Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Već sam pisao da mi Neo 2 ističe uskoro, tj. krajem decembra. Mogu li da se nadam nekoj novogodišnjoj promociji? I mene su kontaktirali za produženje ugovora, ali je bolje da sačekam decembar. Sad nemaju nikakvu promociju, a tada možda bude nešto. Možda i ubace Poco X3 u ponudu telefona, a njega merkam.
Inače, i ja imam ona 3 GB bonusa zauvek. Zato bi mi i Klasik+ verovatno bio dovoljan.
 
Jos ako narucis online imas 1gb gratis :)

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
 
Kad sam ja obnavljao bio je dupliran net iz paketa + 1 gb za online.

Nema druge nego sačekati da se otvore ili prelazak u mts na Box4.

Sent from my G8141 using Tapatalk
 
Jedva čekam da vidim šta će meni da ponude pa da umrem od smeha, ja imam Neo 2, sa 8gb mesečno (2 iz paketa, 2 duplirano na promo, 1 na online, 3gb zauvek). [emoji23]
 
Da li i vip ima one fore ako prepaid predje na postpaid da ima 50% popusta i/ili duplo vise neta?
 
Neko je izbrisao poruku koju sam napisao.

Trenutno je aktuelna ponuda - ne morate da budete pod ugovorom a imate neogranicene minute i poruke i 4GB za 1000 dinara

Ja sam danas zatrazio prelazak na GT tu tarifu. Extra skroz!
 
Da li neko zna ima li neke razlike izmedju intarife 18/26 sa i bez ugovorne obaveze (bez telefona)?
 
1500 sa uređajem, 1000 bez uređaja.
Ovo je sve pod ugovornom obavezom.
 
Takodje ne vidim razliku izmedju - bez uredjaja obavezu (24) i na bez uredjaja 12 meseci...
 
Poslednja izmena:
Za sad samo postpaid. Ako ti baš treba prepaid eSIM imaš u Globaltelu.
 
Da li neko zna ima li neke razlike izmedju intarife 18/26 sa i bez ugovorne obaveze (bez telefona)?
Nema razlike, ja sam permutovao jer postoji intarifa obična bez ugovorne obaveze, a 18/26 je pod obaveznim ugovorom samo ne mora 24, već postoji i na 12 meseci. Ako sam sad dobro pogledao [emoji1] Hvala svima
 
Da li je neko bio u situaciji da se pozove na dodatno osiguranje uredjaja kod VIP-a? Ubio sam telefon načisto na moru (morska voda, nema sušenja). Plaćam osiguranje i tamo piše da šteta nastala vlagom je pokrivena tim osiguranjem, pa rekoh da vidim da li je neko aktivirao tu uslugu i da li je sve prošlo kako treba?

Evo da odgovorim sam sebi. Sve je prošlo odlično. Odobrena mi je zamena i umesto s9+ ću dobiti s20+ :banana:
Procedura je ista kao i kada se šalje uređaj na garantnu popravku. Predaje se telefon u poslovnici i dobija se zamenski ako vam treba, a ja pošto sam prodao SE pre mesec dana sam tražio i dobio sasvim pristojan XZ Premium :).
 
Možda nije najsrećnija tema ali ne VIP

Šta im ovr ponovljene poruke znače?
91b7fa9b4800862aa5ec7df22c2b085d.jpg
 
Evo da odgovorim sam sebi. Sve je prošlo odlično. Odobrena mi je zamena i umesto s9+ ću dobiti s20+ :banana:
Procedura je ista kao i kada se šalje uređaj na garantnu popravku. Predaje se telefon u poslovnici i dobija se zamenski ako vam treba, a ja pošto sam prodao SE pre mesec dana sam tražio i dobio sasvim pristojan XZ Premium :).
Jesi li platio učešće u šteti? Koliko rata si platio za osiguranje pre nego što se pokvario?
Ja sam razmatrao tu opciju ali mi se nije učinila kao isplativa u slučaju popravke telefona.
Medjutim, ti si dobio zamenu. Ispada da je bolje da se uništi totalno nego da samo napukne ekran pa da dobiješ servis ekrana umesto novog telefona.
 
Platio sam učešće 9900 i platio sam ukupno 13600 na ime rata za osiguranje. Dakle ukupno 200 evra plus uništeni s9+ koji je bio dosta dobro očuvan, pa kontam da bih dobio i nekih 250 evra za njega da sam ga prodao pre nego što je stradao.
 
Hvala. Pa rekao bih da se slučaju dobijanja novog telefona isplati a u slučaju samo popravke ne.
 
Realno se isplati u prvih par meseci dok je zamena ekrana ili ledja abnormalno skupa, a pritom sacuvas garanciju ako se ne varam kada ti urade zamenu u ovlascenom servisu.
 
Cao svima,

Potrebna mi je osoba koja je u VIP-u, i nije pod ugovornom obavezom (Ili je ostalo jos 3 meseca do isteka ugovora) i ne planira da uzima telefon preko operatera.
Imam vaucer koji mi omogucava da uzmem telefon u VIP-u na nizoj tarifi po ceni kao da sam u visoj tarifi. Takodje dobijam i sve pogodnosti vise tarife (vise GB za net).
Da li neko zeli da uzme neku nizu tarifu u VIP-u i da dobije sve pogodnosti iz vise tarife, a ja bih za kesh uzeo telefon preko njega.

NEO 100 po ceni NEO 25.
 
E *mjau**mjau**mjau* ja zavrsio pre nedelju dana....

Послато са Redmi Note 8 Pro уз помоћ Тапатока
 
Jel sačuvao neko mastercard za plaćanje u toku prošlog meseca i da li vam je umanjen novi račun za 300 dinara?
Ja odradio, nije umanjen, u cc ne znaju o čemu se radi.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Jel sačuvao neko mastercard za plaćanje u toku prošlog meseca i da li vam je umanjen novi račun za 300 dinara?
Ja odradio, nije umanjen, u cc ne znaju o čemu se radi.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока

Sačuvao ja ali ni meni nije umanjeno ništa. Iskreno i očekivao sam da će biti neki ćorak...pitao sam i ja cc i pojma nemaju zašto.
 
Isto. Poslao protestnu notu Vip-u [emoji3]
 
Nazad
Vrh Dno