»RSS Benchmark sajt

Strana 986 od 997 PrvaPrva ... 486886936976982983984985986987988989990996 ... PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 14.776 do 14.790 od ukupno 14945

Tema: [VIP] Postpaid paketi i promocije

Newcomers
        Na forumu od
        Oct 2017
        Poruka
        131
        Ponovo dostupna intarifa bez ugovorne obaveze, čini mi se da bila sklonjena iz ponude jedno vreme, bar na sajtu.

Member Avatar korisnika bmibmc
        Na forumu od
        Feb 2011
        Poruka
        1.736
        Posto mi je zakazan tehnicki prenos za 24.7, a nisam dobio priliku da bilo gde upisem kod, dopisivao sam se sa podrskom.

Elem... Kod treba da se upise u napomeni. Meni je data pogresna informacija, pa sam i ja ovde preneo pogresno. Izvinjavam se...

Podrska je trazila kod da 'vidi sa kolegama da li moze naknadno'. Kakav pocetak saradnje...

Member
        Na forumu od
        Feb 2017
        Poruka
        240
        Imam još jedan kod pa ako nekome treba nek mi pošalje pp.

Member Avatar korisnika Luksi
        Na forumu od
        Jan 2007
        Poruka
        145
        Može kod naknadno,meni nisu pravili problem,čak šta više izuzetno im je podrška ljubazna i strpljiva za razliku od mts-a.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

Member Avatar korisnika Dakii
        Na forumu od
        Apr 2017
        Poruka
        883
        Citat Citiram korisnika: bmibmc Pogledaj poruku
        Posto mi je zakazan tehnicki prenos za 24.7, a nisam dobio priliku da bilo gde upisem kod, dopisivao sam se sa podrskom.

Elem... Kod treba da se upise u napomeni. Meni je data pogresna informacija, pa sam i ja ovde preneo pogresno. Izvinjavam se...

Podrska je trazila kod da 'vidi sa kolegama da li moze naknadno'. Kakav pocetak saradnje...
        Pa prvo valjda broj da se prenese, posle biras paket i onda kod.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока

Na forumu od
        Feb 2011
        Poruka
        1.736
        @ Luksi
        Ah, dobro je da nisam jedini i da ima resenje. Slazem se da su ljubazni. Ne persiraju, ali to je sasvim OK. Malo je bezveze da zoves i pitas samo to: gde da upises kod. Dobijes informaciju ko iz topa, a onda se ispostavi netacnom. I to sam insistirao da prodjemo kompletnu proceduru prenosa korak po korak posle toga da eliminisem mogucnost da nisam shvatio kako treba.

@Dakii
        Kad ides kroz prodavnicu, onda biras paket, pa sve ostalo... Da sam postojeci korisnik, onda bi kod placanja (valjda) bila opcija unosa koda.

Na forumu od
        Feb 2011
        Poruka
        1.736
        Da se dopunim...
        Upravo sam dobio SMS: "Postovani, na Vasu porudzbenicu je dodat kod za SuperKartica promociju. Vas VIP"

Na forumu od
        Apr 2017
        Poruka
        883
        Kako bese da se namesti da kad pricam sa nekim pa ako me neko drugi pozove da mi pokazuje dolazni poziv i da kod tog drugog "zvoni" a ne da njemu pokaze da sam zauzet odbija mu poziv jer vec pricam sa nekim.
        Prvo mi je bila ukljucena govorna pa im se palila govorna posta kad sam zauzet, nju sam iskljucio e sad kako ovo drugo namestiti.

Member Avatar korisnika Difermo
        Na forumu od
        May 2014
        Poruka
        1.514
        Citat Citiram korisnika: Dakii Pogledaj poruku
        Kako bese da se namesti da kad pricam sa nekim pa ako me neko drugi pozove da mi pokazuje dolazni poziv i da kod tog drugog "zvoni" a ne da njemu pokaze da sam zauzet odbija mu poziv jer vec pricam sa nekim.
        Prvo mi je bila ukljucena govorna pa im se palila govorna posta kad sam zauzet, nju sam iskljucio e sad kako ovo drugo namestiti.

Mislim da je to ova opcija Call waiting (mora biti cekirano). Ne znam da li zavisi od modela gde se nalazi, ali meni je u netwok (call) pa additional settings, stiklirana pomenuta opcija. A ispod stoji "notify of incoming calls during a call"

Na forumu od
        Apr 2017
        Poruka
        883
        To je to, ta mi je stavka bila iskljucena, hvala puno.

Moderated
        Na forumu od
        Jul 2019
        Poruka
        3
        imam kod za Vip, ako je nekome potreban neka se javi.

Moderated
        Na forumu od
        Jul 2019
        Poruka
        3
        Ako nekom treba kod za vip preko super kartice neka mi se javi u inbox

Member
        Na forumu od
        May 2017
        Poruka
        720
        Sta mislite da li je pametnije uzeti intarifu sa ili bez ugovorne obaveze? Radije bih da se ne vezujem UO, ali ne znam kakav je VIP sto se tice promena tarifa. Ne bih da mi ukinu nesto.

Razmisljam izmedju intarife i zmaja kod mtsa. Obe su bez UO, s tim sto je intarifa bar za mene bolja zbog vise minuta.

Moderated
        Na forumu od
        Jul 2019
        Poruka
        3
        Ako je nekom potreban kod za Vip preko s.k neka mi se javi u inbox

Newcomers
        Na forumu od
        Feb 2019
        Poruka
        165
        Citat Citiram korisnika: optical Pogledaj poruku
        Sta mislite da li je pametnije uzeti intarifu sa ili bez ugovorne obaveze? Radije bih da se ne vezujem UO, ali ne znam kakav je VIP sto se tice promena tarifa. Ne bih da mi ukinu nesto.

Razmisljam izmedju intarife i zmaja kod mtsa. Obe su bez UO, s tim sto je intarifa bar za mene bolja zbog vise minuta.
        Intarifa nije vise bez UO. Zavisi za sta ti treba net, Zmaj ima 10gb za youtube a u intarifi su ti sve drustvene mreze free. Zmaj ima 200 sms-ova intarifa nema uopste.

Strana 986 od 997 PrvaPrva ... 486886936976982983984985986987988989990996 ... PoslednjaPoslednja

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •