Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Kazem ti kod mene je bili do telefona posle nadogradne androida do tad sve OK posle toga mrezni internet katastofa WIFI super.Probaj prebaci karticu u drugi telefon i ako nemas problem do telefona je...
 
Kada sam napolju po gradu 4g net super radi,cim udjem u neki objekat pocinje da zeza, sig nesto do antene za prijem signala nije ok. Ne znam da li je pametno i da odem i trazim novi uredjaj?
 
Kada sam napolju po gradu 4g net super radi,cim udjem u neki objekat pocinje da zeza, sig nesto do antene za prijem signala nije ok. Ne znam da li je pametno i da odem i trazim novi uredjaj?

Da, trebalo bi da reklamiraš uređaj, sigurno je do njega..traži nov telefon.

P.S. JAVI KAKO SI PROŠAO
 
Da, trebalo bi da reklamiraš uređaj, sigurno je do njega..traži nov telefon.

P.S. JAVI KAKO SI PROŠAO
Verovatno je i kod mene loš telefon. Ali samo kad je Vip kartica unutra. 4g u punoj brzini.
e2b12873920b1cdc439e0f880033e963.jpg


Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Isto i kod mene. VIP se raspada. Nije samo Bg, ne mogu da dobijem brata koji je na Zlatiboru, kupio na trafici Telenor i MTS da proba, oba rade.
 
Isti slucaj, korisnik sam vip-a od osnivanja, u Uzicu im je mreza opala za najmanje 50 posto ako ne i vise zadnjih 6 meseci i vise da ne kazem godinu dana , kada uporedim testove, a i bez uporedjivanja ovo sto se sada meri ravno je nuli....

Jesi ti siguran u ovo? Ja sam u vipu evo 6-ta godina i nisam primetio neke promene. Doduse nisam cesto ni merio. Al kad god sam merio brzina je bila u rangu od 50 do 100. Cak je i upload odlican.
 
Izvinjavam se zbog duplog posta ali moram da pitam nesto. Kada se prelazi u drugi paket da li mora da se ceka sledeci obracunski period ili moze da vazi i odmah? Nemam UO i potpisao sam ugovor i promenio paket a oni mi u poruci javili da mi to vazi od februara tek. Presao sam inace sa skupljeg na jeftiniji pa pretpostavljam da se ciganisu. Da sam presao sa jeftinijeg na skuplji kapiram da bi bila druga prica.
 
Jesi ti siguran u ovo? Ja sam u vipu evo 6-ta godina i nisam primetio neke promene. Doduse nisam cesto ni merio. Al kad god sam merio brzina je bila u rangu od 50 do 100. Cak je i upload odlican.

Ne zale se ljudi bez osnova.
I kod mene je brzina drasticno opala, cesto je DL ispod 10mbps, par puta ok 1-2mbps.
 
Zivis li u Uzicu? Vidim da se zale ljudi generalno. Kapiram da je u BG-u zagusenje. Ja sam replicirao Kovacu jer je pominjao eksplicitno UE. Ja sam inace iz Uzica zato mi je cudno ovo sto je rekao. Sad sam merio na speedtestu. 71,7 DL i 1,7 UL. Upload je jedino malo locikav koliko vidim.
 
Ja neću da se žalim da je loša brzina, za ovih mesec dana koliko je prepaid kartica kod mene na testiranju nisam izmerio ispod 10 dl i up 3. Dobro i otvara ne čekam ništa više nego telenor. E sad ja sam u malom mestu i garant su bs rasterećenije nego u većim mestima.
 
Izvinjavam se zbog duplog posta ali moram da pitam nesto. Kada se prelazi u drugi paket da li mora da se ceka sledeci obracunski period ili moze da vazi i odmah? Nemam UO i potpisao sam ugovor i promenio paket a oni mi u poruci javili da mi to vazi od februara tek. Presao sam inace sa skupljeg na jeftiniji pa pretpostavljam da se ciganisu. Da sam presao sa jeftinijeg na skuplji kapiram da bi bila druga prica.
Ja presao sa neo 2 bez uo na neo neo max, isto mi vazi tek od sledeceg obracunskog perioda. Ugovorna obaveza mi doduse traje od dana potpisivanja, a paket od sledeceg obracuna...

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
 
Raspada se Vip sad sam merio...

Pre sam imao mnogo veće brzine sad jedva 142 :(

65216d8032cd3facbfefaeb703777ffe.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
[emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787] Mučeniče.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Sta je sa sajtom Vipa? Nema sanse da udjem na sajt od jutros. A desavalo se i pre.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Radi normalno na oba sistema.
3d7453b84bf18aa1ecf6467b5e98a0d9.png

80bfd5a4ec24e978600fa679af25a448.jpg

Sent from my JNY-LX1 using Tapatalk
 
Evo sad probao ponovo nece.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Kod mene radi bez problema.
 
Evo probao i drugi browser nece..



Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
20bb13bb82fc3b555a032dbad3cf586f.jpg
 
Jel imas mozda neki privatni dns tipa adguard?

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Ovo mi je od starta dns.adguard.com
Do toga je. Hvala.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Zato je bolja aplikacija jer mozes da whitelistujes sajt koji ne radi. Mada samo vipov zeza iz ne znam kog razloga

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Mene VIP ispoštovao maksimalno kao starog korisnika (13 god kod njih)za prevremenu obnovu ugovora.
Tako da ostajem kod njih još 2 god i napraviću preorder S21Ultre.

Sent from my OnePlus 8 using Tapatalk
 
Dobio sam odobrenu prevremenu obnovu ugovora 8 meseci ranije.
Dobio sam i specijalnu ponudu 10000 din popust na uređaj.

Sent from my OnePlus 8 using Tapatalk
 
Živim za dan kada će većina ljudi prestati da kupuje telefone kod operatera...
Al' nema ništa od toga [emoji17]
Uglavnom je to bezobrazno dranje!
 
Mene uopšte nisu odrali ispalo me tarifa - S21 Ultra za 24 meseca nekih 20000 din skuplje nego što je telefon u zvaničnoj ponudi.
Plus dobijam Sluške od 200 evra + Samsung tag(to mi netreba ali hajde)

Sent from my OnePlus 8 using Tapatalk
 
Znaci bices pod ugovorom 24 meseca. Ili 32? I sta si imao do sada, ugovor sa/bez telefona, koji paket?
 
Nazad
Vrh Dno