Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

ja sam takodje hteo taj 10lite jer ga je Peca mnogo nahvalio u recenziji, (mada ne od provajdera), ali najavljeni mi-11 modeli ce biti puno bolji i treba da se pojave vec na jesen. Isplati se sacekati.
 
Izgleda im je puko sistem...

2020-09-04_16-53-11.png
 
Ovo mi stvarno deluje kao bestbuy trenutno.

Koji mogu da budu nedostaci?
67fa5aeb4fe6bedbdd71b1b495050684.jpg


Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
 
Slažem se da im je pripejd najbolji. Čak i opcija od 300 dinara mnogima može da završi posao.
 
Ovo mi stvarno deluje kao bestbuy trenutno.


Koji mogu da budu nedostaci?
67fa5aeb4fe6bedbdd71b1b495050684.jpg


Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
Мана је што је то недовољно за мало већу употребу,што је нео у мрежи,што форсирају апликације које не користим(као и мрежу),што цијена пакета није баш најјефтинија(мада је међу повољнијима).Коме одговара,супер,али свако гледа према својим потребама,а ти према својим.
 
Na ovaj paket sa dodacima za npr 100din imaš 3gb
100din imaš 200min

Za 800 din mesečno ja bi voleo da vidim gde ima bolja ponuda.

Da nisam na ugovoru prešao bi na ovaj paket jer meni na Neo tarifi dodatnih 2GB košta 350din.

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
 
Kada porucite telefon, konkretno Samsung, jel dolazi uredno zapakovan sa onom samsung nalepnicom neodlepljenom ili ima nekog razloga da vec bude naceta?
 
Uredili su sajt. Konačno malo nešto moderno.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ovo me pomalo podseća na neke od A1 sajtova, što i ima smisla s obzirom da menjaju ime uskoro.
 
Da budem iskren, više mi se dopadao stari izgled.
 
Da budem iskren, više mi se dopadao stari izgled.

I meni je stari bio bolji. Na mobilnom je skrolovanje u nekim delovima sporije zbog neoptimizovanih grafičkih elemenata. Plus mi je ovakav dizajn manje pregledan.
Na veb verziji ima dosta neiskorišćenog praznog prostora između elemenata i sekcija. I neki elementi su bespotrebno veliki. Možda je to lepo nekom dizajneru koji je ovo radio na svom 4k monitoru ali meni nije ni malo zabavno dok pokušavam da lociram korisne informacije na stranicama.
 
Imam problem, ne mogu da kupim vikend net, kad kliknem na dodaj u korpu, vrati me na poctnu stranicu, a ne ubaci u korpu. Deluje mi da je do sajta?

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
 
uh ovo je brutalno dobra ponuda...jos kad bi potrajala do kraja januara :)

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Da se minuti trose paralelno kao na pripejdu bilo bi brutalno. ovako, za preskociti.
 
Унапријеђена Ин тарифа у нету,који већини треба,бар овима с оволико година,а године су и мој највећи проблем:)
 
Tako je. Minuti su precenjeni zbog starih navika. Da imaju vrednost kao pre 10 godina, nikada ih ne bi davali u neograničenim količinima. Ali navike su se promenile i to je upravo ono na šta ova ponuda igra.
Ja bih rekao da je odlična, ko još koristi minute :party:
 
Samo da nema ograničenja u godina onda bi bila top [emoji16]. Mada realno i standardna in tarifa nije loša.

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
Annotation 2020-09-19 105542.pngAnnotation 2020-09-19 105623.pngAnnotation 2020-09-19 105700.png


Ja sam razmisljao da uzmem tu IN tarifu, ali dzabe kad pricam dosta. Tek sad sam skontao koliko pricam :trust:
 
Ti ga bas deres. Ovo je moje za prosli mesec
a101dab1dd1270e7dd4e4f9e5ff1e607.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Uopste nisam imao osecaj koliko pricam, nego gledam tu IN tarifu, rekoh da doplatim 240 minuta bice okej, ali dzabe, potrosim 5gb mesecno neta, a razgovora dosta, tako da verovatno nista od nje.
 
Ne znam kako je sada, ali pre dve godine znam da je bilo da oni koliko god pričao zaokružuju na minut i po. Možda ti zato izgled mnogo, ako si u vipu. Znam da drugi tako nisu zaokruzivali.

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
Haha. Napravim dil sa vipom, da predjem negde i da im kazem zvacu vase brojeve kao sto vidite stalno :d
 
Samo da nema ograničenja u godina onda bi bila top [emoji16]. Mada realno i standardna in tarifa nije loša.

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
Svaki SMS se plaća 5 din.
Zvuči nepotebno ali se ipak šalju neki SMS u toku meseca.
Treba računati u cenu i neki od dodataka za SMS
 
Videh da se lagunina Eden aplikacija za knjige moze kupovati samo preko Vip brojeva. Moguce da ce biti deo ponude u skorije vreme.
 
Nazad
Vrh Dno