10x vise neta na telefonu..... mislim da ce posle 6gpd biti cao vip-u ako ne izadju s boljom ponudom..

Послато са SM-G925F уз помоћ Тапатока
I jeste bolja ponuda telekom, pogotovo ako imaš optiku

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
razmišljam da uzmem pocophone uz klasik tarifu
699 pretplata
+ 31 500 tel... =48 276
tako je tel najisplatljiviji,
ili uz siguricu što mu dodje isto, ALI
da li je suludo u današnje vreme uzeti na 2god obaveze uz net 250MB...
ne razgovaram puno, tih 100+250vip min mi dodje dovoljno... pretpostavljam da je pisano gomilu puta ali, da li se plaća blokada prekoračenja neta i eventualno vaše mišljenje sigurica vs klasik... recimo, da u proseku pozivam 80-100 min sveukupno, tj. uglavnom mene zovu...sms ne koristim....da li u sigurici možeda se izboxuje bar 500MB-1GB (2000din. kredita) neta na uštrb minuta...nije mi najjasnije...
 
Bolja je sigurica jer imaš 200MB + 2000din koje možeš da trošiš na minute 10din, sms 2din i net 1MB 1din. Tako da imaš recimo 100min i 200MB + 1Gb mesečno.
 
da, super ako je tako, mada na vipovom sajtu stoji da tarifiraju 1KILOBAJT = 1RSD a ne megabajt...kontam da je to greška,
 
1 MB je 1 dinar

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Je l daju nesto za obnovu ugovora ili samo standardno? Istice ćaletu ugovor za Nova 3 + telefon sa 25% popusta na pretplatu i niko ništa, ovi na email samo pominju ovih duplo više GB promociju, a ima i Kucni net 2 koji placa 1500din. Mozda imaju previše korisnika ;)
Videćemo sta nude ovi drugi za prelazak
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno