Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Ради ли вам мој ВИП апликација?
Мени неће да се повеже. Прво избацује да не користим ВИП интернет. Када унесем број да бих добио код - ништа се не дешава. Ако се логујем са У/П избаци ми да је сервис тренутно недоступан.

Послато са MI 6X помоћу Тапатока
 
Radi. Konektuj se preko vip interneta, mozda te na wifi zeza. Mada meni i na wifi radi.
 
Па и конектујем се преко ВИП нета и такве ми поруке избацује.
Видим да се на гугл продавници баш доста људи жали на исти проблем.

Послато са MI 6X помоћу Тапатока
8125f701f170239e69917e402718bcf3.jpg
f1d0fc2b1f599f1710c7d3f5c5a806df.jpg
 
Poslednja izmena:
Ради ли вам мој ВИП апликација?
Мени неће да се повеже. Прво избацује да не користим ВИП интернет. Када унесем број да бих добио код - ништа се не дешава. Ако се логујем са У/П избаци ми да је сервис тренутно недоступан.

Послато са MI 6X помоћу Тапатока
Najnormalnije radi i na WiFi-ju na Vip 4G i Telenor 4G.
Nije do aplikacije ili njih.
 
Ради ли вам мој ВИП апликација?
Мени неће да се повеже. Прво избацује да не користим ВИП интернет. Када унесем број да бих добио код - ништа се не дешава. Ако се логујем са У/П избаци ми да је сервис тренутно недоступан.

Послато са MI 6X помоћу Тапатока

Da nisi uključio DNS za blokiranje reklama? Ako jesi isključi DNS i proveri ili idi preko WiFi.
 
I ja imam isti problem. Ako imaš DNS (kao ja npr) neće da radi preko mobilnog neta samo preko wifi.

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk
 
U julu iskoriscen kod od SK. I dalje nema tih "bodova" na kartici. Jel treba jos nesto da uradim da bi stekao pravo na tih 3000 (recimo da za ovaj kvartal ispunim neki prag bodova u odredjenoj radnji).
 
Meni je juce stigla poruka da su bodovi dodati na karticu.Kod iskoristen 31.07.

Sent from my NEM-L21 using Tapatalk
 
U julu iskoriscen kod od SK. I dalje nema tih "bodova" na kartici. Jel treba jos nesto da uradim da bi stekao pravo na tih 3000 (recimo da za ovaj kvartal ispunim neki prag bodova u odredjenoj radnji).
Ne, meni je samo stigla poruka da su bodovi dodati i da mogu do 31/08 da se iskoriste u Idea, Roda, Mercator i intersport prodavnicama.
 
Kako se koriste ti bodovi ?

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
U fizickoj radnji se samo pokaze broj kartice valjda..
A na Idea Online ne vidim nacin :(
 
Da nisi uključio DNS za blokiranje reklama? Ako jesi isključi DNS i proveri ili idi preko WiFi.
Kod mene su ukljucene blokiranje raklama i radi normalno ne bi trebalo da je do toga
I ja imam isti problem. Ako imaš DNS (kao ja npr) neće da radi preko mobilnog neta samo preko wifi.

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk
Zasto imas taj problem, ne bi trebao. Ja imam i radi najnormalnije i preko data i wifi.
 
Упаљен/угашен AdGuard - сасвим свеједно. Опљунуо на плеј продавници апликацију и одмах се јавио Аца из подршке за слике како се понаша. Тажио и број телефона да види у чему је проблем.

Послато са MI 6X помоћу Тапатока
 
Ako neko planira da pređe na Vip postpejd i kupi telefon, nek se javi da šaljem. Promo traje još nedelju dana.
116cfbd37584281350c4bc3dad91a58a.jpg


Edit - ipak traje duže, ovde piše do 15.09. [emoji2]
c2256d71a5fbcda7bbf5206f11d45a2d.jpg
 
Poslednja izmena:
Kako beše ova promocija sa SK kodom. Prvih 6 meseci 0 dinara? I važi li to još uvek? Izvinjavam se ako je pisalo u prethodnim postovima, hitna mi je situacija pa ne mogu sad da listam temu. Nije me interesovalo pa nisam propratio, ali mi sad treba za jednu osobu pa da znam da joj objasnim. Još jednom se izvinjavam i ako neko može da mi odgovori na pitanja bio bih zahvalan.

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
Probaj ručno.
 
Ako neko planira da pređe na Vip postpejd i kupi telefon, nek se javi da šaljem. Promo traje još nedelju dana.
116cfbd37584281350c4bc3dad91a58a.jpg


Edit - ipak traje duže, ovde piše do 15.09. [emoji2]
c2256d71a5fbcda7bbf5206f11d45a2d.jpg
Da ponovo ponudim, ako nekom treba...

I da dodam, ovo nije kod za SK, lepo piše za šta se koristi.
 
Poslednja izmena:
Sta se desava sa vip mrezom? U sred zarkova, kod supervera (beogad) mi stoji H umesto 4g. i u stanu mi je non-stop H
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno